dosade

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

User avatar
nyko_10
Ribarcina
Ribarcina
Posts:327
Joined:16 Jan 2012, 17:40
Location:Našice
Re: dosade

Post by nyko_10 » 22 Apr 2012, 17:24

Limar wrote:Kupacima i ostalima na nekom jezeru gde se kupa nemozes im zabraniti niti nesto puno mitingovati....
Istina, ali imaju određeni dio jezera za kupanje pa bi bio red da nejdu bas tamo di se peca, ja nejdem pecat di se oni kupaju pa ne bi ni oni trebali ic di se peca...
Image

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: dosade

Post by Limar » 22 Apr 2012, 18:27

Ma znam druze,logicno je tako al kako im zabraniti,ne vredi,iskuliras ih neko vreme i nastavis pecanje...
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

darkovip
Piskaralo
Piskaralo
Posts:98
Joined:12 Jan 2012, 21:20

Re: dosade

Post by darkovip » 22 Apr 2012, 21:59

Limar wrote:Kupacima i ostalima na nekom jezeru gde se kupa nemozes im zabraniti niti nesto puno mitingovati....problem nastaje kada te paraziti snime gde pecas pa odma zauzimaju,ukopavaju se,grade,hrane i sta vec!
Nema veze sto tamo gde riba peca i gde se hrani oni nemogu ni da sanjaju da zabace,bitno je da "bas ovde riba najbolje radi" Z.:
imao sam X takvih situacija,evo i sada drugar i ja imamo takvu situaciju,jednostavno neznam sta da radim,da se bijem-nisam covek od nasilja,da se svadjam-sta vredi,ako se necu potuci necu se ni svadjati can::
Haha jel to onaj matori sto me vijo po bari? sto je hteo da me ubije? hahahahhaha

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: dosade

Post by Limar » 23 Apr 2012, 07:51

Idiot Z.:
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
holcer
Guru
Guru
Posts:786
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Bosanski Brod R.S. BiH...

Re: dosade

Post by holcer » 27 Apr 2012, 08:48

Kod nas je takvih ljudi i ribolovaca pun k...c !

Ja i kolega Jolac smo prije 2 godine ocistili mjesto u najvecem granju i krsu samo da bi s mirom mogli da pecemo,a imali smo 2km ribolovacke staze na kojoj peca 10 ak ribara potpuno ocisceno al nismo htjeli,otisli smo u krs...
E sad... Kad smo mi krenuli da hvatamo ribu prvo je bilo kako,sta,gdje ,ko,prve godine...
Druge godine se vec pomalo krci oko nas,dolaze ispituju,sjede sa nama gledaju ...
E ove godine su odlucili da ociste obalu od granja i isjeku sav taj nas krs i vec nekoliko ljudi najavljuje kako ce kad se to ocisti doci i stati tu kraj nas da krme i pecaju...
A sve to zato sto mi lovimo a oni ne, i misle tu kod njih je riba tu cemo i mi uloviti...
Sve su to oni ribolovci koji donesu kantu od jupola kukuruza i pobacaju rukom u vodu 10 m od obale i onda sisteme namamcene istim zabace na pola Save i kazu nece nista...
Kad im pocnes nesto objasnjavati oko toga kazu, ih ko ce to tako ja zabacim pa ako dodje dodje...
Pre par dana navratim kraj jednog takvog i pitam ,hoce li sta,na sta peca...
Kaze ,nece nista peca na hranilicu i kukuruz na jednom stapu a na druga dva hranilica sa udicom koja je namamcena nekom SALAMOM... buh:: buh:: I kaze nece nista... buh:: buh::
...Nije lako biti budala... Takav se moras roditi...
Destinations Point

Post Reply

Return to “Forumska kafana”