Ispusio sam!?

Sve o čarobnim kuglicama..

Moderator:Masterbih

User avatar
prda
Ribolovac
Ribolovac
Posts:154
Joined:05 Mar 2012, 15:39
Ispusio sam!?

Post by prda » 05 Dec 2012, 05:21

Vrlo cesto se desi da sa nekim proizvodima ne ulovimo ribe ili ne ulovimo onoliko koliko smo ocekivali..
Da li greskom ribolovca ili..?


Opsirna tema i zimska rapsodija..

Dodatak Moderatora

Nabavio sam neke boile koje su ako sam dobro shvatio aroma kukuruza,nisam nista imao,a svo vreme pecanja dva dana sm ih drzao na jednom od tri stapa,dok sam na top baanu imao dva komada,isto hraniliste.
Nevolim biti bas iskljuciv,ali cu zato probati one river nekako mi deluje zanimljivo

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Ispusio sam!?

Post by Linear » 05 Dec 2012, 11:18

Gdje si Prda kupio boile MBiH? Da nisi dobio od Limara mozda saku boila pa pricas kako si dosao do citave kesice?

Daj ba i Ti i Limar vise u qrac krasni.
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
prda
Ribolovac
Ribolovac
Posts:154
Joined:05 Mar 2012, 15:39

Re: Ispusio sam!?

Post by prda » 05 Dec 2012, 11:39

Neznam zasto ti smeta kad kazem da nisam upecao nista,kupio sam kesu boila i to mi je Limar doneo a isao je po njih u bosnu,kako se nisam prijavio za testere hteo sam ih probati najlakse je kupiti preko nekoga,ko bi trebao lako doci do njih.
Platio sam ih skupo bas iz razloga sto su u aromi kukuruza nadajuci se da nece cverglan na njih.

Da li ti to hoces da kazes da su cudotvorne,nerazumem,kod Melega sam kupovao na stotine kila,i nije nikad bio problem da kazem da nesto nije dobro i da mi se pokazalo lose u odnosu na druge.
Dok su vajni ribolovci lagali coveka i nije imao pravi uvid.

Nemogu da generalizujem ali mogu da se kladim u sta god hoces da pojedini testeri lazu o svojim ulovima samo da bi se uvukli i dograbili jos malo besplatnih boila od coveka koga to kosta,nista tu nije dzabe.

Madam se da post nece biti obrisan,jer bi trebalo mnogima da znaci,ako nista drugo d se barem opamete. pisao sam o svom iskustvu na vodi koju poznajem kao svoj dzep i nevidim problem u tome niti u nacinu sto sam nesto rekao,sem ako nepovredjujem neciju sujetu

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Ispusio sam!?

Post by Linear » 05 Dec 2012, 12:26

Nemam nista protiv toga ako kazes da nisi dobro prosao na njih. Za to ima hiljadu faktora mogucih zasto nisi dobro prosao. Necu da ulazim u to. Cak sta vise i pozeljno je naravno napisati svoje iskustvo sa proizvodima kako bi se oni u skladu sa tim i poboljsali i ne vjerujem da ce Ti bilo od glavnih uzeti za zlo to Tvoje izlaganje jer to je ipak Tvoje misljenje. Medjutim ima jos nesto sto Ti ne shvatas a nije shvatio ni Tvoj drugar LEB MEKANI!

Ovdje prazna prica bez dokaza NE PROLAZI!

Niko ziv od vas sto se ubiste na te druge boile nema slike od ulova. Zaboravili digitalac ponijeti, ne valja vam mobitel za slikanje, mutne butu ili sta vec? Jos ces me pitati sto Te to pitam? Pa zato sto mi je nekako logicno da imate uspomene na ta pecanja na kojima ste razvalili sa Triggom, Club-om, 3D-om i ostalim bla bla mixevima.
Nekako mi logicno da bi morali da imate uspomene u vidu slika ako nista drugo.

Razlika izmedju Tebe i njega je ta sto je on extra dobro prolazio sa tim boilama i zaboravio ih je ocito popljuvati tamo na facebook-u pa mi sad bas onako smrdi kako si Ti njegov advokat i na mala vrata ovdje pokusavas odradit ono sto je on zaboravio. Jos cu Te napomenuti da Ti je drugar dobro prolazio i na Chocolate & Mapple cream boile pa de i njih negdje ovako nekad stavi u negativnu pricu, nije na odmet. Ipak treba sve popljuvati iza sebe da na kraju ipak nista ne valja jer jebiga po vama je MasterBiH ustvari mastershit i nista iz programa ne valja i sve je jedna obicna prevara. Mi svi lazemo a samo vas par je pametno a mi smo svi ovdje prevaranti. How yes no!

