Marine halibut pellets

Sve o čudesnim peletima..

Moderator:Masterbih

User avatar
zdravko
Ribarcina
Ribarcina
Posts:251
Joined:12 Jan 2012, 17:50
Location:Metlika, Slovenija
Marine halibut pellets

Post by zdravko » 13 Jan 2012, 15:10

Jednog prolječa lovio a i prihranjivao sam sa Marine halibut pellets od 20 mm i bio sam zadovoljan. Tope se polako i šaran se brzo privikne na njih i voli ih.

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Marine halibut pellets

Post by Linear » 13 Jan 2012, 15:22

Halibut pelet 20 mm u kombinaciji sa pop-upicom od banane za mene jako dobra kombinacija i redovito donosi krupniju ribu.
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
Andjelko
Guru
Guru
Posts:932
Joined:12 Jan 2012, 18:23
Location:Brcko Bosna I Hercegovina

Re: Marine halibut pellets

Post by Andjelko » 14 Jan 2012, 15:59

peletu su dobre i moze se koristiti u vise nacina,od prihrane pa do mljevenja pa pravljenje boili od njih

User avatar
Ivo carp
Ribolovac
Ribolovac
Posts:138
Joined:13 Jan 2012, 13:30
Location:Nova Gorica , Slovenija

Re: Marine halibut pellets

Post by Ivo carp » 14 Jan 2012, 18:32

isto ja koristim pelete za hranjenje pastrmki ,pelete sameljem i onda u mix odlično mise pokazalo ,ali to je za toplu vodu pec::

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Re: Marine halibut pellets

Post by Delboy » 15 Jan 2012, 07:21

u spod mixu nezamjenjive od najsitnijih do krupnih.... pretezno koristim visokoproteinske sa ribljih farmi....

User avatar
BT Carp Fishing Team
Ribarcina
Ribarcina
Posts:280
Joined:12 Jan 2012, 17:05
Location:Hajdukovo, srbija
Contact:

Re: Marine halibut pellets

Post by BT Carp Fishing Team » 15 Jan 2012, 09:15

Ivo carp wrote:isto ja koristim pelete za hranjenje pastrmki ,pelete sameljem i onda u mix odlično mise pokazalo ,ali to je za toplu vodu pec::
Više od Vas pise o peletima za hranjenje pastrmki. U veyi ovoga imam dve pitanja.
1. Gde se može nabaviti? (gledao sam na više mesta gde se prodaje stočna hrana, ali ni nisu čuli o ovome)
2. Da li neko voljan da napiše recepturu, kolju koristi za izradu bojla od ovog peleta?

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Marine halibut pellets

Post by Delboy » 15 Jan 2012, 09:29

Ja obicno odem na naku od ribljih farmi, kojih u toku rijeke Neretve ima puno, uvalim se u magacin i pokupim vise vrsta paleta, tako sam ih ja nalazio, mozes da narucis preko neta ali su vrece od po 25 kg i vise i onda obicno zaglavis sa jednom vrstom... Recept... Hmmm sad nemoj te se smijati ali ja sam ovo pravio i dobijao ribu na to.... Sameljem palete, sameljem hranu za cuke, onda betain, GLM, i tada sam imao tecni 3D nutrin.... Sve to fino smuckam sa jajima, rolam i kuham.... I raspali....


---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=43.865795,18.412001

User avatar
koco
Ribolovac
Ribolovac
Posts:106
Joined:12 Jan 2012, 20:27
Location:Bjelovar,RH
Contact:

Re: Marine halibut pellets

Post by koco » 15 Jan 2012, 10:57

Kvalitetne hrane za pse imaju vrlo interesantnih sastojaka,pročitajte sastav možda se iznenadite ;-)
http://kocophotolog.blog.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Marine halibut pellets

Post by Limar » 15 Jan 2012, 12:49

BT Carp Fishing Team wrote:
Ivo carp wrote:isto ja koristim pelete za hranjenje pastrmki ,pelete sameljem i onda u mix odlično mise pokazalo ,ali to je za toplu vodu pec::
Više od Vas pise o peletima za hranjenje pastrmki. U veyi ovoga imam dve pitanja.
1. Gde se može nabaviti? (gledao sam na više mesta gde se prodaje stočna hrana, ali ni nisu čuli o ovome)
2. Da li neko voljan da napiše recepturu, kolju koristi za izradu bojla od ovog peleta?
Ima tih peleta u Pazovi,ako slucajno nestane naruci se brzo ;-) ..ako budes hteo lako cemo to resiti!
A sto se tice recepta,osetili smo kako neko moze da te ubije u pojam kad neko pored tebe vadi ribu na ribu :D
One pelete iz Beceja covek samelje i samo od tog rola te njegove boile,nekad klot a nekad doda necega,nije hteo reci sta i kada peca u onom Zablju to je cudo kako riba grize na to hm::
Skoro sam procitao da jedan svetski sarandzija preporucuje upotrebu peleta u miksevima pa ko voli da pravi sigurno nece pogresiti,ipak su te pelete smislili strucni ljudi,da kazem,idealan balans svega sto ribama treba,tj.sto vole da jedu...
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

DRAGANA
Keder
Keder
Posts:18
Joined:13 Jan 2012, 08:46
Location:Mežica, Slovenija

Re: Marine halibut pellets

Post by DRAGANA » 15 Jan 2012, 12:59

Kad sam pecala na Halibut pelete nikad nisam došla bez ribe kod kuči ihii::

Post Reply

Return to “Peleti”