Rekorderi ExYu voda

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH
Rekorderi ExYu voda

Post by Linear » 17 Oct 2013, 20:32

Evo ga novi Hrvatski rekord:
Šaran 36,2kg
Jezero Šumbar

Image

Image

Prenosim vijest sa facebooka, mislim da ljudi sa Šumbara neće imati ništa protiv.
Evo da i na stranicama KŠR Korane ponosno objavimo ono o čemu ribolovna javnost već par dana bruji: Šumbar je dao najvećeg šarana u Hrvatskoj i okolici!!! Sretni ribolovac Albert Niederl iz Austrije ulovio je šarana teškog pomalo nestvarnih 36,2kg što su dvije precizne vage pokazale identično u gram. Letvica je postavljena vrlo visoko i predstavlja istinski izazov svim zaljubljenicima u ribolov šarana. Čestitke Albertu i vidimo se na Šumbaru!

Čestitke od srca i kapa do poda Austrijancu Albertu!!!! kl:: kl:: kl:: kl:: kl:: kl::
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
crniigor
Ribarcina
Ribarcina
Posts:359
Joined:12 Jan 2012, 16:56
Location:Postojna, Slovenija

Re: Kako slika NE treba da izgleda!

Post by crniigor » 17 Oct 2013, 21:13

Tariče, niko sa Šumbara neće imati ništa protiv što si objavio ovu vest na forumu.
Vest o novom HR rekordu je pukla kao atomska bomba i proširila se brzinom svetlosti. Svaka čast za izvanredan ulov. Albert je lovio na Italijanki, pozicija 26, dva dana je bio bez kontakta i posle mu je došla ova petarda, mogu da zamislim njegovu radost. Bilo je više svedoka, odma nakon ulova je bio obavešten i predsednik društva ŠRD Korana, Željko Capan (slikan iza Alberta) koji je odma došao na jezero.
ja sam odma u utorak dobio info o toj ribi pa sam morao to da proverim i zvao sam Dok-a, koji mi je sve to potvrdio.
Image Image & Image

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Rekorderi ExYu voda

Post by Masterbih » 17 Oct 2013, 23:26

Ma sta ce imat protiv, to samo njima ide u prilog kao reklama krezi::

Cestitke ribolovcu! :Dtt

User avatar
DucicM
Piskaralo
Piskaralo
Posts:93
Joined:21 Nov 2012, 11:06

Re: Rekorderi ExYu voda

Post by DucicM » 18 Oct 2013, 06:31

Uuuuuuuuuuuuu e ovo je bas rekord!!!
Svaka cast i kapa do poda majstoru :Dtt :HH

User avatar
carpier
ViP
ViP
Posts:628
Joined:13 Jan 2012, 11:10
Location:Murska Sobota, Slovenija

Re: Rekorderi ExYu voda

Post by carpier » 18 Oct 2013, 10:51

Ovaj gospodin sa donje slike krajno lijevo je Stanko Tkavc, izuzetan čovek i velik ribolovac C&R-a. I on je Albertov mentor. Tako da čestitke obojici. :HH
I was born a carp angler and I‘ll die a carp angler.

User avatar
GogoRush
Guru
Guru
Posts:804
Joined:15 Jan 2012, 19:05
Location:Zagreb, HR

Re: Rekorderi ExYu voda

Post by GogoRush » 18 Oct 2013, 15:44

Moje čestitke Albertu.
Ovu težinu će biti teško nadmašiti.
Bistro !!! :Dtt

User avatar
carpier
ViP
ViP
Posts:628
Joined:13 Jan 2012, 11:10
Location:Murska Sobota, Slovenija

Re: Rekorderi ExYu voda

Post by carpier » 18 Nov 2013, 09:19

Novi Slovenski rekord!
Jučer dobio informaciju ali sam sačekao de je provijerim...Gospodin Martin Bohanus (Češka) je ulovio ovog prelijepog šarana na Šmartinskom jezeru. Gospodin ima težku povrijedu leve ruke tako da je ribu težko držao. Još jednom velike pohvale za trud. Šaran je bio zdrilan iz čamca, borba je trajala dobrih pet minuta tako da nije bilo nekih muka za ribu. I sad več pliva tamo gdje mu je mjesto...Evo i nešto slikica, a riba je imala 34.600, što je trenutačni slovenski rekord.
ImageUploaded with ImageShack.com
ImageUploaded with ImageShack.com
ImageUploaded with ImageShack.com
I was born a carp angler and I‘ll die a carp angler.

User avatar
crniigor
Ribarcina
Ribarcina
Posts:359
Joined:12 Jan 2012, 16:56
Location:Postojna, Slovenija

Re: Rekorderi ExYu voda

Post by crniigor » 18 Nov 2013, 19:25

Novi hrvatski rekord. Riba po imenu Suzy, ista ona riba koju je austrijanac Albert uhvatio sa 36,200kg na Šumbaru, sad je taj rekord oborio moj prijatelj Miloš Borojević iz Litije, SLO, vage su pokazale 36,280kg.
Čim sam dobio info da je pao novi rekord i da je srećni ribolovac Miloš, odma sam ga zvao da proverim tu informaciju. Miloš mi je to potvrdio, i rekao da je bilo nekoliko svedoka i vagali su sa 3 vage.

http://imageshack.us/photo/my-images/703/7f4z.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/708/ayyg.jpg/

p.s.- slike su preuzete sa cro-carp foruma

Moje čestitke Milošu jaoo: ura:: 1::
Image Image & Image

Post Reply

Return to “Forumska kafana”