Browning champions choise super feeder

Sve o štapovima i rolnama za fiderisanje i dubinac

Moderator:Masterbih

Post Reply
bojanljube
Napredan clan
Napredan clan
Posts:36
Joined:16 Mar 2015, 16:56
Browning champions choise super feeder

Post by bojanljube » 17 Mar 2015, 19:12

Image

Da li ste ikada imali osecaj da vam se nesto toliko svidja da ga jednostavno morate imati? Da li ste ikada doziveli da se necemu
potajno divite I nadate da cete to nekada imati? Da li ste ikada doziveli da drzite stap u stanu I da ga samo gledate? Ako niste onda se niste
jos sreli sa Browning champion choise super feederom.

Ova lepa alatka je jednostavno nesto posebno I pleni svojom zavrsnom obradom I izgledom I lakocom. Kada jedan skrti na recima
I hvalama Bob Nudd kaze za jedan stap da je on nesto najbolje sto je drzao u rukama onda shvatite da je zaista tako.

Image

Natpis do 80gr oznacava da se radi o m ili cak mh stapu ali to u je ovom slicaju apsolutno nebitno zato sto se stap na sitnoj ribi
ponasa kao light stap I oseca svaki beg ali nece imati problem ni sa relativno krupnim ulovim gde do izrazaja dolazi njegova parabolicna akcija
I blank koji radi celom duzinom.

Image
Hranilice od 40gr plus hrana za ovaj stap predstavljaju neku gornju granicu bezbednog zabacivanja a duzine od 50, 60m su ostvarive
uz pomoc malo laksih hranilica. Tri fiber vrha su jako dobro uklopljena sa stapom, odlicne su detekcije a oznake koje nose su 1oz, 1,5oz I 2oz.

Konkretno kod ovog modela u nazivu stoji rec Stillwater sto oznacava prevashodnu namenu ovog stapa ali se odlicno snalazi I na rekama
sporijeg toka tipa Tamisa, za koje je kao stvoren. U ponudi su jos dva stapa koja u svom nazivu nose oznaku medium. Deklarisana tezina bacanja
na njima je do 100gr a duzine su 3,6 I 3,9m. Sam blank je po izgledu isti ali su kruci u drugom segmentu I vrhovi nose oznake 1,5oz, 2oz, I 2,5oz.

Image

Moj izbor je ipak Stillwater jer ima dusu I u sebi nosi ipak nesto sto ga izdvaja od osalih. To nesto ni sam ne znam kako bi objasnio a
I vi ako zelite to osetiti uzmite ga u ruku I shvaticete o cemu govorim.

Browning Champion choise super feeder:
Duzina tez.bacanja tr.duzina tezina
360 stillwater >80gr 126cm 178gr
360 medium >100gr 126cm 196gr
390 medium >100gr 136cm 220gr

User avatar
nikolaKG
U razvoju
U razvoju
Posts:26
Joined:14 Mar 2015, 10:16

Re: Browning champions choise super feeder

Post by nikolaKG » 18 Mar 2015, 16:39

Odlican stap koji u sebi jednostavno ima dusu...Ja trenutno pecam sa njim (3,6 do 80g) i sa browning hybrid powerom (3.3 do 60g) i to sam sa shimano programa presao njih i osecaj je neverovatan sto se tice preciznosti,lakoce i elegancije kada koristite ovaj stap.Full parabola u koju se pretvara ovaj ljubimac kada imate lep komad na udici je neverovatna oseca se svaki metar koji riba predje u vodi i svaki beg ulova je indikovan neverovatno precizno i prilicno lako moze ulov da se kontrolise (ko peca na stek slican je osecaj kao kada imate dobar stek stap sa kvalitnom gumom koja maksimalno apsorbuje begove)...Cena u srbiji je dosta jaka kad ga poredimo sa stapovima koji se prodaju po radnjama ali ipak je CC klasa iznad njih.Pa ko ima novca i spreman je da proba ovaj stap ja ga preporucujem iz sve snage kl:: kl:: kl::

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Browning champions choise super feeder

Post by Masterbih » 18 Mar 2015, 23:55

Cestitam i da te dobro sluzi..

User avatar
fera047
Napredan clan
Napredan clan
Posts:39
Joined:28 Feb 2015, 21:09

Re: Browning champions choise super feeder

Post by fera047 » 19 Mar 2015, 21:04

Koliko sam upoznat, više se ne proizvodi... sve što se može naći su stare zalihe.
Browning je izbacio nasljednika... Sphere Feeder.

Image
Boj ne bije svijetlo oružje, nego srce u junaka.

bojanljube
Napredan clan
Napredan clan
Posts:36
Joined:16 Mar 2015, 16:56

Re: Browning champions choise super feeder

Post by bojanljube » 20 Mar 2015, 14:57

Tako je, nece se vise proizvoditi. U Srbiju ce uci jos jedan manji uvoz CC, a onda kraj. Za Sphere mogu reci da je jedini moguci naslednik CC, izgleda brutalno, zavrsna obrada fenomenalna... jos samo cekam osecaj na ribi. Inace vec postoji jedna rezervacija za Sphere cim se bude nasao u Srbiji :) :) :)

User avatar
nikolaKG
U razvoju
U razvoju
Posts:26
Joined:14 Mar 2015, 10:16

Re: Browning champions choise super feeder

Post by nikolaKG » 21 Mar 2015, 14:50

Da u pravu si CC nema vise samo u zalihama a ovaj novi sam video da je stigao miroslavu zagaru na testiranje ...ali jbg on je jedan od retkih srecnika ipak on peca za njihov tim...

User avatar
fera047
Napredan clan
Napredan clan
Posts:39
Joined:28 Feb 2015, 21:09

Re: Browning champions choise super feeder

Post by fera047 » 21 Mar 2015, 15:22

Misliš Ninoslavu Žagaru... krezi::
Moram mu reć da ima novo ime...
Boj ne bije svijetlo oružje, nego srce u junaka.

User avatar
nikolaKG
U razvoju
U razvoju
Posts:26
Joined:14 Mar 2015, 10:16

Re: Browning champions choise super feeder

Post by nikolaKG » 22 Mar 2015, 11:05

ahahaha da da mislim na njega nego sam u trenutku dok sam pisao pricao telefonom sa kolegom sposla koji se zove mirosalv i eto lapsusa.. Z.: Z.: Z.: ura:: ura:: ura::

Post Reply

Return to “Štapovi i rolne”