cverglani ???

Sve o čarobnim kuglicama..

Moderator:Masterbih

User avatar
spaceman0102
Pocetnik
Pocetnik
Posts:9
Joined:06 Sep 2018, 12:17
Re: cverglani ???

Post by spaceman0102 » 13 Oct 2018, 13:12

Ta napast majčicu im.... E pitanje da li je netko probao Orange Flame i kako cverglan reagira na nju? Netko je napisao da im smetaju citrusi i naranče a i spicy nota a to orange flame ima. Isto tako jel netko probao sa Pineapple boilama.. Te dvije me zanimaju u borbi protiv napasti ... Hvala :) :)

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: cverglani ???

Post by Masterbih » 13 Oct 2018, 22:05

Oni su mutirali toliko da danas pojedu i udicu hehehe..
Ja se sjecam da sam prije 2-3 godine lovio na Green Monster i nisu ga dirali sto me bas iznenadilo, ali to sam lovio na samo dvije vode gdje ga ima tako da nesmijem garantirati da ce raditi na drugim.
Takodjer za orange flame nisam siguran jer oni kao sto rekoh, danas zderu sve i prosto su se navikli.
Nekad prije nisu dirali tajger, a danas ga zderu u fullu.
Pineapple znam provjereno da na par voda ne diraju, a opet na drugim su ga zderali ko blesavi.
Zakljucak mozes i sam izvuci, da nema pravila vec jednostavno moras isprobati neke stvari pa sto upali koristiti, ali i to traje jedno vrijeme (sezona-dvije) jer se banditi naviknu..
Z.:

User avatar
spaceman0102
Pocetnik
Pocetnik
Posts:9
Joined:06 Sep 2018, 12:17

Re: cverglani ???

Post by spaceman0102 » 14 Oct 2018, 07:50

Da ne preostaje ništa nego sporobavati.. Dobro je da je paleta proizvoda široka pa ću jednu sezonu ovo jedno ono pa da vidimo [superr]

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: cverglani ???

Post by Masterbih » 03 Nov 2018, 22:45

Najbolja opcija je isprobati!

Post Reply

Return to “Boile”