Stimulator apetita - praskasta hrana

Fider, method i sve o praškastoj hrani..

Moderator:Masterbih

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:
Re: Stimulator apetita - praskasta hrana

Post by Masterbih » 22 Feb 2013, 16:07

Da, na Masterbih Feeder Carp..

:Dtt

Sanadac5
Guru
Guru
Posts:813
Joined:12 Jan 2012, 19:43

Re: Stimulator apetita - praskasta hrana

Post by Sanadac5 » 22 Feb 2013, 20:55

Sta reci ..samo pohvale :HH

mare072
Pocetnik
Pocetnik
Posts:9
Joined:12 Jan 2013, 21:39

Re: Stimulator apetita - praskasta hrana

Post by mare072 » 28 Feb 2013, 02:42

za masterbih-a,kako su se pokazali csl,melasa i vidim fruit amino u praskastim hranama za feeder,i da li ih je neko isprobao jer su liqvidi sastavni deo metod i feeder pripreme hrane.ja sam narucio melasu i csl,kasno sam video ovaj fruit ali ima vremena do proleca?oni prave bitan faktor pogotovo u pecanju sarana koji sto je sladje to je njemu draze.jedva cekam ovu melasu da isprobam.javicu rezultate sa dunava,a tu je sad i kamera koja ce stajati na vrhu camca fiksirana pa cemo da vidimo sve bez lazi i prevare.

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Stimulator apetita - praskasta hrana

Post by Masterbih » 28 Feb 2013, 13:48

Pozdrav Mare,

Svi tecni likvidi su odlicni za mijesanje sa fider hranama.
Takodje treba obratiti paznju i na ostale tecne stvari poput Salmon, Hemp i Corn ulja jer su sva ta ulja (winterised), tj. ne zgrusnjavaju se na niskim temperaturama pa se mogu koristiti i u hladnijem dijelu godine, a nase fish oil je fenomenalno za dane koji nam dolaze, tj. kad temperatura voda predje 14C°.
Odlicna kombinacija za fider je Hemp i Corn ulje.
Konkretno na tvoje pitanje povodom melase, mogu samo da kazem odicna i jedna medju najboljim na trzistu sto ce se sigurno potvrditi na vodi.
Fruit Amino i Minamino treba dozirati u manjim kolicinama jer su ovi pripravci nesto jaci od slicnih na trzistu.

Bistro.

Post Reply

Return to “Praškasta hrana”