Bakin Kolac

Sve o čarobnim kuglicama..

Moderator:Masterbih

Post Reply
Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija
Bakin Kolac

Post by Limar » 28 Jan 2012, 17:48

Najbolji recept za pocetnika je 1kg Bakin kolac,razbiti 11 jaja srednje velicine ,izrolati,skuvati i pravac voda Di::
Naj jeftiniji i naj sigurniji recept za uspeh 1::
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

AleksaVip
Keder
Keder
Posts:23
Joined:13 Jan 2012, 21:09
Location:Stara Pazova

Bakin Kolac

Post by AleksaVip » 28 Jan 2012, 22:04

Limar wrote:Najbolji recept za pocetnika je 1kg Bakin kolac,razbiti 11 jaja srednje velicine ,izrolati,skuvati i pravac voda Di::
Naj jeftiniji i naj sigurniji recept za uspeh 1::
I sto je najbitnije,svuda se pokazala vise nego odlicno ihii::

User avatar
rocko
Ribolovac
Ribolovac
Posts:151
Joined:12 Jan 2012, 03:45
Location:Austria

Re: Recepti

Post by rocko » 29 Jan 2012, 16:43

Moze li neko nesto vise napisati za taj Bakin Kolac?
Cuo sam i procitao dosta prica, ali sve su nekako prekrivene velom tajne itd.!?
Nikad se nisam susreo sa tim mamcem pa iz tog razloga i pitam.

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Recepti

Post by Delboy » 29 Jan 2012, 17:05

Sto se tice recepta isti se jedino moze dobiti u "Autosport" prodavnici u Novom Sadu a kao sto si i sam procitao da se sad neponavljamo ovdje jako dobra boila. Imas od obicne do "nadr...ne" za takmicenja...

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Recepti

Post by Limar » 29 Jan 2012, 18:31

Sta imas da ucis???? Zasad jedina boila koja odkida ribu gde god da pecas,bukvalno c:c ...sto kaze Delboy samo u AS imas orginal mix,ko ne zeli da gubi vreme i da bunari ode,kupi,narola i cepaj!A o takmicarima da nepricam,SVI je koriste,kupuju preko posrednika da se nezna trag :D i pecaju,Basijana je prosle godine odvaljena na BK carp::
Suvisno je opet potezati pricu,sve se zna samo zavisi kko kako prima to,ko ima mogucnosti da nabavi nece se pokajati!
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
koco
Ribolovac
Ribolovac
Posts:106
Joined:12 Jan 2012, 20:27
Location:Bjelovar,RH
Contact:

Re: Recepti

Post by koco » 29 Jan 2012, 19:20

Ajd nemojte samo opet s bakom, gospodin koji ju radi (i prodaje što je najvažnije) je vrhunski takmičar (i još bolji trgovac) i x puta je popušio, a još više puta je dobio-ALI NE S BAKOM!
To je samo priča za naivčine, čitajte, učite, budite na vodi i imat ćete svoje boile kojima baka nije ni do koljena!!! can::
http://kocophotolog.blog.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Recepti

Post by Limar » 29 Jan 2012, 19:30

nyko_10 wrote:
Limar wrote:Sta imas da ucis????
Vjerojatno je mislio da treba naucit kako se radi boila, tj. sastav boile, sta sve ide u miks itd. :HH
Kad bi bilo tako ja onda nebi bio autolimar nego neki magistar i radio bi za firmu carp mamaca :Dtt
Nikada dosad nisam napravio sam miks i sve to sto kazete i ulovio ribu,to kod nas ne prolazi,prolaze samo kvalitetni mamci
:D ....kupi ti recimo miks Trige i napravi boilu sam pa da vidis dal ce ti pecati,oce al malo sutra ili prekosutra,dupe sam ogulio dok nisam sklopio ubitacan recept koji peca jaaaako dobro! i ne samo to,svaku boilu koju smo kolega KKarp i ja pravili potrosili smo mnogo para,nerava i vremena dok nismo nasli kombinaciju 1::
Ne zelim dalje da se upustam u raspravu home made miksevima,svi nesto buljaju i Lale Mile a potom na kojekakvim slikama vidis Solar,Nutrabaits,Imperial,Nash........
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

AleksaVip
Keder
Keder
Posts:23
Joined:13 Jan 2012, 21:09
Location:Stara Pazova

Re: Recepti

Post by AleksaVip » 30 Jan 2012, 15:17

koco wrote:Ajd nemojte samo opet s bakom, gospodin koji ju radi (i prodaje što je najvažnije) je vrhunski takmičar (i još bolji trgovac) i x puta je popušio, a još više puta je dobio-ALI NE S BAKOM!
To je samo priča za naivčine, čitajte, učite, budite na vodi i imat ćete svoje boile kojima baka nije ni do koljena!!! can::
Ne znam odakle ti to da znas da li je sa bakom ili ne,covek pravi sebi napucanu baku koja nije za prodaju(jeste,ali ne moze svako da je kupi). Ne kazem da stalno peca na baku ali isto tako mislim da nije tacno to sto si napisao.
Da je naivcina,NIJE,na skoro svim vodama kojima sam pecao ona je davala odlicne rezultate,skoro najbolje i to mogu da potvrde neki clanovi ovog foruma koji idu samnom i koji je takodje koriste. U moje top 3 boile nalazi se ona!

User avatar
koco
Ribolovac
Ribolovac
Posts:106
Joined:12 Jan 2012, 20:27
Location:Bjelovar,RH
Contact:

Re: Recepti

Post by koco » 30 Jan 2012, 17:03

Neznam da li si ikad radio svoje boile,ali za cijenu za koju se prodaje -a to je od 20 do 30 eura-ne znam morao bih još zlato staviti unutra pa da toliko košta. Toliko o naivčinama-za cijenu jedne kile ja sebi bez problema složim 2-3 kile-a ti sad baci malo računicu(jer pretpostavljam da ćeš se dotaknuti takmičenja)-Kotizacija 1000 kn mjesta na jezeru 10-15 prvo mjesto je cca 4 soma kuna pa ti trpaj baku.Ponavljam riječ je samo o marketingu-ne kažem da je boila loša,nisam ju probao da to mogu tvrditi-nego kažem da ništa nemože opravdati tu cijenu.A ovi što vjeruju can::
http://kocophotolog.blog.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;

AleksaVip
Keder
Keder
Posts:23
Joined:13 Jan 2012, 21:09
Location:Stara Pazova

Re: Recepti

Post by AleksaVip » 30 Jan 2012, 17:39

Jesam naravno i imao sam odlicne rezultate. Nemoj da pricas o necemu ako nisi siguran u to! Cena 1kg mixa bake u koji treba dodati samo jaja je 15e i to uopste nije puno para s obzirom kakve rezultate je davala i kakve daje. A ti sebi rolaj sta ti volja,nije poenta u kolicini nego u kvalitetu boile,bolje 1 kg bake nego 5 kg nekog domaceg shita!
A to takmicenje sto si spomenuo ako hoces da napravis neki rezultat moras i da ulozis! Pricas kao da boila ne valja nista,a sam kazes da je nisi ni probao!

Post Reply

Return to “Boile”