Kako love ICE (Soluble Hook Baits)

Sve o čarobnim kuglicama..

Moderator:Masterbih

Post Reply
neven
Piskaralo
Piskaralo
Posts:59
Joined:07 Apr 2013, 21:52
Kako love ICE (Soluble Hook Baits)

Post by neven » 10 Apr 2014, 16:56

Interesirame dali je tko lovijo na boile serije ICE pošto vidim da su to nove boile a prije sam vidio da je bilo River ice na ponudi .Ja sam sad naručio te boile ko mamac pa bi volio znati kako rade na vodama što komercionalnim ili divljim vodama .Unaprijed se zahvaljujem onima koji če mi reči iskustvo sa tim boilama HVALA I BISTRO!"

User avatar
carpier
ViP
ViP
Posts:628
Joined:13 Jan 2012, 11:10
Location:Murska Sobota, Slovenija

Re: Kako love ICE (Soluble Hook Baits)

Post by carpier » 11 Apr 2014, 01:06

Neven, Masterbih soluble hook boile su u prodaji tek od početka aprila ove godine. Tako da češ morati malo sačekati na prve odzive šire javnosti odnosno kupaca. A ono što se več zna o njima to je poslovna tajnost firme i to na žalost nije za javnost, nadam se da to razumiješ. A vjerujem, da če biti u roku od mjesec dana puno toga o čemu če se moči pisati i pričati pošto sezona robolova za veliku večinu tek počinje. Ali svejedno hvala na pitanju i zanimanju za njih. I javi nam se kad budeš imao prvog šarka na nove Masterbih Soluble Hook Baits ili možda još koje pitanje. Za sada si možeš nešto više o njima pročitati na oficijelnom sajtu ovde- http://masterbih.com/category/boile/" onclick="window.open(this.href);return false;.
Još jednom hvala i bistro!
I was born a carp angler and I‘ll die a carp angler.

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Kako love ICE (Soluble Hook Baits)

Post by čipo » 11 Apr 2014, 09:44

neven wrote:Interesirame dali je tko lovijo na boile serije ICE pošto vidim da su to nove boile a prije sam vidio da je bilo River ice na ponudi .Ja sam sad naručio te boile ko mamac pa bi volio znati kako rade na vodama što komercionalnim ili divljim vodama .Unaprijed se zahvaljujem onima koji če mi reči iskustvo sa tim boilama HVALA I BISTRO!"


Kako Carpier kaže ovo je nova serija,ali Nevene jaaako puno sam lovio sa River Ice boilama i mogu ih samo hvaliti na sva usta [superr] ,a to se i vidi po mojim reportažama,a ova nova serija je samo još poboljšana i jedva čekam da je probam ... :HH

Evo i ovdje je reportaža od neki dan gdje sam lovio samo sa River Ice u kombinaciji sa popupicama koja mi se pokazala najboljom jer u dva,tri sata se mamac prezentira u više oblika,od najobičnijeg snjegovića preko balansirane boile do same plivajuće boile,ali uvijek uz atraktivnu ''bombu'' [hiphiph[]
A sada je ta ''bomba'' još pojačana u ovoj seriji [superr]


viewtopic.php?f=32&t=568&start=20" onclick="window.open(this.href);return false;

A ovdje se vidi ta ''bomba'' i njezino djelovanje u vodi p::



Nadam se da ćeš se lijepo naloviti i postaviti koju sliku ovdje na forum.
bistrooo!!

neven
Piskaralo
Piskaralo
Posts:59
Joined:07 Apr 2013, 21:52

Re: Kako love ICE (Soluble Hook Baits)

Post by neven » 11 Apr 2014, 18:23

čipo wrote:
neven wrote:Interesirame dali je tko lovijo na boile serije ICE pošto vidim da su to nove boile a prije sam vidio da je bilo River ice na ponudi .Ja sam sad naručio te boile ko mamac pa bi volio znati kako rade na vodama što komercionalnim ili divljim vodama .Unaprijed se zahvaljujem onima koji če mi reči iskustvo sa tim boilama HVALA I BISTRO!"


