Kako slika NE treba da izgleda!

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

User avatar
aha carp
Ribarcina
Ribarcina
Posts:357
Joined:12 Jan 2012, 17:57
Location:Tešanj-BiH
Re: Kako slika NE treba da izgleda!

Post by aha carp » 20 Nov 2013, 09:21

Strašno šta ljudi rade, ne znam imaju li trunke stida i srama prije nego se uopće odluče na ovakve postupke, da li uopće razmišljaju da će njihovi postupci naići na hiljade onih koji će im u najmanju ruku hebati mater u po p
Totalni idiotluk,fujjjj.

User avatar
revilo
Ribarcina
Ribarcina
Posts:439
Joined:13 Jan 2012, 07:30
Location:Zrenjanin,Vojvodina

Re: Kako slika NE treba da izgleda!

Post by revilo » 20 Nov 2013, 09:42

A sta reci za ovu sliku Z.:
U pitanju je slika koju je postavio Mainline Baits na FB, ulovio je Holandski sarandzija B:(

Image

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Kako slika NE treba da izgleda!

Post by Beli 059 » 20 Nov 2013, 10:39

carpier wrote:
Linear wrote:Internet koliko god bio dobar isto toliko ako ne i vise je jedan od glavnih uzrocnika nestajanja ribe u vodama. Dokaza kao ovaj je more. Ovakvi debili ce uvijek moci lagano da se dokopaju besplatne informacije kako napraviti dobru primamu na brzaka, kako svezati kako treba udicu, napraviti "ubitacan" sistem i uz malo srece upecat ce kapitalca cija je sudbina nakon toga u ribljoj corbi, tavi, dubokom ulju itd.itd.

Davno sam predlagao Borisu da cijeli forum zatvorimo za citanje onima koji nisu clanovi i onima koji nemaju makar 20 smislenih i ozbiljnih postova na nekim ajmo reci nebitnim temama.

Da se priduzim Enki u pozdravima i da samo nadodam: da Bog da ovaj lik dobio na lotu i otisao na Safari pa ga tamo uhvatili Busmani i njeg susili kao sarana ovog! p:p
Prijedlog je na mjestu. ja sam več par godina registrovan na uk.carp forumu i tamo te avtomatski izbacuju ako nisi aktivan. I tako čemo samo ovaj naš forum dignuti opet na višu razinu i nečemo gubiti na kvlitetu sa ovakvim ljudima. Podržavam 100%! [superr]

Slazem se i ja sa tim predlogom...samo sto bolje osmisliti sta gosti foruma mogu pogledati i sta procitati..jer mislim da je velika razlika izmedju...GOST foruma ...CLAN..i naravno da nepominjem tester...
Mislim da gosti foruma trebaju imati samo orjentacioni uvid u sajt i kao neki vodic kroz njega...... piv:: bdr:

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Kako slika NE treba da izgleda!

Post by Linear » 20 Nov 2013, 10:46

@ Revilo, to je Ed Skillz, tattoo majstor i dobro poznati holandski sarandzija. Nije ovo slucaj samo kod njega da stavlja ribu ove velicine na stomak. Ima toga jos eha haaaa po netu kod raznih majstora saranolova.

Mislim da se slika nasla na Mainline stranici jer Ed peca na njihove proizvode i dosta ih promovise pa otud slika tu. Fox mu je sponzor za ostali pribor i sitnice a upadne nekad i Dynamite Baits :D
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
carpier
ViP
ViP
Posts:628
Joined:13 Jan 2012, 11:10
Location:Murska Sobota, Slovenija

Re: Kako slika NE treba da izgleda!

