Sanjam.....

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

User avatar
Barjak
Ribarcina
Ribarcina
Posts:320
Joined:30 Jun 2012, 15:13
Location:Paracin
Sanjam.....

Post by Barjak » 01 Jul 2012, 13:45

Bavio sam se ribolovom preko 50 godina.Bolest me je celog oborio i jedva da izadjem iz kuce.A svaki moj trenutak je u davna vremena prisecajuci se kad sam isao po ribolovnim terenima i hvatao bogami podosta ribe.U zadnje nekoliko godina isli smo autobusom do kanala DTD,dubovac,ivanovo,tomasevac orlovat....Necete da mi verujete al uvek se znalo ko ima najvise ribe u autobusu to sam bio ja.A danas kada se setim toga dodjemi da zaplacem,za one predivne trenutke posmatrajuci plovak kada ce reagovati da bih ja uradio svoje.....Jednom jedan stari ribolvac posmatrajuci mene kako pecam rekao mi je svojim starim glasom "sinko ti im ne oprastas" misleci na ono sto ja ne promasujem ni jedan trzaj....a sada sedim samo uz komp cetovajuci i trazeci ribolovne rubrike da procitam i sebi da dam malo lepog sto je nekad bilo....I verujte mi da mije zelja da jos jednom odem pored vode pa makar se tog trenutka udavio u tom predivnom Dunavu..al sve sam svesniji da to necu doziveti....Zato idite pecajte svaki trenutak provedite pored vode.i niste svesni koliko je to predivno.

Post Reply

Return to “Forumska kafana”