Kako ocjenjujete godinu

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA
Re: Kako ocjenjujete godinu

Post by Beli 059 » 30 Dec 2014, 12:30

Hvala kolege,
jako mi je drago da imate takvo misljenje i da na neki nacin ljudi ,kolege ,i sarandzije Vaseg kova i znanja vrednuju moj trud.

Hvala jos jednom na poverenju!! bdr:

User avatar
RELJIC CARP
Ribolovac
Ribolovac
Posts:220
Joined:02 Feb 2012, 10:30
Location:Valjevo

Re: Kako ocjenjujete godinu

Post by RELJIC CARP » 03 Jan 2015, 19:26

Sto se mene tice malo izlazaka na vodu ali u svakom slucaju zadovoljan.Sto je najvaznije oboren je licni rekord .
Image

dejak
Ribarcina
Ribarcina
Posts:290
Joined:12 Jan 2012, 18:33
Location:Bačka Palanka

Re: Kako ocjenjujete godinu

Post by dejak » 04 Jan 2015, 00:35

Kolege Beli i Atoh moj duboki naklon-svaka vama čast.

A ja se nadam da se više nikad neće ponoviti 2014 jer ovako luda godina još bila nije.Minimilan broj izlazaka na vodu a malo šta mi se nije desilo-mislim na nenormalne stvari
Kada sve sumiram :Daleko joj lepa kuća samo nek je prošla

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Kako ocjenjujete godinu

Post by čipo » 17 Jan 2015, 20:56

Strašna godina šta se tiče vremena,vodostaja i uslova,ali ulovilo se dosta riba i bilo se jako puno na vodi samo šta ove godine nisu padali rekordi,barem s moje strane,ali je zato kum samnom u ribolovu rušio rekord dva puta...kao da sam i sam ura::




Image

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Kako ocjenjujete godinu

Post by čipo » 01 Feb 2015, 16:45

Osvojene nagrade za največeg ulovljenog basa i amura na Hesovoj u prošloj 2014. godini 1::





Image

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Kako ocjenjujete godinu

Post by čipo » 19 Feb 2016, 13:07

Ove godine sam uspio dobiti nagrade za najvećeg ulovljenog basa i šta mi je još više drago za šarana prošle godine,
a ujedno je to i najveći ulovljeni šaran na Hesovoj otkada sekcija vodi brigu o vodi 1::






Image






Image





Image





Image





Image





Obje ribe su ulovljene na Maserbihove proizvode,bas na vobler,a šaran na boilu izrađenu od masterbihovih komponenti... ihii::

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Kako ocjenjujete godinu

Post by Beli 059 » 23 Feb 2016, 10:44

Eto valjalo bi pre pocetka naredne sumirati staru godinu ..sabrati sve utiske i pokusati dati realnu ocenu svega onoga sto me je pratilo u prosloj 2015 godini..

Sto se tice komercijala i takmicenja opet je mogu se pohvaliti bilo uspeha ..lepo se lovilo a bogami i radilo na tim takmicenjima..

Image
prelep amur

Image

Drugo mesto na Ribolovackom Carstvu u Kikindi..

Takodje jedno drago takmicenje uz velike prijatelje i znalce gde je plasman izostao ..alii

Image

satisfakcija za rad i trud!!

Naravno dosta vremena se provodilo i u eksperimentisanju na divljim vodama i kao generalni utisak da se sa mamcima MASTERBIH mozemo bez problema pojaviti na bilo kojoj vodi..

Image

Image

Image


Ipak najlepsi trenuci u ovoj godini je susret sa kolegama na jezeru Bajer u Novsoj gde smo bez obzira na vreme koje je bilo lose proveli izuzetne trenutke... jaoo: piv::


Image



Sve u svemu dobra godina ..nadam se da ce 2016 biti daleko bolja ....... kl::

Post Reply

Return to “Forumska kafana”