Post by carpier » 20 Nov 2013, 10:58

O tome smo ja i Tarik več pisali...Nije da je ok nego je katastrofa...Sad znate ili znamo gde je forum i kamo ide...na žalost smo u široj okolini među prvima ili prvi koji smo pisali o tome...i ponosan sam na to. Dan danas svatko je nečiji tester i nečiji promotor itd...ali 90% tih ljudi se uzgubi u svetu tome pa nema veze kako mu je ime i prezime zato kolege moje nemojte nikad biti zadovoljni sa manje nego samo gas u visine. A prvo treba da imate odnos prema ribi, po tome se poznaje ko je i ko nije...onda tek dolazi sve ostalo...
I was born a carp angler and I‘ll die a carp angler.

User avatar
sleona
Ribolovac
Ribolovac
Posts:110
Joined:13 Jan 2012, 12:43
Location:zrenjanin

Re: Kako slika NE treba da izgleda!

Post by sleona » 22 Nov 2013, 13:56

crniigor wrote:evo još jedan šaran manje u Moravi, a "velemajstor" Zoran, ga je strpao u gepek i još ga je vezao da mu ne pobegne Z.: Z.: Z.:



još malo pa će da hvataju žabe po Moravi, jer uskoro neće biti više ribe u Moravi ccc
Ma ljudi Srbija je to! Najveci problem je sto takvih "velemajstora" ima na svakoj vodi a inace sta ce mu neoprenske cizme do pazuha mozda je razvlacio sistem po Moravi!? p:p
Image

User avatar
tomoZG
ViP
ViP
Posts:681
Joined:12 Jan 2012, 17:44
Location:Croatia-Zagreb

Re: Kako slika NE treba da izgleda!

Post by tomoZG » 22 Nov 2013, 14:02

seljačina da Bog da se ugušio u dimu dok ga bude dimio,
de ne stavljajte više ovakve gluposti svaki put me razjebu
Image

User avatar
crniigor
Ribarcina
Ribarcina
Posts:359
Joined:12 Jan 2012, 16:56
Location:Postojna, Slovenija

Re: Kako slika NE treba da izgleda!

Post by crniigor » 22 Nov 2013, 14:27

tomoZG wrote:seljačina da Bog da se ugušio u dimu dok ga bude dimio,
de ne stavljajte više ovakve gluposti svaki put me razjebu
Kolega, i mene ovakve stvari dignu pritisak. Ali kad se smirim, vidim da je potrebno da stavljamo ovakve stvari po forumu, iz razloga, jer ima ovde na našem forumu i ostalim forumima mnogo onih, koji samo čitaju postove i gledaju slike. i na neki način moramo da pokažemo onima koji se ovako ponašaju prema ribi kakvo je naše mišljenje, i da pokušamo (mada sumnjam u to da ćemo uspeti) da ih odvratimo od takvih činova, jer će automatski dobiti "po ušima" od nas, ako se sazna kakve svinjarije rade, ili bar da krene priča okolo kad su sa svojim "kolegama" pa možda neko od njih mućne glavom.

mnogo puta sam rekao, nemam ništa protiv da neko uzme ribu, al po propisima i po zakonu, i da se ne preteruje i zloupotrebljavaju ti propisi.
Image Image & Image

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Kako slika NE treba da izgleda!

Post by Masterbih » 22 Nov 2013, 15:34

Ako se ne prikazuje i polemise, odnosno negoduje onda je isto kao da se i slazemo sa klanjem riba zar ne!?
Prema tome, svaki vid negodovanja ima efekta u vecem ili manjem obimu, treba biti uporan i istrajati.
Negodujmo. de::

Mogu razumjeti potrebu covjeka da ponekad pojede ribu sto je normalno, ali da ubije kapitalnu ribu, e to brate nikako nemogu!
Takvi ljudi su nevjerovatno glupi da shvate kako jedu smece (ako uopste i pojedu), a to smece je prije ubijanja bilo zlato i moglo postati jos vrijednije da ga tupan nije ubio.

User avatar
rocko
Ribolovac
Ribolovac
Posts:151
Joined:12 Jan 2012, 03:45
Location:Austria

Re: Kako slika NE treba da izgleda!

Post by rocko » 22 Nov 2013, 22:10

Toljagom bi ja to negodovo p:p

Post Reply

Return to “Forumska kafana”