boila ili mix

Sve o čarobnim kuglicama..

Moderator:Masterbih

Post Reply
vjerantkalcec
Keder
Keder
Posts:22
Joined:08 Feb 2014, 13:05
boila ili mix

Post by vjerantkalcec » 18 Feb 2014, 15:11

pozdrav svima ima jedno jezero dosta veliko i ima velikih amura a nece uzimati kukuruz ubiti sve sam sprobal ali nista od amura inace ima dosta trava s kojom se hrani pa ako mi ko moze dati kakav savjet sta uzeti i nadmudriti amura jer ja vise neznam kaj da mu stavim na udicu.

User avatar
bdelitee
Ribarcina
Ribarcina
Posts:350
Joined:12 Jan 2012, 18:33
Location:Beograd-Krnjaca
Contact:

Re: boila ili mix

Post by bdelitee » 18 Feb 2014, 19:55

sobzirom da ima dosta trave, a to je njegova prirodna hrana normalno je da se nece zaletati na udicu.Da bi dobio iole priblizno vredan odgovor moras nam opisati nacin na koji si do sad lovio, od prezentacije mamca, spoda, do izbora same pozicije.Svaki od ovih delica daju jednu kompletnu sliku na osnovu koje mozemo da ti preporucimo po nasim iskustvima kako da odradis kampanju.Kako si napisao da nece da uzima kukuruz, izgleda kao da si samo stavi zrno na udicu i to je to.Zato kolega daj malo vise informacije i sigurno ces dobiti dobre savete
Nisi izgubio kad te pobede,vec kad odustanes

User avatar
carpier
ViP
ViP
Posts:628
Joined:13 Jan 2012, 11:10
Location:Murska Sobota, Slovenija

Re: boila ili mix

Post by carpier » 18 Feb 2014, 20:00

Evo par fotki i jedan video da se malo pomogne...ako još nemaš ideje pitaj slobodno, bistro!
Image Image Image Image Image Image

U videu češ vidjeti u čemu je poanta u minuti i po...
I was born a carp angler and I‘ll die a carp angler.

vjerantkalcec
Keder
Keder
Posts:22
Joined:08 Feb 2014, 13:05

Re: boila ili mix

Post by vjerantkalcec » 19 Feb 2014, 15:39

bdelitee wrote:sobzirom da ima dosta trave, a to je njegova prirodna hrana normalno je da se nece zaletati na udicu.Da bi dobio iole priblizno vredan odgovor moras nam opisati nacin na koji si do sad lovio, od prezentacije mamca, spoda, do izbora same pozicije.Svaki od ovih delica daju jednu kompletnu sliku na osnovu koje mozemo da ti preporucimo po nasim iskustvima kako da odradis kampanju.Kako si napisao da nece da uzima kukuruz, izgleda kao da si samo stavi zrno na udicu i to je to.Zato kolega daj malo vise informacije i sigurno ces dobiti dobre savete
lovio sam prije trave negdje metar do nje dosta sam hranio na kup sa jecmom ikuhani kukuruz cak sam u kukuruz stavio i šecer da je slađi, hranio sam vecinom na 1m kvadratni znaci cim prezizniji sam bio lovio sam na voce i to od jagode s pop up ananas i tuti-fruti a kukuruz sam stavljo cetri zrne kukuruza i spužvica tak da mi je mamac bio u zraku a udica na podu

Post Reply

Return to “Boile”