SUJETA

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

kimmy1
Ribolovac
Ribolovac
Posts:179
Joined:12 Jan 2012, 21:24
Re: SUJETA

Post by kimmy1 » 23 Jan 2012, 19:13

Možda stvarno nešto nije u redu sa mnom, ali ja tu vrstu sujete ne osećam. Ako neko tvrdi da je dalje bacio, više ribe ulovio, zna bolje, bravo za njega. p::
Jedino mi proradi živac i čuveni srpski ili možda balkanski inat, ako pokuša da me gleda sa visine i sa podcenjivanjem. Tu onda lako zaboravim na lepo ponašanje. id::

enko
Napredan clan
Napredan clan
Posts:38
Joined:18 Jan 2012, 14:50

Re: SUJETA

Post by enko » 23 Jan 2012, 19:19

kimmy1 wrote:Možda stvarno nešto nije u redu sa mnom, ali ja tu vrstu sujete ne osećam. Ako neko tvrdi da je dalje bacio, više ribe ulovio, zna bolje, bravo za njega. p::
Jedino mi proradi živac i čuveni srpski ili možda balkanski inat, ako pokuša da me gleda sa visine i sa podcenjivanjem. Tu onda lako zaboravim na lepo ponašanje. id::
Bingo i sam sam ti takav.Mrzim kad mi dodje mjerka pribor i onda ko iz topa ja koristim delikme bblc i da dalje nenabrajam a kod mene pribor srednja zalost(za moje potrebe vise nego dovoljan) iako ga nisam pitao ni koji mu je pribor nit na sta peca vec ga uljudno ponudio kafom pivom.Ja mu na to samo lagano kazem druze cini mi se da te nisam pitao na kakvu opremu pecas.I odjednom vidis promjenu na njegovom licu muahaha:

User avatar
boban nbgd
Napredan clan
Napredan clan
Posts:46
Joined:17 Jan 2012, 06:58
Location:N.Beograd

Re: SUJETA

Post by boban nbgd » 23 Jan 2012, 19:51

Najgora stav kod nas ribolovaca,pogotovo sarandzija,sto kazes Enko kad mi pridje neko pa prvo do pribora stane odmeri pa tek onda krenu u diskusiju i pricu da ulazi najezim se...
Bitna stvar je pecati,sa cime to i nije vazno toliko,bitan je mamac,dobro nastelovana kocnica,najlon i udica.. i naravno ono sto se nalazi u saku i na slikama u fotoaparatu,Ljudi misle da sto imas bolji pribor bolje pecas,ali to je greska,svako danas ko ima lovu moze da kupi najbolji pribor a da za neke stvari bude duduk..

LAZAR
U razvoju
U razvoju
Posts:33
Joined:13 Jan 2012, 13:40

Re: SUJETA

Post by LAZAR » 23 Jan 2012, 20:11

Dgari upravuste sto se tice sujete ali opvde smo da razmisljamo gdecemo na pecanje i da se druzimo uz dobar rostilj i hladno pivo piv:: piv:: piv:: piv:: piv:: piv:: piv:: piv:: piv:: piv:: piv:: sujeti nema mesta pozzzzzzzzz

dejak
Ribarcina
Ribarcina
Posts:290
Joined:12 Jan 2012, 18:33
Location:Bačka Palanka

Re: SUJETA

Post by dejak » 23 Jan 2012, 21:43

boban nbgd wrote:Najgora stav kod nas ribolovaca,pogotovo sarandzija,sto kazes Enko kad mi pridje neko pa prvo do pribora stane odmeri pa tek onda krenu u diskusiju i pricu da ulazi najezim se...
Bitna stvar je pecati,sa cime to i nije vazno toliko,bitan je mamac,dobro nastelovana kocnica,najlon i udica.. i naravno ono sto se nalazi u saku i na slikama u fotoaparatu,Ljudi misle da sto imas bolji pribor bolje pecas,ali to je greska,svako danas ko ima lovu moze da kupi najbolji pribor a da za neke stvari bude duduk..
bravo: bravo: bravo:

User avatar
holcer
Guru
Guru
Posts:786
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Bosanski Brod R.S. BiH...

Re: SUJETA

Post by holcer » 23 Jan 2012, 22:45

Lijepo receno nema sta... :Dtt :Dtt :Dtt
...Nije lako biti budala... Takav se moras roditi...
Destinations Point

LAZAR
U razvoju
U razvoju
Posts:33
Joined:13 Jan 2012, 13:40

Re: SUJETA

Post by LAZAR » 24 Jan 2012, 07:34

tatin naslednik.jpg
tatin pecaros od malih nogu
tatin naslednik.jpg (378.97KiB)Viewed 11219 times
tatin naslednik.jpg
tatin pecaros od malih nogu
tatin naslednik.jpg (378.97KiB)Viewed 11219 times
bravo druze to si od srca rekao...kad moram da ustanem na posao u 5 ujutro nema sanse sest puta odlazem alarm a kad cujem zvok mog signalizatora dizem se iz cuga,pa bunovan stanem da vidim koji je udario,jos uvek spavam ali stojeci pored stapova..... piv:: piv::

User avatar
Fly and Carp Fishing
Ribarcina
Ribarcina
Posts:381
Joined:12 Jan 2012, 23:16
Location:Sarajevo, BiH

Re: SUJETA

Post by Fly and Carp Fishing » 24 Jan 2012, 09:15

Bilo bi dobro druze kad bi smanjio valicinu formata slike, da se moze vidjeti cjela.
LAZAR wrote:kad moram da ustanem na posao u 5 ujutro nema sanse sest puta odlazem alarm a kad cujem zvok mog signalizatora dizem se iz cuga,pa bunovan stanem da vidim koji je udario,jos uvek spavam ali stojeci pored stapova..... piv:: piv::
To je ono sto kazu spavati otvorenih ociju. Hehehhehehe. Takvi smo, sta mozemo. ihii:: ihii::
Image

Dođe ponekad vrijeme kad pametan zaćuti, glup progovori, a fukara se obogati.

Ivo Andrić

User avatar
limun-ruma
U razvoju
U razvoju
Posts:27
Joined:12 Jan 2012, 20:08
Location:Ruma

Re: SUJETA

Post by limun-ruma » 24 Jan 2012, 12:48

carpier wrote:ja se ispričavam...Može li mi neko objasniti šta znači sujeta? Ja sam iz Slovenije i još se malo mučim sa jezikom Z.: Hvala! :HH
Prijatelju dopala mi se iskrenost u tvom postu, ne mogu a da ti sto preciznije ne odgovorim :.D
Po definiciji SUJETA je : osobina nekoga da istice svoju licnost,da se otima za slavom i pocastima, tastina, slavoljublje.

Pozdrav :HH

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: SUJETA

Post by Limar » 24 Jan 2012, 13:26

Limune,ja sam cuo da tebe zovu Dobrica al sad vidim da treba da budes Mudrica 2::u
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

Post Reply

Return to “Forumska kafana”