NEVEROVATAN I NESVAKIDASNJI ULOV

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

Kirka
Piskaralo
Piskaralo
Posts:98
Joined:13 Jan 2012, 13:29
Location:Novi Sad
Contact:
NEVEROVATAN I NESVAKIDASNJI ULOV

Post by Kirka » 05 Feb 2012, 08:53

Sedim sa ortacima za kafanskim stolom, Prica se naravo o ribolovu, pije se vino i velicaju ulovi.
-Ja sam kaze moj drug ulovio sarana od 13,999, ne da je to bila borba cimao je vukao ma zver prava
jedva sam ga savladao a od krljusti sam na kraju napravio trzalicu za tamburu......
Pokusavam da stvorim sliku tolikog sarana u glavi a drugi se nadovezuje na pricu....
-Moj som (trazi saucesnika u prici i klima glavom prema prvom) vukao mi je camac do mosta i nazad uzvodno
izvukao sam ga gore kod Beocina jedva ...... i nastavili su da se redjaju ulovi , stuka 9Kg, smudj 6Kg....
i kako su pricali debelo se smanjio riblji fond ... dodjavola ako ih pustim da nastave necu imati sta da ispricam...
....Porucim turu sacekam onaj trenutak tisine kad svi smisljaju sledecu pricu i pocnem....
Sedim na obali kanala, jutro rano, iza livada, lepa detelina namestam mamac zabacujem
i nesto poleti prema vodi i pade na metar od obale odmah vucem kontru , nailazim na mali otpor i sa lakocom
vadim ZECA ... da ZECA ... jadnicak .... nisam ga merio ... svakako je bio manji od svih riba koje su te
veceri u vidu reci preletele nas sto ali je sigurno bio najoriginalniji ulov za koji znam....
Ispijamo jos jedno pice i priblizavamo se istini na neverovatnu razdaljinu od jednog piva ....razdaljinu koju
svakako necemo moci da predjemo veceras.....ziveli.....
Poslednja si moja sinagoga moj si Petrovgrad i Rim
Sa tobom mogu i bez boga, bez tebe ne mogu ni s njim.....

malabaracuda
Ribolovac
Ribolovac
Posts:165
Joined:03 Feb 2012, 19:44
Location:Varaždin

Re: NEVEROVATAN I NESVAKIDASNJI ULOV

Post by malabaracuda » 08 Feb 2012, 19:42

Pa evo i ovo se da uhvatiti . B:(
Image

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: NEVEROVATAN I NESVAKIDASNJI ULOV

Post by Daiwa » 08 Feb 2012, 20:37

Evo jedna i od mene buh::



Image

Uploaded with ImageShack.us

Prosle godine sam ulovijo jednu 3 puta deblju od ove ,katastrofa od ribe de::

sustain
Ribolovac
Ribolovac
Posts:133
Joined:06 Feb 2012, 21:10

Re: NEVEROVATAN I NESVAKIDASNJI ULOV

Post by sustain » 08 Feb 2012, 20:52

sta sve moze da se ulovi hihihi
Attachments
270620111672.JPG
270620111672.JPG (143.65KiB)Viewed 11504 times

User avatar
holcer
Guru
Guru
Posts:786
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Bosanski Brod R.S. BiH...

Re: NEVEROVATAN I NESVAKIDASNJI ULOV

Post by holcer » 08 Feb 2012, 21:02

Daiwa wrote:Evo jedna i od mene buh::



Image

Uploaded with ImageShack.us

Prosle godine sam ulovijo jednu 3 puta deblju od ove ,katastrofa od ribe de::

Jel to jegulja???
...Nije lako biti budala... Takav se moras roditi...
Destinations Point

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: NEVEROVATAN I NESVAKIDASNJI ULOV

Post by Daiwa » 08 Feb 2012, 21:08

Da jegulja, dosla na boilu od jagode buh::

User avatar
holcer
Guru
Guru
Posts:786
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Bosanski Brod R.S. BiH...

Re: NEVEROVATAN I NESVAKIDASNJI ULOV

Post by holcer » 08 Feb 2012, 21:18

Jednom prilikom ja i kum izadjemo na pecanje soma navece,mrak nevidi se nista njemu nesto pocne motati stap i on udari kontru,ima nesto,kaze on meni,ja upalim bateriju i cekam da se pojavi neka riba,kad ono na povrsinu se pojavi poveci krepan sareni macor u fazi raspadanja,valjda mu se zakacio za nailon,a smrdi ko vrag,udica se zabila u telo nema pojma da se otkaci... Sijeci nailon i guraj to sto dalje od nas.I dan danas ga zezam za taj neverovatan i nesvakidasnji ulov...
fish:: pec::
...Nije lako biti budala... Takav se moras roditi...
Destinations Point

User avatar
RubA Teslic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:75
Joined:01 Feb 2012, 22:14
Location:teslic evropa i obrnuto

Re: NEVEROVATAN I NESVAKIDASNJI ULOV

Post by RubA Teslic » 08 Feb 2012, 22:45

holcer wrote:Jednom prilikom ja i kum izadjemo na pecanje soma navece,mrak nevidi se nista njemu nesto pocne motati stap i on udari kontru,ima nesto,kaze on meni,ja upalim bateriju i cekam da se pojavi neka riba,kad ono na povrsinu se pojavi poveci krepan sareni macor u fazi raspadanja,valjda mu se zakacio za nailon,a smrdi ko vrag,udica se zabila u telo nema pojma da se otkaci... Sijeci nailon i guraj to sto dalje od nas.I dan danas ga zezam za taj neverovatan i nesvakidasnji ulov...
fish:: pec::
hehe kolega ulovio CATFISH :HH bistro

Plut
Guru
Guru
Posts:891
Joined:12 Jan 2012, 17:21
Location:Sisak

Re: NEVEROVATAN I NESVAKIDASNJI ULOV

Post by Plut » 08 Feb 2012, 23:06

Rijeka Sava u naglom porastu,ali sam odlučio da ću malo otići bacat na vodu žlice i miševe
bez obzira i na kišicu koja lagano pada.Spustim se do vode ,ali mi je skroz nezgodno,jer je
voda već do granja pa mi smeta drveće za bacanje.Kako se ono kaže(snalažljv ni u VC-u ne
ostane gladan.)
Nakon prvih par prolaza mišem uz sam rub obale trkac i nešto malo je gore,kad ono Grgeč.
Pomaknem se malo dalje pa ulovim i pustim malu štukicu ispod mijere.Več zadovoljan za
uvijete na vodi jer se nešto događalo uz sami taj porast koji nosi smeće,granje i štošta.
Ugledam kako voda nosi nešto pa odlučim probat i to da zakačim,a već sam pretpostavljao
o čemu se radi pa da i to poslikam.
Image

Što reći sve se skoro vidi na fotki muahaha:

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: NEVEROVATAN I NESVAKIDASNJI ULOV

Post by čipo » 09 Feb 2012, 00:44

kakvu posluku porati piv:: piv::

Post Reply

Return to “Forumska kafana”