Ispusio sam!?

Sve o čarobnim kuglicama..

Moderator:Masterbih

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH
Re: Ispusio sam!?

Post by Linear » 06 Dec 2012, 16:40

Debeli evo pitao si ovo:
debeli sremac wrote:a da nemislis da te ja napadam ali me zivo interesuje zasto Limar pizdi i zasto sve to sad . deo price sam cuo od njega ali jako malo tj procitao . ipak nemamo mi uvid u ono sto vide testeri
Rizikujuci ban odlucio sam da Ti dam malo stiva iz testerskog dijela pa ako ne zakljucis sam neke stvari nakon ovoga slobodno pitaj, bicu tu da Ti pomognem! Naravno, radi se o liku koji je na sva usta na fejsu krenuo da pljuje po onome sto je za njega bilo sasvim OK!
Limar wrote:Hehehe.....na Premijum miks uhvacen saran 29.5kg.....pre nekoliko Master mi da preporuku za aromu,izrolam to i dam pasancu da ponese na takmicenje na Miku Alas i pade naj riba takmicenja!!!
Masterbih wrote:Jel ima neka slika ili nije slikao, sitno? krezi::
Mozda si zaboravio, ali najveca riba uzima nagradu u vrijednosti 500€ F::

Izbor za ribu godine MASTERBIH 2012
Limar wrote:Pa Masteru brate naravno da ima,dupe mi je pomerio s ovom ribom,ako me za vikend Pavlovci ne operu ugasio sam preko zime,ono uz caj!...Nemam vremena da izadjem iz garaze,evo obecavam da radimo na slici kad se popodne vratim iz NS:D
Videces i gde je momak zalepio nalepnicu Masterbih,ja mu dao ko normalnom a on lud,hahhaaha.....
I jos da dobacim da su pored tog kolosa imali 3 komada od 16 do 20kg a momci prvi put otisli na to jezero,nisu znali ni di je...
Limar wrote:Bice opasna fora da Master baci sliku u novi broj Revira Srbije,mislim da nekima nece biti dobro....imaju price da osporavaju neki mamce,kazu to nije bitno na Krnjaci,neko je skinuo i listu sa foruma EXYu....valjda da se ne gleda dalje,hahaha....
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Ispusio sam!?

Post by Beli 059 » 06 Dec 2012, 16:46

Linear wrote:Debeli evo pitao si ovo:
debeli sremac wrote:a da nemislis da te ja napadam ali me zivo interesuje zasto Limar pizdi i zasto sve to sad . deo price sam cuo od njega ali jako malo tj procitao . ipak nemamo mi uvid u ono sto vide testeri
Rizikujuci ban odlucio sam da Ti dam malo stiva iz testerskog dijela pa ako ne zakljucis sam neke stvari nakon ovoga slobodno pitaj, bicu tu da Ti pomognem! Naravno, radi se o liku koji je na sva usta na fejsu krenuo da pljuje po onome sto je za njega bilo sasvim OK!
Limar wrote:Hehehe.....na Premijum miks uhvacen saran 29.5kg.....pre nekoliko Master mi da preporuku za aromu,izrolam to i dam pasancu da ponese na takmicenje na Miku Alas i pade naj riba takmicenja!!!
Masterbih wrote:Jel ima neka slika ili nije slikao, sitno? krezi::
Mozda si zaboravio, ali najveca riba uzima nagradu u vrijednosti 500€ F::

Izbor za ribu godine MASTERBIH 2012
Limar wrote:Pa Masteru brate naravno da ima,dupe mi je pomerio s ovom ribom,ako me za vikend Pavlovci ne operu ugasio sam preko zime,ono uz caj!...Nemam vremena da izadjem iz garaze,evo obecavam da radimo na slici kad se popodne vratim iz NS:D
Videces i gde je momak zalepio nalepnicu Masterbih,ja mu dao ko normalnom a on lud,hahhaaha.....
I jos da dobacim da su pored tog kolosa imali 3 komada od 16 do 20kg a momci prvi put otisli na to jezero,nisu znali ni di je...
Limar wrote:Bice opasna fora da Master baci sliku u novi broj Revira Srbije,mislim da nekima nece biti dobro....imaju price da osporavaju neki mamce,kazu to nije bitno na Krnjaci,neko je skinuo i listu sa foruma EXYu....valjda da se ne gleda dalje,hahaha....
Klega zbog cega ti iznosis detalje sa zasticenog dela ..koji je samo za testere a ne za siroki aud torijum i ostale forumase....
Skojim razlogom..ili pravom ..oni imaju kometarisati rad testera i mesati se u rad MB..

User avatar
admin
Site Admin
Site Admin
Posts:504
Joined:02 Dec 2011, 16:27

Re: Ispusio sam!?

Post by admin » 06 Dec 2012, 16:49

Ovo je nas forum i nasa firma, kome se ne svidja, adio mare..

debeli sremac i prda banovani su na 24h.
Ovo je prvo kao opomena zbog iznosenja neistine, sprdanja sa firmom i mijesanja tamo gdje im nije mjesto + Off topic.
Ukoliko nastave nakon 24h, tad ce dobiti trajni ban.

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Ispusio sam!?

