Kineski pribor

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

User avatar
Barjak
Ribarcina
Ribarcina
Posts:320
Joined:30 Jun 2012, 15:13
Location:Paracin
Kineski pribor

Post by Barjak » 22 Feb 2013, 10:17

Postovane kolege
juce sam gledao po kineskim radnjama kineske masinice i strunu,pa me interesuje kakvo vi imate misljenje o tome.

Najloni su cak zapakovani u metalne kutije(valjda vredi to nesto)a masinice ima val svakakvih lepote i neznam kako vi imate misljenje o tome.\

Hvala

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Kineski pribor

Post by Masterbih » 22 Feb 2013, 16:11

Kolega, to sto ima u kineskoj trgovini znaj da je 300% jeftinije u nabavnoj cijeni, a onda ces sam doci do zakljucka da li to valja icemu..
Kinez voli da upakuje i da na sve nacine usminka samo da proda, a sto se taj isti najlon nakon samo dva kvasenja raspadne to ih zabole djoka..
Moje misljenje je da takva roba i iz takvih trgovina nevalja!
Cak sta vise mislim da je i pomalo otrovna kako po nas ljude tako i za nase vode i ribe.

User avatar
bdelitee
Ribarcina
Ribarcina
Posts:350
Joined:12 Jan 2012, 18:33
Location:Beograd-Krnjaca
Contact:

Re: Kineski pribor

Post by bdelitee » 22 Feb 2013, 16:15

Kolega vec sam ti pisao u temi kineske masinice, al ajd jos jedno da ti kazem... tesko da ces na ovom forumu naci podrsku za kupovinu takvog pribora a i prava istina je da te kolege nemogu posavetovati sve i da hoce jer bi to bila obmana iliti prevara a sve na stetu tvog novcanika.
Nisi izgubio kad te pobede,vec kad odustanes

User avatar
Barjak
Ribarcina
Ribarcina
Posts:320
Joined:30 Jun 2012, 15:13
Location:Paracin

Re: Kineski pribor

Post by Barjak » 22 Feb 2013, 16:17

Dragi postovani i cenjeni kolega

u potpunosti ste u pravu slucajno sam pipnuo jednu strunu malo deblju vise mi je licila na zicu nego na ono sto bi trebalo da se namota na masinici. c:c ja sam postao zaljubljenik najlona BOXER FALKona kakav je videcemo kada zapocne sezona [hiphiph[]

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Kineski pribor

Post by Masterbih » 22 Feb 2013, 16:31

Falcon vjerovatno nije toliko los, ali opet treba da isprobas i vidis jer i brendirana imena nekad imaju kiks sto roba dugo stoji, a to je izuzetno opasno po najlone..

User avatar
holcer
Guru
Guru
Posts:786
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Bosanski Brod R.S. BiH...

Re: Kineski pribor

Post by holcer » 22 Feb 2013, 18:40

Ja sam sebi prosle godine kupio stapove i masine koje koristim za saranski ribolov,od nekog kineskog proizvodjaca iz razloga sto nisam mogao sebi da priustim skuplji i kvalitetniji pribor...
Pribor se dobro pokazao,i izvukao dosta lijepih riba...
Za malo para moze se stosta kupiti al je kvalitet upitan,mozes potrefiti kvalitetno a mozes i vec na prvom pecanju popusiti sa njim...
A svima se desavalo da kupis markirano a ono ispadne 100 puta gore od onog kineskog ili bilo kog drugog za koji nikad nisi cuo...
...Nije lako biti budala... Takav se moras roditi...
Destinations Point

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Kineski pribor

Post by Linear » 22 Feb 2013, 23:00

E Holceru ajd hljeba Ti i Boga pokazi mi i prstom upri na tu stvar sto je bolja iz Kineske prodavnice nego nesto kako Ti kazes markirano?

Ajd de svega Ti i to da vidim!?! [ajajaj]
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
holcer
Guru
Guru
Posts:786
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Bosanski Brod R.S. BiH...

Re: Kineski pribor

Post by holcer » 23 Feb 2013, 12:01

Pa sami ste govorili,eto naprimer o nekim nailonima ,markiranim da su sranje i da ne vrede para koje date za njega,svaki kineski ili neki drugi nepoznat nailon moze da bude dobar ako ne stoji dugo negdje u ladici...
...Nije lako biti budala... Takav se moras roditi...
Destinations Point

User avatar
holcer
Guru
Guru
Posts:786
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Bosanski Brod R.S. BiH...

Re: Kineski pribor

Post by holcer » 23 Feb 2013, 12:17

Mislim da nije bas sva ta roba tako losa,ima stvari koje su sigurno duplo jeftinije a mogu da posluze,ako me razumijes...
...Nije lako biti budala... Takav se moras roditi...
Destinations Point

User avatar
Barjak
Ribarcina
Ribarcina
Posts:320
Joined:30 Jun 2012, 15:13
Location:Paracin

Re: Kineski pribor

Post by Barjak » 23 Feb 2013, 12:21

Neznam al ja se nebih usudio da kupim kinesku robu kada su kod nas u Paracinu takoreci ista cena.Na primer stolica za saranski ribolov u kineskoj prodavnici je 3000 a na netu ista takva je 399o,gledao sam neke udice al odmah se vidi da nije kvalitet.

A za najlone imam veliku sumnju zasto su pakovaani u metalne tabakere kao neke vrlo kvalitetne cigare......mora da su i oni kvalitetni..imaju kinezi dobru robu..samo sto su im cene isto kao i kod nas,skupi brate pa papreni.

Post Reply

Return to “Forumska kafana”