Kako Carpier kaže ovo je nova serija,ali Nevene jaaako puno sam lovio sa River Ice boilama i mogu ih samo hvaliti na sva usta [superr] ,a to se i vidi po mojim reportažama,a ova nova serija je samo još poboljšana i jedva čekam da je probam ... :HH

Evo i ovdje je reportaža od neki dan gdje sam lovio samo sa River Ice u kombinaciji sa popupicama koja mi se pokazala najboljom jer u dva,tri sata se mamac prezentira u više oblika,od najobičnijeg snjegovića preko balansirane boile do same plivajuće boile,ali uvijek uz atraktivnu ''bombu'' [hiphiph[]
A sada je ta ''bomba'' još pojačana u ovoj seriji [superr]


viewtopic.php?f=32&t=568&start=20" onclick="window.open(this.href);return false;

A ovdje se vidi ta ''bomba'' i njezino djelovanje u vodi p::



Nadam se da ćeš se lijepo naloviti i postaviti koju sliku ovdje na forum.
bistrooo!!
I ja se nadam lijepim ulovima kako sam odgovorio na prijašnji odgovor kolega je uzeo river premium i nadam se da čemo fino to skompletirat .A inače lovim na divljoj vodi i to omiljenoj vodi na kojoj provedem najviše vremena ali prvi če ribolov biti voda ulovi i pusti da vidimo kako radi.Sad je u 5 mijesecu kup ali nisam siguran da ču iči zbog finaciskim mogučnosti mislim da bi to bila tarapana da odem hehehe hvala na komentaru BISTRO svima koji odlaze na vodu

[hiphiph[]

neven
Piskaralo
Piskaralo
Posts:59
Joined:07 Apr 2013, 21:52

Re: Kako love ICE (Soluble Hook Baits)

Post by neven » 11 Apr 2014, 18:29

carpier wrote:Neven, Masterbih soluble hook boile su u prodaji tek od početka aprila ove godine. Tako da češ morati malo sačekati na prve odzive šire javnosti odnosno kupaca. A ono što se več zna o njima to je poslovna tajnost firme i to na žalost nije za javnost, nadam se da to razumiješ. A vjerujem, da če biti u roku od mjesec dana puno toga o čemu če se moči pisati i pričati pošto sezona robolova za veliku večinu tek počinje. Ali svejedno hvala na pitanju i zanimanju za njih. I javi nam se kad budeš imao prvog šarka na nove Masterbih Soluble Hook Baits ili možda još koje pitanje. Za sada si možeš nešto više o njima pročitati na oficijelnom sajtu ovde- http://masterbih.com/category/boile/" onclick="window.open(this.href);return false;.
Još jednom hvala i bistro!
Znam da je tek u prodaji ali znam da se več lovilo sa river ice prvo ču iči na vodu ulovi i pusti da vidimo kako radi .Apošto je kolega uzeo river premijum mislim da če lijepo upalit i da če biti tarapana i da čemo šarkoje staviti na forum tamo ču je prvo isprobat .Hvala na odgovoru na moje pitanje pozzz i BISTRO :HH

neven
Piskaralo
Piskaralo
Posts:59
Joined:07 Apr 2013, 21:52

Re: Kako love ICE (Soluble Hook Baits)

Post by neven » 11 Apr 2014, 18:33

carpier wrote:Neven, Masterbih soluble hook boile su u prodaji tek od početka aprila ove godine. Tako da češ morati malo sačekati na prve odzive šire javnosti odnosno kupaca. A ono što se več zna o njima to je poslovna tajnost firme i to na žalost nije za javnost, nadam se da to razumiješ. A vjerujem, da če biti u roku od mjesec dana puno toga o čemu če se moči pisati i pričati pošto sezona robolova za veliku večinu tek počinje. Ali svejedno hvala na pitanju i zanimanju za njih. I javi nam se kad budeš imao prvog šarka na nove Masterbih Soluble Hook Baits ili možda još koje pitanje. Za sada si možeš nešto više o njima pročitati na oficijelnom sajtu ovde- http://masterbih.com/category/boile/" onclick="window.open(this.href);return false;.
Još jednom hvala i bistro!
Znam da je tek u prodaji ali znam da se več lovilo sa river ice prvo ču iči na vodu ulovi i pusti da vidimo kako radi .Apošto je kolega uzeo river premijum mislim da če lijepo upalit i da če biti tarapana i da čemo šarkoje staviti na forum tamo ču je prvo isprobat .Hvala na odgovoru na moje pitanje pozzz i BISTRO

User avatar
rocko
Ribolovac
Ribolovac
Posts:151
Joined:12 Jan 2012, 03:45
Location:Austria

Re: Kako love ICE (Soluble Hook Baits)

Post by rocko » 11 Apr 2014, 23:04

Narucioooo danas ihii::
Stize u utorak ili srijedu 2::u

neven
Piskaralo
Piskaralo
Posts:59
Joined:07 Apr 2013, 21:52

Re: Kako love ICE (Soluble Hook Baits)

Post by neven » 12 Apr 2014, 18:37

rocko wrote:Narucioooo danas ihii::
Stize u utorak ili srijedu 2::u
Meni prva tura za kojih 5-10 dana, a sutra još naručujem za zalihe [ajajaj] [hiphiph[]

Post Reply

Return to “Boile”