Post by Linear » 06 Dec 2012, 16:52

Beli 059 wrote: Klega zbog cega ti iznosis detalje sa zasticenog dela ..koji je samo za testere a ne za siroki aud torijum i ostale forumase....
Skojim razlogom..ili pravom ..oni imaju kometarisati rad testera i mesati se u rad MB..
Ovaj dio iz testerskog dijela ne narusava nista, po meni, i nije toliko vazan za sakriti koliko je vazno da se upravo sa ovim sto sam citirao JEDNOM ZAUVIJEK zacepe usta kolegi koji je ispao sve samo ne kolega prema svima nama i koji nas i firmu pokusava na facebooku diskreditirati i tako nama svima nanijeti stetu. Odlucio sam naravno rizikujuci BAN da otkrijem ove citate pa neka i Limarevi drugari Prdo i Sremac a i ostali vide kako je Dejan Stojic - Limar covjek sa vise lica nego Lady Gaga.

c:c
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
admin
Site Admin
Site Admin
Posts:504
Joined:02 Dec 2011, 16:27

Re: Ispusio sam!?

Post by admin » 06 Dec 2012, 16:55

Ima toga jos, materijal se sprema!
Ne samo na Facebook vec i na drugim forumima.
Uskoro cemo da zacepimo usta vise tom lazovu i ljudima koji podrzavaju svog jadnog lazova.

User avatar
dare5700
Ribolovac
Ribolovac
Posts:133
Joined:14 Jan 2012, 19:39
Location:Beograd/Rakovica

Re: Ispusio sam!?

Post by dare5700 » 07 Dec 2012, 01:12

Beli 059 izvini druze upoznali smo se kad si pecao sa Zikom Inspektorom. Ali nam je konverzacija bila kratka, zbog takmicenja. A ja jos u postu pre vda dana, navede da samo Smylija znam. Sorry.
A ova tema ode u ku...., da nas jedan problem natera, da ovako pizdimo. Sta bi bilo da saznamo da nas 15 takvih, zajeb..., pa mi bi ponovo zaratili.
Sremac, mislim da netreba sebe da dovodis,(zarad nekog drugog, pa makar ga i znao) u situaciju da te banuju, zato sto ga branis. Mislim, da nemas kompletan uvid situaciju, jer nemas pristup, testerskom odeljku. Drugar?? ili Prijatelj????, ok brani ga, ali ima i on jezik i prste za kucanje, pa moze i sam da se brani, iako, je banovan sa ovog foruma, na drugim forumima, koje i mi i MB i ostali ribolovci prate.
A ovo je preraslo u pravu dosadu, gnjavazu a i medjusobne uvrede medju ribolovcima sa ovog a i drugih foruma.
A Linear, nemoj pogresno da me shvatis, vidim da imas zdrava shvatanja, po pitanju ribolova i nekih drugih stvari. A li nekog oslovljavati direktno sa DEBELI, mi deluje onako provokantno, i drsko i suvise licno. Sto zbog naseg Balkanskog temperamenta, drugu osobu uvek navodi da nastavlja raspravu. Ja mislim da i u zustroj raspravi, treba da se drzimo precizno Nicka, koji je ta osoba izabrala, bez skracenice ili izvrtanja. piv::

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Ispusio sam!?

Post by Beli 059 » 07 Dec 2012, 02:16

I treba sto pre prekinuti vise bilo kakve diskusije koje nisu u vezi sa datim postom.....jer odmah iniciraju sukob bdr:

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Ispusio sam!?

Post by Linear » 07 Dec 2012, 10:46

dare5700 wrote: A Linear, nemoj pogresno da me shvatis, vidim da imas zdrava shvatanja, po pitanju ribolova i nekih drugih stvari. A li nekog oslovljavati direktno sa DEBELI, mi deluje onako provokantno, i drsko i suvise licno. Sto zbog naseg Balkanskog temperamenta, drugu osobu uvek navodi da nastavlja raspravu. Ja mislim da i u zustroj raspravi, treba da se drzimo precizno Nicka, koji je ta osoba izabrala, bez skracenice ili izvrtanja. piv::
Dare ni u kom slucaju nisam ga nazvao debelim jer sam pomislio da je debeli ili da bi mu tako dao taj epitet nego sam obracajuci se Sremcu skratio njegov nik i ispalo je tako da sam ga nazvao debelim mada kao sto rekoh nije mi to bila namjera nego samo eto da mu se obratim.

Eto necu vise da ne bi ni on razumio pogresno a ni Ti ni drugi koji citaju. I naravno da dobronamjerno kritiku shvatam i prihvatam :.D

piv::
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
dare5700
Ribolovac
Ribolovac
Posts:133
Joined:14 Jan 2012, 19:39
Location:Beograd/Rakovica

Re: Ispusio sam!?

Post by dare5700 » 07 Dec 2012, 11:35

piv::, nisam ja razumeo pogresno, pretezno citam izmedju redova ,ali svi su razliciti, pa vidis po postovima gde to ode. Mada i ja nekad podlegnem sranjima. bdr:

User avatar
prda
Ribolovac
Ribolovac
Posts:154
Joined:05 Mar 2012, 15:39

Re: Ispusio sam!?

Post by prda » 07 Dec 2012, 21:32

proso BAN :Dtt

Post Reply

Return to “Boile”