Kako, sta i gde?

Miksevi, komponente, arome, aditivi i ostala hemija..

Moderator:Masterbih

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA
Kako, sta i gde?

Post by Beli 059 » 19 Jun 2014, 22:09

Volim otici na vodu neobavezno bez oprem i slusati sta ljudi pricaju i kako komentarisu svoje uspehe ili neuspehe na vodi...takodje i u samim ribolovnim klubovima gde se okupljaju ribolovci svih profila mogu se cuti ispovesti o mamcima i greskama gde su napravljene i da je to na vodi rezurtiralo losom kampanjom.Ipak mislim da smo mi sarandzije u tome otisli najdalje pogotovo kada se sa kolegama na vodi neobavezno i bez nekog velikog egoizma i sujete pocnu price o promasenim mamcima i kampanjama.

Sve ovo sam napisao jer sam dosao do zakljucka da ljudi dosta grese oko postavke pri izrade svojih mamaca..odnosno koje komponente se sa kojima slazu i koje u proseku da ju najbolje rezultate u odnosu na broj izlazaka na vodu.

Obzirom da nasa firma (Masterbih)u svom asortimanu poseduje veliki broj suplemenata kako tecnih tako i praskastih za izradu mamaca voleo bih cuti vasa iskustva oko tih slaganja komponenata jer smatram da ce mladim sarandzijama biti od velikog znacaja.

Licno naprimer u birdfood mix koji je nesto krupnije granulacije volim dodati Robin red,glm,lt-94,pre digest,salmon-mussel-herring meal u zavisnosti kakvu cu boilu raditi,zatim izuzetni krill.
Opet ako se radi o boili sa povecanom proteinskom vrednoscu dodacu i protein mix.

Stimulator apetita .minamino-ili fruit amino.black paper kapi,so ponegde cak i belog luka u prahu.
U zavisnosti od vode i pravca boile stavicu i fish ili liver extrat u nekim slucajevima i meat extra..eto to je deo nekog miksa koji koristim i koji moze imati jos puno varijacija.

Voleo bih cuti i Vase sugestije kojih sigurno imate!!! kemija:: Di:: yapa::

Post Reply

Return to “Komponente i ostala hemija”