Recepti

Sve o čarobnim kuglicama..

Moderator:Masterbih

Smirglov
Piskaralo
Piskaralo
Posts:51
Joined:18 Jul 2012, 01:03
Location:backa palanka
Re: Recepti

Post by Smirglov » 19 Jul 2012, 19:13

Mislim da je ipak mene prozvao iz neke recenice mada ako nije izvinucu se coveku jer je onda moja greska..slazem se u potpunosti sa tobom nema tu mnogo filozofije svaka ti je na mestu..trudim se koliko mogu polako napredujem ,rezultati polako dolaze neke granice se polako pomeraju bice valjda nesto od toga svega otom potom..sto se tice testiranja u sustini slicno i radim hvala za savet..a sto se tice sarancica 1-3 kg na pojedinim divljim vodama sretni su ako imaju i to,mi se nekad iznenadimo kad vidimo da kod nas jos na nekim mestima ima ribe,sta se radi..znam iz pouzdanih izvora da su u mrestu izvadjene desetine matica od 10kg pa nadalje..u jednom od popularnih dunavaca ovde..sutvacija je strasna

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Recepti

Post by Limar » 20 Jul 2012, 09:08

Jedan dan me nema na forumu i oma guzva :D ......kolega Smirglov,na kraj pameti mi nisi bio ti,nemam predstavu ko si pa kako da te nadjem na Facebooku :D
Moje zapazanje se odnosilo na kojekakve velemajstore koje sam igrom slucaja zapamtio sa raznih foruma i sad odjednom usli u proizvodnju home made boila vrhunskog kvaliteta za male pare uz upotrebu hemije renomiranih firmi a znam da kad kupis TO onda lovis ribu samo na 1 eventualno 2 vode i fala,kvalitet vise nevredi krezi::
Recimo na Backom Jarku domaci tovare jezero s nekom domacom boilom jagoda caj tako da niko sa strane nema sanse da peca protiv njih......moj prijatelj elektricar voli da peca na Crnom Viru i neki tako ga dere za neke braon bele boile,izuzetno peca,nemos reci ali samo tu i nigde vise krezi::
Meni najjaca recenica na forumima je RECEPT ZA POCETNIKE hm::
Ja licno sam fasovao od jednog Beogradskog vrh sarandzije takve recepte kada sam pocinjao,para i para sam bacio uzalud Z.: ..cela sezona propade zbog majmuna kojima je dupe zinulo za lovu a ovce dosle!Kada sam vec razmisljao da dignem ruke od saranskog ribolova upoznao sam coveka koji mi je kao slepcu otvorio oci,kupi to i to i nebrini...bejahu te reci 1::
Da se niko ne nadje uvredjen,tema domace boile je samo za virtuelno pecanje F::
Last edited by Limar on 20 Jul 2012, 14:01, edited 1 time in total.
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

Smirglov
Piskaralo
Piskaralo
Posts:51
Joined:18 Jul 2012, 01:03
Location:backa palanka

Re: Recepti

Post by Smirglov » 20 Jul 2012, 13:53

moja greska mislio sam da se odnosilo na mene,posto sam poslednji ostavio poruku,a igrom slucaja imam neke svoje boile...izvinjavam se kolega....planiram bas backi jarak da otpecam prvom prilikom cim mi vreme malo vise dozvoli,pa mozda se i sretnemo..pozz pa cemo da vidimo sta kazu mestanske cajne boile :)

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Recepti

Post by Limar » 20 Jul 2012, 14:03

Ma kakav jed baca,opusteno 2::u ...Ako ides na slobodno pecanje i uhvati se ponesto dok cim neka lova udje u opticaj kraj price :D
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

Smirglov
Piskaralo
Piskaralo
Posts:51
Joined:18 Jul 2012, 01:03
Location:backa palanka

Re: Recepti

Post by Smirglov » 20 Jul 2012, 14:49

opasni neki mestani :D

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Recepti

Post by Masterbih » 20 Jul 2012, 18:23

Lako bi mi to rijesili de::
Samo 2 dana pecanja i bilo bi nece nesto ovaj caj buh::

Smirglov
Piskaralo
Piskaralo
Posts:51
Joined:18 Jul 2012, 01:03
Location:backa palanka

Re: Recepti

Post by Smirglov » 20 Jul 2012, 23:12

Xaxaxa :) bas tako samo da uleti malo kvaliteta brzo bi se oni privikli,a batalili caj ko jos pije caj na ovu vrucinu buh::

User avatar
Rada TRIGA Jovanovic
Ribolovac
Ribolovac
Posts:100
Joined:14 Jan 2012, 14:22
Location:Novi Sad,Srbija

Re: Recepti

Post by Rada TRIGA Jovanovic » 21 Jul 2012, 19:05

:D ponesite malko glista na jezero u Jarku,prijatno cete se iznenaditi
Nista snaga,samo glava....

User avatar
dax
Ribolovac
Ribolovac
Posts:145
Joined:13 Jan 2012, 07:55

Re: Recepti

Post by dax » 21 Jul 2012, 19:13

crvice obavezno boile nisu tako bitne ;-)
Image

Smirglov
Piskaralo
Piskaralo
Posts:51
Joined:18 Jul 2012, 01:03
Location:backa palanka

Re: Recepti

Post by Smirglov » 21 Jul 2012, 19:36

Onda i pure da spremim da nista nemanjka buh::

Post Reply

Return to “Boile”