Masterbih Green Monster GLM Boila kao spas

Sve o čarobnim kuglicama..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA
Masterbih Green Monster GLM Boila kao spas

Post by Beli 059 » 29 May 2016, 21:29

I ako znam da je na vecini voda u maju kod nas mrest bilo da se radi o divljoj ili komercijalnoj vodi ipak se odlucujem da sa prijateljima Micom i Pedjom 23 i 24.05 podjem na ribolov u trajanju od 48 sati.

Pored niza predloga ipak se odlucujemo da srecu oprobamo na Miki Alas ...reviru koji je poznat po krupnoj i borbenoj ribi...
Destinacija od otprilike 6ha vodene povrsine i sa kako kazu oni koji rukovode njim 1100 glava ili 14 tona ribe(sarana i nesto malo amura).

Vremenska prognoza nam neide na ruku kao i cinjenica da je mrest u toku..

Na vodu stizemo oko 06h ..pozicija br 3 nas ceka odnosno polovina jezera daleko od obe obale...za desetinu minuta pristizu i ostale ekipe..i za cili cas jezero je popunjeno sa svih 13 mesta...ribolovcima iz kojih izbija adrenalin i zelja za ulovom...

Image

Krecemo sa uzurbanom pripremom i zabacivanjem !!

Image

Nakon dugog dana i rada na vodi ulov je izostao i jos vise uvidjamo koliko je mrest pojacan...riba nam se lupa pod nogama a uz bocne obale je jednostavno igranka sa saranima koji se mreste..sto je prelep prizor.

U nizu kombinacija iz palete Masterbihovih gotovih boila odlucujemo se da naredno jutro krenemo sa hranjenjem samo boilom bez spoda i zrnevlja..i da to radimo u cescim intervalima ali sa manjom kolicinom boila u prihrani tek desetak komada na svakih 2 sata i za to se odlucujemo za Glm boilu radjenu iz Green monster mixa..koja je po svojoj specifikiciji i sastavu izuzetno kopleksna i kvalitetna boila.

Image

U nadi da cemo bar pored svih okolnosti koje su negativne za ribolovce ..nevreme..mrest ..i pored cinjenice da i ostali na jezeru jako slabo love ipak uspeti da imamo griz ..kroz vreme nase sanse su se smanjivale sa isticanjem vremena za boravak na vodi....

A onda niodkuda bas kao pravo cudoviste od mamca podarilo nam je zadovoljstvo zbog kojeg smo i dosli...Green Monster GLM Boila i odluka da sa njom tretiramo nas spot je bila ispravna ....a GLM nas spas...

I jos jednom se pokazala kada je najteze da je favorit!! jaoo:

Image

Image

Image

Image

Green Monster GLM jaoo: Di::

bojankan
Pocetnik
Pocetnik
Posts:1
Joined:01 Dec 2014, 16:05

Re: Masterbih Green Monster GLM Boila kao spas

Post by bojankan » 29 May 2016, 22:31

Kako su se masterbih boile pokazale na revirima u Srbiji?

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Masterbih Green Monster GLM Boila kao spas

Post by Beli 059 » 29 May 2016, 22:48

Moja iskustva su jako dobra!!

User avatar
rstare
Ribarcina
Ribarcina
Posts:393
Joined:01 Mar 2015, 19:44

Re: Masterbih Green Monster GLM Boila kao spas

Post by rstare » 01 Jun 2016, 18:21

I moja iskustva kod nas u SLO su odlična... [superr]

User avatar
Dane
Ribarcina
Ribarcina
Posts:415
Joined:15 Jan 2012, 23:00
Location:Šabac

Re: Masterbih Green Monster GLM Boila kao spas

Post by Dane » 03 Jun 2016, 19:49

Premium river boila me ni na jednoj komercijalnoj vodi nije ostavila bez ulova ,a bogami i na Savi mi je pruzila dosta uzivanja 2::u
Image

User avatar
rocko
Ribolovac
Ribolovac
Posts:151
Joined:12 Jan 2012, 03:45
Location:Austria

Re: Masterbih Green Monster GLM Boila kao spas

Post by rocko » 04 Jun 2016, 23:35

bojankan kad pecas sa masterbih boilama budi siguran da lovis sa vrhunskim top mamcima, a sve ostalo je do tebe!
Ja licno ne da sam zadovoljan vec se i moj ribolov generalno promjenio na bolje otkako lovim sa masterbih, a nema te vode gdje se nebi usudio loviti sa njim. Top mamci!
1::

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Masterbih Green Monster GLM Boila kao spas

Post by čipo » 09 Jun 2016, 11:34

Lovim već godinama sa Masterbih boilama i više niti ne koristim nikakve druge,osim svojih,ali i njih isto radim od Masterbih komponenti i stvarno sam prezadovoljan,a jako rijetki su ribolovi da nisam imao upis,a lovim i po zimi i po ljeti,uvijek...Za svaku sezonu se nađe boila koja radi . [hiphiph[]
Samo jedan dio Ljepote!! ura::




Image

Post Reply

Return to “Boile”