Javor - Maple

Kukuruz, tigrov orah, slanutak i ostale sjemenke..

Moderator:Masterbih

User avatar
nyko_10
Ribarcina
Ribarcina
Posts:327
Joined:16 Jan 2012, 17:40
Location:Našice
Re: Javor - Maple

Post by nyko_10 » 31 Jan 2012, 12:37

Nisam to još koristio, nisam ni bio u mogućnosti kupiti nigdje pa ako neko zna di se može nabavit, neka javi :HH
Image

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Javor - Maple

Post by Limar » 31 Jan 2012, 14:02

Danas ja nasao kao sto sam i predpostavljao kod coveka koji prodaje hranu za ptice,cena po kg je 1e....kaze covek da je po svom sastavu jako dobra za te neke ptice i sportske golubove,dobro u hrani ali nesme puno zbog bla bla bla,nezapamtih sve!probacemo pa sta bude,odmoci sigurno nece....a za vas u HR ima gotova Madjarska pakovanja i pise na kesi JUHARMAG,nasao reklamu u novinama malopre,slucajno....
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
nyko_10
Ribarcina
Ribarcina
Posts:327
Joined:16 Jan 2012, 17:40
Location:Našice

Re: Javor - Maple

Post by nyko_10 » 31 Jan 2012, 14:09

Limar wrote:Danas ja nasao kao sto sam i predpostavljao kod coveka koji prodaje hranu za ptice,cena po kg je 1e....kaze covek da je po svom sastavu jako dobra za te neke ptice i sportske golubove,dobro u hrani ali nesme puno zbog bla bla bla,nezapamtih sve!probacemo pa sta bude,odmoci sigurno nece....a za vas u HR ima gotova Madjarska pakovanja i pise na kesi JUHARMAG,nasao reklamu u novinama malopre,slucajno....
Ok, hvala, pogledat cu u jednoj trgovini u kojoj mislim da bi moglo bit.
Image

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Javor - Maple

Post by Limar » 31 Jan 2012, 22:32

Pitanje za Masterbiha,da li koristiti Maple sirup i kako ga koristiti?Videh kod drugara u radnji zabacena boca toga,moze lako biti moja ako to vredi cemu...
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Javor - Maple

Post by Delboy » 01 Feb 2012, 06:08

Maple sirup i ja koristim al iskreno da ti kazem da prelijem palacinke, inace je za to napravljen, inace je jako sladak i naravno da ga mozes aplicirati i na ribolov...

Image

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Javor - Maple

Post by Limar » 01 Feb 2012, 09:40

Delboy wrote:Maple sirup i ja koristim al iskreno da ti kazem da prelijem palacinke, inace je za to napravljen, inace je jako sladak i naravno da ga mozes aplicirati i na ribolov...

Image
Del druze,ovo sto sam nasao je bas za pecanje,firmiran!...al oduvek sam hteo da probam palacinke sa tim sirupom al nikako da kupim,cuo sam da je ekstra..
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Javor - Maple

Post by Delboy » 01 Feb 2012, 09:53

Uh jasta je... Napravis one debele palacinke i udri... E za to sto si nasao nisam vidjeo, imas li kakvu sliku ili?

User avatar
zdravko
Ribarcina
Ribarcina
Posts:251
Joined:12 Jan 2012, 17:50
Location:Metlika, Slovenija

Re: Javor - Maple

Post by zdravko » 01 Feb 2012, 10:30

Delboy wrote:Uh jasta je... Napravis one debele palacinke i udri... E za to sto si nasao nisam vidjeo, imas li kakvu sliku ili?

Prihraniš sa njima i možeš staviti i na dlaku jaoo:

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Javor - Maple

Post by Limar » 01 Feb 2012, 10:58

Delboy wrote:Uh jasta je... Napravis one debele palacinke i udri... E za to sto si nasao nisam vidjeo, imas li kakvu sliku ili?
Nemam brate al ako se resim da uzmem slikacu pa postaviti....inace sve ovo zapitkujem nebi li dosao do nekog resenja u vezi moje omiljene vode,mnooogo velike sarane krije ali nisu preterano zainteresovani za mamce,mozda nesto ovako neobicno i novo probudi zelju za hranom a ja cu biti tu i cekati!naostren sam na Evropski rekord,da AlexaVip nije zjbo mozda bi ga i imali ove godine :D
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Javor - Maple

Post by Masterbih » 01 Feb 2012, 15:49

Vjerovatno se radi o sirupu za partikle, boile, pelete itd..?
Odlicna stvar, vrijedi mhm::

Post Reply

Return to “Partikle”