Šta ste radili danas?

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

User avatar
Andjelko
Guru
Guru
Posts:932
Joined:12 Jan 2012, 18:23
Location:Brcko Bosna I Hercegovina
Re: Šta ste radili danas?

Post by Andjelko » 12 Mar 2013, 20:32

sastancili lupali glavu i datume kad da se napravi otvaranje na jezeru donji zabar kako kod se okrene i ispalo 3.4.5 05 sve informacije na 065 898 846 miso

Sanadac5
Guru
Guru
Posts:813
Joined:12 Jan 2012, 19:43

Re: Šta ste radili danas?

Post by Sanadac5 » 12 Mar 2013, 21:05

Dobio Resenje
O imenovanju birackog odbora
Za izbor clanova saveta mesne zajednice Coka
Za izbore koji su raspisani za 17 mart 2013god Di::

User avatar
draganovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:70
Joined:15 Jan 2012, 09:29

Re: Šta ste radili danas?

Post by draganovic » 13 Mar 2013, 08:12

Tiki - Taka

BARCA BARCA BARCA BARCA 4x

MESSI MESSI 2x

http://www.youtube.com/watch?v=N5AGugNUB1s" onclick="window.open(this.href);return false;

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Šta ste radili danas?

Post by Linear » 13 Mar 2013, 10:34

Gdje si Ti u ovom svemu kolega?
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
draganovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:70
Joined:15 Jan 2012, 09:29

Re: Šta ste radili danas?

Post by draganovic » 13 Mar 2013, 12:36

Linear wrote:Gdje si Ti u ovom svemu kolega?
Gledao caroliju... [superr]

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Šta ste radili danas?

Post by Linear » 13 Mar 2013, 13:11

A ja mislio da nisi reko dodavao lopte na tom susretu. Vidim postavljas video pa reko .... krezi::
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
draganovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:70
Joined:15 Jan 2012, 09:29

Re: Šta ste radili danas?

Post by draganovic » 13 Mar 2013, 13:37

Dobro je misliti...

User avatar
Alas
Moderator
Moderator
Posts:366
Joined:09 Dec 2011, 17:18
Location:----Bosna & Hercegovina----

Re: Šta ste radili danas?

Post by Alas » 13 Mar 2013, 15:42

Jesu odigrali nema sta ,mada evo citam da je pogodak od Mesija bio iz nedozvoljene pozicije ,Milanovci drece na sve strane ,ali procenat posjeda lopte govori da je Barsa ubila sinoc ....
Engleski ITV analizirao da je Mesi bio 32 cm u ofsajdu...
Image

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Šta ste radili danas?

Post by Linear » 13 Mar 2013, 16:29

Bila je i ona situacija kada je Niang pogodio stativu i u nastavku akcije se cini da je Pique igrao rukom, a to je situacija koja od strane rezisera prenosa nije ponovljena NITI JEDNOM uostalom kao ni ova iz koje je postignut drugi gol. O tome da li je to bilo igranje rukom ili ne govori i podatak da su svi ti video isjecci koji su sinoc preplavili internet danas vec nestali!?? Treba li se pitati sto li? I ja se pitam sto li bas? To dovoljno govori i o tome koliko se kriju te takve stvari od strane Barcelone i njihove tv postaje koja radi oficijelni prenos.
Ponekad se covjek zapita da li su oni uopste regularni kao klub!

Nikad mi se upravo radi toga nisu svidjali. Mozda igraju najbolji nogomet ali su puni neki kontroverzi ko hala govana i zbog toga su mi mrski samo tako. Na svaki malo hrabriji start te picke na terenu padaju ko da su od stakla a i sam podatak da glume padove i na treningu govori sve!
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

NoeTz
Napredan clan
Napredan clan
Posts:36
Joined:12 Jan 2013, 22:53

Re: Šta ste radili danas?

Post by NoeTz » 13 Mar 2013, 18:28

Linear wrote:Bila je i ona situacija kada je Niang pogodio stativu i u nastavku akcije se cini da je Pique igrao rukom, a to je situacija koja od strane rezisera prenosa nije ponovljena NITI JEDNOM uostalom kao ni ova iz koje je postignut drugi gol. O tome da li je to bilo igranje rukom ili ne govori i podatak da su svi ti video isjecci koji su sinoc preplavili internet danas vec nestali!?? Treba li se pitati sto li? I ja se pitam sto li bas? To dovoljno govori i o tome koliko se kriju te takve stvari od strane Barcelone i njihove tv postaje koja radi oficijelni prenos.
Ponekad se covjek zapita da li su oni uopste regularni kao klub!

Nikad mi se upravo radi toga nisu svidjali. Mozda igraju najbolji nogomet ali su puni neki kontroverzi ko hala govana i zbog toga su mi mrski samo tako. Na svaki malo hrabriji start te picke na terenu padaju ko da su od stakla a i sam podatak da glume padove i na treningu govori sve!
Nije mi drago sto je barca pobjedila, Madridista sam, ali moram reci svaka im cast, sta je bilo bilo je, na kraju sve opali po sudiji, gledao utakmicu, objektivno Milan nije zasluzio da prodje iako sam svim srcem navijao za njih.. sad sta je bilo bilo i nece se i ne moze promijeniti..

Post Reply

Return to “Forumska kafana”