Prevaranti - Lazovi

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

User avatar
GRGA RI
ViP
ViP
Posts:565
Joined:12 Jan 2012, 20:33
Location:HR RIJEKA
Re: Prevaranti - Lazovi

Post by GRGA RI » 21 Feb 2012, 12:07

Ništa od laganja. Lažeš sve do jednom a kada se to dozna, gotovo je. Više ti se ne vjeruje.
Pa sad ti vrati povjerenje... Uvijek sam iskren, pogotovo sa obitelji.
Tada ti je još draže kada si nešto kupiš i još ne trebaš skrivati ni lagati.
Ljepše se noću spava...

User avatar
holcer
Guru
Guru
Posts:786
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Bosanski Brod R.S. BiH...

Re: Prevaranti - Lazovi

Post by holcer » 21 Feb 2012, 12:14

GRGA RI wrote:Ništa od laganja. Lažeš sve do jednom a kada se to dozna, gotovo je. Više ti se ne vjeruje.
Pa sad ti vrati povjerenje... Uvijek sam iskren, pogotovo sa obitelji.
Tada ti je još draže kada si nešto kupiš i još ne trebaš skrivati ni lagati.
Ljepše se noću spava...
Ma da ,nemoras razmisljati da ce te u snu ubiti cekicem...
buh:: buh:: buh::
...Nije lako biti budala... Takav se moras roditi...
Destinations Point

malabaracuda
Ribolovac
Ribolovac
Posts:165
Joined:03 Feb 2012, 19:44
Location:Varaždin

Re: Prevaranti - Lazovi

Post by malabaracuda » 22 Feb 2012, 13:10

Pa neznam čemu lagati .I tako je potpisala i u dobru i u zlu.! hihi::

User avatar
emir
Napredan clan
Napredan clan
Posts:48
Joined:15 Feb 2012, 20:49
Location:PRIJEDOR, BIH

Re: Prevaranti - Lazovi

Post by emir » 22 Feb 2012, 20:06

Ispocetka je bilo uvijek nesto yapa:: opet oprema, opet ides u ribu i tako.....a ja sam uvijek pokusao ostati hladan hm:: .....ili je ona prestala zvocati ili sam ja postao gluh.....kako god meni je sad ihii:: ihii::

User avatar
debeli sremac
Ribolovac
Ribolovac
Posts:103
Joined:16 Jan 2012, 20:55
Location:srem

Re: Prevaranti - Lazovi

Post by debeli sremac » 22 Feb 2012, 20:20

Odem ja na jedno mesto na dunavu koje ne mogu da vam kazem gde je. Zabacim za stuku. i cekam ja jedno tri sata ma ko u bunar, ma bunar komercijala za dunav . ja kontam u glavi ma neka ala legla i ceka pa sitne do desetak kila stuke ne smu da pridju.od jednom vidim ja vrh stapa srednjeg ...to je stap craftmaster made in Korea kupljen u Kanadi zajedno sa Daivinom masinom , isto kupljenom u Kanadi u radnji koja je u Torontu glavna za to . elem krene vrh da se savija polako ja pogledam na ova dva stapa pored nista se ne desava ,znaci sigurno radi srednji.znoj me obuze znajuci da je a njoj udica za sarana a ne trokraka .tu udicu sam koristio desetak dana na moru kada sam pecao Orade i drljala je po kamenju zlooo. ali opet kontam to je gamakcu udica nije ovner. vrh stade na tom srednjem stapu a ja iz iskustva stukarosa od kojih sam cuo da treba da se broji do petnaest pa kontra skontam da je otisla. nisam ja znao da postoji termin kada se stuka UKURVI na udici . tako razocaran a ne znajuci sto sada znam pomislim otisla , dosla samo da mi plasi jadnog belog kedera kojeg sam jedva uhvatio na kanalu u Sasama . na tom kanalu sam ja poceo da pecam kao mali sa jednim bambusom koji mi je baba kupila u S. Pazovi .

Opet poce stap da savija srednji i ja sta cu tucem kontru .kao da sam zakacio onu obalu ali ta obala se otima i krece prema oborenoj vrbi gde je pecao jedan narkos koji je ceo boziji dan vikao :e bala , deverika dolazi ali pazi ali..nemoj da ta iznenadi saran, samo prati krivi breg vrbe i ribu delimo pola pola.
krene ona prema toj vrbi racunam koreanac je jak stap zaustavice je , i pumpaj pumpaj i okrenem je . kada sam video taj vir koji je napravila kada sam je okrenio smrzo sam se .kroz glavu su mi odma prosli naslovi u novinama , zezanje mog zata stukarosa, foliranje po Indjiji ako je naravno izvadim . ma da zapusim usta vise onim stukarosima koji su od ljubomore srusili nas sajt .
Da ali kako da je sada izvadim, meredov daleko od mene a gde cu kuku da upotrebim nije humano.Setim se zetovih reci dovuces je i polako rukom pored nje do skrga i capis je za usta . jeste ja dovlacim kad nesto ide jos pored nje . imam vagu u torbi ali u prvoj proceni kada sam je video mislio sam da je 16 kila bila. ali opet me brine sta je to pored i skontam da je stuka zenka i polako je izvadim na obalu i raznezim se prizorom koji sam video stuka merena 14.200 i oko nje DEVET MALI STUKICA SISA JOS , NIJE IH ODBILA OD SISE.
Ja se sazalim sve vratim u vodu !
CICA MICA I GOTOVO LAGANJE !!!
ako treba , nema potrebe !

igor032
U razvoju
U razvoju
Posts:34
Joined:21 Feb 2012, 21:46
Location:cacak

Re: Prevaranti - Lazovi

Post by igor032 » 22 Feb 2012, 21:57

LAGAO SAM I LAGACU,STO DA JOJ PRIZNAM PA DA MI OPROSTI TEK Di:: KADA BUDEM. A OVAKO MIR U KUCI jaoo:

Post Reply

Return to “Forumska kafana”