Misljenja i savet u vezi miksa

Sve o čarobnim kuglicama..

Moderator:Masterbih

darko.glumac
Ribolovac
Ribolovac
Posts:181
Joined:14 Mar 2015, 18:04
Re: Misljenja i savet u vezi miksa

Post by darko.glumac » 23 Mar 2015, 21:39

Mehomile - potpuno se slažem s tobom - ovaj tvoj recept će sigurno boilu napraviti - puno atraktivnijom :HH

Mehomil
U razvoju
U razvoju
Posts:26
Joined:28 Nov 2013, 16:34
Location:Lipovljani

Re: Misljenja i savet u vezi miksa

Post by Mehomil » 24 Mar 2015, 21:44

A cuj,nesto slicno tome i sam radim i radi mi odlicno na mojim vodama,e sad,kako ce kod njega ako ga prihvati korekcije budemo vidjeli.
Uvelike ce mu naravno odraditi arome ako ce ih koristiti uopce i gdje ce loviti....

hary
Keder
Keder
Posts:22
Joined:19 Jan 2015, 12:55

Re: Misljenja i savet u vezi miksa

Post by hary » 25 Mar 2015, 08:30

Hvala vama nema sta!Drago mi je sto sam iz citanja i ucenja samostalno otp.slozio svoj prvi mix i postavio ga da cujem vasa misljenja!
I koliko vidim nije toliko los,za 1.mix,mozda bude nesto od mene krezi::
Pecam na ovaj za sad pa cemo vidit,mozda budu i neke slike posle prvog!
Mislim napravit neki vocni uz ovaj pa cu pitat za misljenje...do tad bistro piv::

darko.glumac
Ribolovac
Ribolovac
Posts:181
Joined:14 Mar 2015, 18:04

Re: Misljenja i savet u vezi miksa

Post by darko.glumac » 07 Jun 2015, 06:35

U potpunosti se slažem sa"Rocko - m",Svjedoci smo - kao što "Rock - o" kaže hrpa- recepata (po ostalim forumima),jednostavno da se pogubiš koliko ih ima,a veliko je pitanje koliko su učinkoviti.To se vidi na vodama ( na ribolovu)- s jedne strane hrpa dostupnih"vrhunskih" recepata,a na vodi - ne love svi .Znam-i to prošao- dovoljno je u jedan odličan mixs - nečega staviti - previše ili premalo - i taj odličan mix smo doslovce napravili - lošim.Za mene je napraviti sopstveni mix - posao koji iziskuje veeeeliki trud - puno testiranja,a i ogromno znanje i poznavanje vrijednosti komponenti koje stavljamo u njega. Moj je savjet - uzeti gotovi mix - od njega napraviti boilu i s tim loviti - kao šro "Rocko" kaže - sve dok ga ne osjetiš - pa tek onda se polako "možda" upuštati u priču oko izrade svog,Ako pričamo o financijskoj strani - opet dajem veliku prednost - gotovom mixu - jer to je jednostavno I TE KAKO PROVJERENO - za mene je najskuplja ona boila - koja ne radi ma kako ona ispala jeftina. Ako pričamo o novcu - moramo biti svjesni da se bavimo skupim sportom - (ako želimo imati rezultate) - koliko nas košta jedna kampanja - probajmo izračunati koliko u tome svemu ima utjecaji skuplji(kvalitetniji) mix,ako uzmemo u obzir sve ostale troškove(kotizacija,hrana ,piće,gorivo.......) uvjerićemo se da nam ne poskupljuje ribolov nešto strašno. Iz tih razloga - moj savjet - uzeti - gotov mix. :HH

drmato
Pocetnik
Pocetnik
Posts:4
Joined:16 Apr 2015, 10:31

Re: Misljenja i savet u vezi miksa

Post by drmato » 08 Jun 2015, 06:50

Evo da neotvaram novi topic ako netko ima provereni bird mix trebao bi pa.bih ga radio na vocu

User avatar
Hosta
Keder
Keder
Posts:24
Joined:04 Mar 2015, 21:18
Location:Vinkovci

Re: Misljenja i savet u vezi miksa

Post by Hosta » 10 Jun 2015, 09:34

Masterbih Birdfood Mix [superr]

Post Reply

Return to “Boile”