To da ima onih koji mozda lazu o svojim ulovima i donose netacne informacije je samo Tvoja i prica od LEBA MEKANOG a nepotvrdjena argumentima i prema tome kao takva ostaje samo nagadjanje i gadjanje glinenih golubova plasljivcem a ne dvocjevkom namjenjenom za to.
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
debeli sremac
Ribolovac
Ribolovac
Posts:103
Joined:16 Jan 2012, 20:55
Location:srem

Re: Ispusio sam!?

Post by debeli sremac » 05 Dec 2012, 16:03

koliko ja kontam hoces da kazes da mi koji nismo koristili vase boile nismo nikada upecali ribu u zivotu ??
druze za vas smo culi pre dve godine a i pre toga smo mi pecali ribu , a i mnogo ranije upoznali tog LEBE MEKANI . KOJI VAM JE DAO DUSU A VI OPLELI PO NJEMU I JA GA RAZUMEM STO JE LJUT .usko vam je trziste da bi mogli da pricamo o vasim proizvodima nema ga u Srbiji , pa zar je ta jedna kesa boila trebala da popeca svu ribu?
pre dve godine culi za vas a vec sada vidimo da nesto ne radi kako treba nije to do mene. puno testera koji nemaju trenutno ni pravi stap kojice vam takvi .u Srbiji tri testera i dosta ali da mozemo od njih da kupimo koju saku .
poslali se kilo miksa za zig rig da covek testira a ovamo progovarate da nismo dovoljno bacili boila .
divlju vodu slabije pecam da bi slike kacio jel gde pecam tu je saran od 5 kg kapitalac a sa komercijale je malo glupo hvaliti se .
ako treba , nema potrebe !

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Ispusio sam!?

Post by Linear » 05 Dec 2012, 16:44

Image

Ne nego mi je pun qrac Cyber pecarosa po sajtovima koji se rukuju sa nekim poznatim sarandzijom i onda se okolo hvale : ej ja znam tog i tog, ej on je moj frend, i pri tome misle da su ravnopravni po znanju u najmanju ruku sa najvecim legendama ovog naseg lijepog hobija.

Za tvoj fazon je glupo hvaliti se a ja opet kazem kad se nesto prica postavi dokaze (slike ulova) da vidim pecas li uopste makar na komercijali a ne sjedis samo za kompom i pecas po internetu. Ne ti Sremac, (da me ne bi opet bukvalno shvatio) nego pricam u globalu a ima i onih koji bi se mogli naci u ovome.
I po toj tvrdnji da se glupo hvaliti ulovima sa komercijale bi u prevodu znacilo da komercijalu uopste ne treba pecati i da je komercijala zesca truba. Djetinjasto razmisljanje bez uvrede. Upravo na tim komercijalama ti vasi u vasim ocima veliki pecarosi dolaze do svog imena a ne na divljim jezerima koliko sam ja skuzio.

c:c
Last edited by Linear on 05 Dec 2012, 16:49, edited 1 time in total.
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
prda
Ribolovac
Ribolovac
Posts:154
Joined:05 Mar 2012, 15:39

Re: Ispusio sam!?

Post by prda » 05 Dec 2012, 16:48

Vidi druze sada me uvlacis u nepotrebnu raspravu ali ajd.

Nikad nisam pecao na trigu i neznam sta si sve nabrojao,pravio sam boile od kojekavih brasana iz zdrave hrane,i uglavnom Melegove boile kupovne koristio,i nemogu ti opisati koliko mi je zao sto vec dve godine neproizvodi.

Neznam da postavljam slike ali iskopiracu ti pokoju sliku sa fejsbuka,da vidis da ih je bilo ,mada u principu slika mi neznaci nesto,i uglavnom su pravljene kad je neko isao sa mnom pa hajde lepa riba da se slika.
Na komercijale idem slabo tek pokoji put u godini i to uglavnom sa drustvom,nevolim kad upecam danas dvadeset ,trideset ... sarana,to za mene nije pecanje vec tezak fizicki rad.

