Zima i rano proljece

Sve o čarobnim kuglicama..

Moderator:Masterbih

Dašo
U razvoju
U razvoju
Posts:25
Joined:14 Dec 2013, 17:16
Re: Zima i rano proljece

Post by Dašo » 12 Feb 2014, 20:47

Ljudi moji,vec sam nervozan,može li mi neko pojasniti kako se stavljaju slike,svaki puta mi kaže da nije pronađeno a slike stoje u slikama

User avatar
borac
Ribarcina
Ribarcina
Posts:415
Joined:12 Jan 2012, 17:34
Location:Hrvatska- Međimurje

Re: Zima i rano proljece

Post by borac » 12 Feb 2014, 21:20

Evo ovdje ti je sve opisano pa probaj da provjeriš šta krivo radiš. ihii::

viewtopic.php?f=68&t=5" onclick="window.open(this.href);return false;

(i mene nekad zeza to prebacivanje amo tamo, malo komplicirano ali nede drugačije)

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Zima i rano proljece

Post by Linear » 12 Feb 2014, 22:12

borac wrote:Evo ovdje ti je sve opisano pa probaj da provjeriš šta krivo radiš. ihii::

viewtopic.php?f=68&t=5" onclick="window.open(this.href);return false;

(i mene nekad zeza to prebacivanje amo tamo, malo komplicirano ali nede drugačije)

Usput da kazem da za hosting slika slobodno zaobidjes imageshack i da se odlucis za najjednostavniji od navedenih a to je http://www.zaslike.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Imageshack nakon mjesec dana zna da brise slike i onda kada na forumu doneses taj kod, poslije mjesec dana ostaje samo link koji vodi tamo opet na link i tek ako kliknes na download mozes pregledati sliku sto je velika glupost od strane tog hosting servisa.
Zasto to rade i zasto komplikuju bespotebno, nemam pojma.
Zato usput koristim ovu priliku da sve vas koji postavljate slike na nas forum zamolim da zaobidjete hosting servis imageshack i da koristite http://www.zaslike.com" onclick="window.open(this.href);return false; koji ne brise slike niti nakon godine dana i vise, pa kasnije forum nema problema i ne izgleda kao da je zastario.

Bistrooooo c:c
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

Dašo
U razvoju
U razvoju
Posts:25
Joined:14 Dec 2013, 17:16

Re: Zima i rano proljece

Post by Dašo » 13 Feb 2014, 06:02

ImageImageImageImageImageImage

Dašo
U razvoju
U razvoju
Posts:25
Joined:14 Dec 2013, 17:16

Re: Zima i rano proljece

Post by Dašo » 13 Feb 2014, 06:06

hvala svima na pomoci,svi ste nevjerovatni,brzi za pomoc.,ovaj forum je stvarno jedna lijepa stvar i cestitke za sve forumase.,evo nesto na brzinu prije posla a predvecer cu staviti jos lijepsih slika

Dašo
U razvoju
U razvoju
Posts:25
Joined:14 Dec 2013, 17:16

Re: Zima i rano proljece

Post by Dašo » 13 Feb 2014, 06:12

ImageImageImageImage

darko.glumac
Ribolovac
Ribolovac
Posts:181
Joined:14 Mar 2015, 18:04

Re: Zima i rano proljece

Post by darko.glumac » 23 Mar 2015, 21:34

Pozdrav ekipa -lovim šarane na stajaćim vodama - poludivljim i komercijalnim jezerima - što se tiče zimskog ribolova moja su iskustva da je presudan - mamac -prihrane tek toliko da je ima na hranilištu,a boila - Masterbih - Premium River ICE - predobra stvar - meni se pokazala kao ključ za uspjeh,a što se tiče proljeća - prihrane isto ne previše -koristim obavezno - voćnu boilu i dip -Masterbih Amino Liquid (Dip) Fruit - eto to su moja iskustva - pozdrav iz Virovitice i bistro :)

Post Reply

Return to “Boile”