dosade

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

Kirka
Piskaralo
Piskaralo
Posts:98
Joined:13 Jan 2012, 13:29
Location:Novi Sad
Contact:
dosade

Post by Kirka » 17 Apr 2012, 06:29

uspesno lovite, kad evo nezvanog gosta prebacuje vas nepostuje vas namece svoja pravila, nema bontona. Pokupite se i odete na drugo mesto ili ga zamolite da to neradi. Sta je ispravno.
Poslednja si moja sinagoga moj si Petrovgrad i Rim
Sa tobom mogu i bez boga, bez tebe ne mogu ni s njim.....

User avatar
crniigor
Ribarcina
Ribarcina
Posts:359
Joined:12 Jan 2012, 16:56
Location:Postojna, Slovenija

Re: dosade

Post by crniigor » 17 Apr 2012, 06:48

Nema potrebe odma da se ulazi u konflikt, pridjes, pozdravis i lepo kazes u cemu je problem, jer lepa rec uvek lepo mesto nadje. Jos pogotovo ako je covek pocetnik, ne moze odma iz prve da baci na zeljeno mesto, jos mu pomognes ako je voljan i ako zeli da nauci i saslusa koji savet.
Image Image & Image

User avatar
slobodan.vukadinovic
Ribarcina
Ribarcina
Posts:469
Joined:12 Jan 2012, 21:33
Location:Sivac

Re: dosade

Post by slobodan.vukadinovic » 21 Apr 2012, 21:57

Lepo kaze kolega Crnigor samo sto to nepali bas uvek na balkanu. Nekad mora da radi i bejzbolka... Nazalost hm::

User avatar
rocko
Ribolovac
Ribolovac
Posts:151
Joined:12 Jan 2012, 03:45
Location:Austria

Re: dosade

Post by rocko » 21 Apr 2012, 23:21

Sve je dobro dok ne pocne prijetiti opasnost da me ubije olovom p:p

User avatar
slobodan.vukadinovic
Ribarcina
Ribarcina
Posts:469
Joined:12 Jan 2012, 21:33
Location:Sivac

Re: dosade

Post by slobodan.vukadinovic » 22 Apr 2012, 10:45

Prodajem slemove , kacige i pancire! Prodajem slemove , kacige i pancire!! can::

User avatar
dedoš
ViP
ViP
Posts:627
Joined:12 Jan 2012, 17:11
Location:Hrvatska, Slavonija

Re: dosade

Post by dedoš » 22 Apr 2012, 11:46

U najčeščim situacijama sam miran, pokušam na lijep način urazumiti "susjeda" . Ali nikako ja ne odlazim pogotovo ako sam prvi došao na poziciju.
Jednom sam samo puko i to kad je jedan bio stvarno bezobrazan. Tad sam dok on nije gledao prebacio preko svih njegovih i izvukao sve zajedno onako brzo silovito. Kad sam izvukao svoj sam sistem odrezao, a njemu dao njegov bunt silka i kulturno rekao izvini.
Odmah se pokupio i otošao kući.
Ali ako netko nezna pa prebaci nastojim pomoć ili pokazati .
:HH
Bog je svakom po rođenju odredio broj dana koliko će živjeti, u to jedino ne ulaze dani provedeni u ribolovu.

User avatar
nyko_10
Ribarcina
Ribarcina
Posts:327
Joined:16 Jan 2012, 17:40
Location:Našice

Re: dosade

Post by nyko_10 » 22 Apr 2012, 12:52

Imao sam par situacija kad plivači plivaju taman iznad mog hranilišta i onda im još viknem ali kad se vraćaju nazad svejedno opet preko hranilišta krezi::
Image

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: dosade

Post by Limar » 22 Apr 2012, 13:28

Kupacima i ostalima na nekom jezeru gde se kupa nemozes im zabraniti niti nesto puno mitingovati....problem nastaje kada te paraziti snime gde pecas pa odma zauzimaju,ukopavaju se,grade,hrane i sta vec!
Nema veze sto tamo gde riba peca i gde se hrani oni nemogu ni da sanjaju da zabace,bitno je da "bas ovde riba najbolje radi" Z.:
imao sam X takvih situacija,evo i sada drugar i ja imamo takvu situaciju,jednostavno neznam sta da radim,da se bijem-nisam covek od nasilja,da se svadjam-sta vredi,ako se necu potuci necu se ni svadjati can::
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Tona
Piskaralo
Piskaralo
Posts:93
Joined:13 Jan 2012, 12:52
Location:Zaprešić, Croatia

Re: dosade

Post by Tona » 22 Apr 2012, 14:13

nyko_10 wrote:Imao sam par situacija kad plivači plivaju taman iznad mog hranilišta i onda im još viknem ali kad se vraćaju nazad svejedno opet preko hranilišta krezi::
Brže je to a i zanimljivije sa spodom i raketom nego vikanjem! :D can::

User avatar
nyko_10
Ribarcina
Ribarcina
Posts:327
Joined:16 Jan 2012, 17:40
Location:Našice

Re: dosade

Post by nyko_10 » 22 Apr 2012, 17:22

Tona wrote:
nyko_10 wrote:Imao sam par situacija kad plivači plivaju taman iznad mog hranilišta i onda im još viknem ali kad se vraćaju nazad svejedno opet preko hranilišta krezi::
Brže je to a i zanimljivije sa spodom i raketom nego vikanjem! :D can::

Hehe pa u tom drugom navratu sam tak i radio (naravno ne na tocno na njih krezi:: krezi:: )
Image

Post Reply

Return to “Forumska kafana”