SUJETA

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

User avatar
dare5700
Ribolovac
Ribolovac
Posts:133
Joined:14 Jan 2012, 19:39
Location:Beograd/Rakovica
SUJETA

Post by dare5700 » 23 Jan 2012, 11:14

Evo malo da pomenemo nase slabe tacke mhm:: . Sujetu nemam sto se tice pribora, kod god kakav koristio,jer to su njegove mogucnosti. Ja sam imao osrednji pribor dugi niz godina,a sad imam vrlo dobar. I nikad se nezna dali zbog nekih licnih potreba covek nekad mora da proda pribor pa peca opet na srednju klasu, kakva god da je to.(Ali prija mi dobar pribor mhm:: )
Po meni ima pozitivna SUJETA i negativna. Evo moje Sujete: pecam na divljoj vodi, jos njih par pored mene, zdravo zdravo, merkamo se malo, te oprema sator itd, drugi dan komsa vadi treceg sarancica, a ja jednu deveriku, hmmm. Treci dan, komsa vadi peto sarance, a JAAAAAAA tek prvo, a bre dicim se ja mojoj lepoj opremi a ona nevadi ribu ::] .
To je za mene pozitivna sujeta, jer me to strasno podstakne da razmisljam sta sam ja to na vodi pogresno taktizovao. Cetvrti dan, komsa sedmo sarance, a ja sesto. EHHHH da smo ostali jos cetiri dana mozda bih ga i pretekao ura:: MOZDA

User avatar
Joker
Keder
Keder
Posts:11
Joined:13 Jan 2012, 23:12
Location:Velika Plana - Srbija

Re: SUJETA

Post by Joker » 23 Jan 2012, 11:22

Sujeta postoji u svim segmentima zivota i posla ali ovde smo se okupili svi sa istim ciljem, tako da sam misljenja da sujeti ovde nema mesta.

kimmy1
Ribolovac
Ribolovac
Posts:179
Joined:12 Jan 2012, 21:24

Re: SUJETA

Post by kimmy1 » 23 Jan 2012, 12:23

Sujetu zaista nemam. Volim kad komšija upeca ribu i ako je sam, a komad dobar, obavezno pritrčim sa meredovom da mu pomognem. Jedino ako on vadi a ja ništa, onda se debelo zamislim gde grešim !

User avatar
dare5700
Ribolovac
Ribolovac
Posts:133
Joined:14 Jan 2012, 19:39
Location:Beograd/Rakovica

Re: SUJETA

Post by dare5700 » 23 Jan 2012, 13:38

kimmy1 wrote:Sujetu zaista nemam. Volim kad komšija upeca ribu i ako je sam, a komad dobar, obavezno pritrčim sa meredovom da mu pomognem. Jedino ako on vadi a ja ništa, onda se debelo zamislim gde grešim !
Toje pozitivna sujeta, a komentar da je ovde na pogresnom mestu, nije tacan jer smo mi sarandjije najsujetniji ribolovci, to svi kazu a i praksa mnogo puta to dokaze. CAST IZUZETCIMA

User avatar
carpier
ViP
ViP
Posts:628
Joined:13 Jan 2012, 11:10
Location:Murska Sobota, Slovenija

Re: SUJETA

Post by carpier » 23 Jan 2012, 14:04

ja se ispričavam...Može li mi neko objasniti šta znači sujeta? Ja sam iz Slovenije i još se malo mučim sa jezikom Z.: Hvala! :HH
I was born a carp angler and I‘ll die a carp angler.

User avatar
borac
Ribarcina
Ribarcina
Posts:415
Joined:12 Jan 2012, 17:34
Location:Hrvatska- Međimurje

Re: SUJETA

Post by borac » 23 Jan 2012, 14:38

carpier wrote:ja se ispričavam...Može li mi neko objasniti šta znači sujeta? Ja sam iz Slovenije i još se malo mučim sa jezikom Z.: Hvala! :HH
Ni ja neznam.

kimmy1
Ribolovac
Ribolovac
Posts:179
Joined:12 Jan 2012, 21:24

Re: SUJETA

Post by kimmy1 » 23 Jan 2012, 14:46

Da ga malo izbanalizujem i max uprostim.
To je kad ne želiš ni sebi ni drugima da priznaš da nisi savršen.

User avatar
carpier
ViP
ViP
Posts:628
Joined:13 Jan 2012, 11:10
Location:Murska Sobota, Slovenija

Re: SUJETA

Post by carpier » 23 Jan 2012, 14:51

kimmy1 wrote:Da ga malo izbanalizujem i max uprostim.
To je kad ne želiš ni sebi ni drugima da priznaš da nisi savršen.
Hvala na odgovoru! A moj komentar na ovo...Pametni ljudi uče ceo život! I od starijih i od mlađih. Ko nije spreman da uči...težko njemu jer če ga vrijeme gadno izgazit, onda če zaostat a na kraju ga i izbaciti negdje na sam kraj... :HH I nitko, baš nitko nije savšren! .:)
I was born a carp angler and I‘ll die a carp angler.

User avatar
zdravko
Ribarcina
Ribarcina
Posts:251
Joined:12 Jan 2012, 17:50
Location:Metlika, Slovenija

Re: SUJETA

Post by zdravko » 23 Jan 2012, 18:16

carpier wrote:ja se ispričavam...Može li mi neko objasniti šta znači sujeta? Ja sam iz Slovenije i još se malo mučim sa jezikom Z.: Hvala! :HH
Pa i ja sam ali mislim , da ti je to zavist ali "faušarija "

User avatar
dare5700
Ribolovac
Ribolovac
Posts:133
Joined:14 Jan 2012, 19:39
Location:Beograd/Rakovica

Re: SUJETA

Post by dare5700 » 23 Jan 2012, 18:24

Drugari, ja se nadam da se niko neljuti zbog otvorene teme. To je samo jedna obicna tema kao i svaka druga na forumu. Da sujeta postoji, to je neminovno, inace sama rec nebi ni postojala, da je ima i u ribolovu, to je sigurno,to mnogi ribolovci i sami potvrdjuju i naravno da moze da postoji u bilo kom segmentu zivota. Dali je toj temi ovde mesto, pa moje misljenje je DA.Ako neko tvrdi da baca dalje od tebe, da je vise upecao, da ima bolji pribor i da zna kako se sta pravi koji predvez je dobar a ti neznas, to je po meni neka vrsta sujete nebitno u kom postotku mhm:: .
Na kraju krajeva tu smo da bi se druzili i nove ljude upoznali piv:: ura::

Post Reply

Return to “Forumska kafana”