O tome kako su pecale te neke boile mogu ti posvedociti razni kupovi uglavnom na velikim vodama jer nevolim male vode iz razloga ogromnog broja riba koje trebas upecati i netreba ti nikakvo znanje sem teske fizikalije.
Nasice,Cepin,Maconka,Makedonija,pelagicevo ...

E sad na koje je Limar boile pecao koje je kupio od masterbiha,neulazim,ali znam iz njegovih prica posto se druzimo kad stignemo da uklopimo vreme na nekoj vodi.
Na neke boile je pecao na jednom takmicenju neznam koja je voda gde je pecao ligu,nista nije pecalo sem tih master bihovih,i to bez ikakvih zajebancija,PVA zatrpavanja mesta boilama i slicno,samo na udicu i eto sarana,to me je i ponukalo da kupim boile koje su po meni preskupe jer sam platio cini mi se osamsto grama oko petnaest eura nemoj me drzati za rec.
I pored svih vasih prepirki opet sam resio da uzmem premium river da bi ih probao,tako da nevredi da samnom pricas iskljucivo,jer nisam takav,jedini problem je sto kazem ono sto mislim,ako je to problem onda nevredi ni pisati.
Nisam ja njegov advokat nego smo drugari,upoznali se na pecanju,kao i sa jos mnogo drugih ljudi.
Tako da nemoj da me postavljas u te vase razmirice jer me to neinteresuje,pricam iz svog iskustva e sad ako se to nekome nesvidja,sta da radim preskocis i necitas,neko ce nesto zakljuciti.

Mislio sam da je ovo malo drugaciji sajt gde mozes iskreno pricati o iskustvima i ribolovu,ali igleda nista od toga,nego treba kao i na drugim zezati se,nista ozbiljno i lepo onda je svima ok.

User avatar
prda
Ribolovac
Ribolovac
Posts:154
Joined:05 Mar 2012, 15:39

Re: Ispusio sam!?

Post by prda » 05 Dec 2012, 16:50

Image

Image

Image

User avatar
debeli sremac
Ribolovac
Ribolovac
Posts:103
Joined:16 Jan 2012, 20:55
Location:srem

Re: Ispusio sam!?

Post by debeli sremac » 05 Dec 2012, 17:44

znas zasto kazem glupo mi sa komercijale da stavljam ? pa tu ima ribe strasno i dolazio sam u situaciju da ribu upecam i slikam kao super je i za par sati drugar pored mene je opet upeca no:: i sta dalje . ok je kada je riba lepa ili naj veca u kom. jezeru al svakog da slikam pa nema se memorije .
recimo neznam da li si pratio prosle godine drzavno prvenstvo Srbije na maradiku , jako los rezultat svih takmicara . pod izgovorom nekog pomora ja sam otiso dva dana posle na istoj pisti nisam celu noc spavao na komercijali nekoj nije pecalo tako ali isto tako na komercijali gde su ljudi pecali oko mene ja nisam imao dit . sreca bilo jednom ne ponovilo se .reci gde da ti postavim slike sa pecanja pa da vidis kakav sam covek pa tek onda pecaros .
ako treba , nema potrebe !

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Ispusio sam!?

Post by Masterbih » 05 Dec 2012, 18:53

Evo Prdo da ti krenem redom:

Prvo, neko od vas dvojice malo mulja, e sad, dal ti ili Leb Mekani, u to ne ulazim, a zasto?
Zato sto je on kupio samo 2 pakovanja boila i rekao da ih je on potrosio, a evo i dokaza:
........................

Image
....................

Takodje na slici se vidi njegovo misljenje o nasim proizvodima, konkretno o Corn Special boilama, a takodje je prilozeno i par slika sa ulovima..

Ima jos nesto, tvoj drug je platio pakovanje po 10€, a kako ti kazes tebi prodao za 15€.
To nije nasa cijena, vec njegova s kojom je svog druga (tebe) otresao (ako si uopste pazario od njega).
U sustini, koliko covjek zna da smasti, ko zna dal je upste i prodao originalna pakovanja i pravi mamac, a evo kako on treba da izgleda:

.............
Image
............

Posto na vise mjesta laprda o svacemu, evo i nesto, sta on kaze o Premium Fish Miksu, koji sad pljuje gdje god stigne:

............
Image
............

Ovo sa miksom nema veze sa temom, ali ima veze o tome da obratite paznju sta taj covjek prica, jer to nije istina!

Post Reply

Return to “Boile”