Cijene Masterbih Proizvoda

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

User avatar
CandR Bn
Piskaralo
Piskaralo
Posts:74
Joined:27 May 2012, 09:23
Cijene Masterbih Proizvoda

Post by CandR Bn » 06 Dec 2012, 17:39

Zbog cega su vasi proizvodi skupi (skuplji) u odnosu na druge?
Moze odgovor i na pp,svejedno mi je.

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Cijene Masterbih Proizvoda

Post by Masterbih » 06 Dec 2012, 18:15

Postovani CandR Bn,

Vjerovatno se pitanje odnosi na nasu Premium seriju boila?
Nasa Premium serija boila je nesto skuplja u odnosu na druge proizvode ukoliko gledamo po tezini, jer je pakovanje od 800gr.
Ako gledamo po kvalitetu proizvoda, onda to uopste nije skupo za razliku od drugih proizvodjaca jer mi koristimo samo najkvalitetnije komponente.
Premium serija i nosi naziv "Premium" jer je u njoj koristeno samo najbolje!
Najbolja brasna, najbolji ekstrakti, najkvalitetniji tecni pripravci itd..

Jedan svjez primjer je i taj da na racunu (slika ispod) vidimo samo jednu komponentu od 100kg koja kosta 24 760€.
Jedan kilogram ove komponente kosta 247€.
Ovo je samo jedan svjez dokaz o tome koliko vodimo racuna o nasem kvalitetu:

Naziv komponente i naziv firme od koje narucujemo je prikriven zbog poslovne tajne.
Image

Kad imamo finalni proizvod HQ (vrhunske kvalitete) potrebno mu je i vrhunsko pakovanje kako bi uvijek bio svjez pa cak i nakon otvaranja.
Zadnja strana pakovanja je od aluminijuma, a prednja od posebnog materijala koji ima UV zastitu, nakon sto otvorite pakovanje (odgulite gornji dio folije), boile mozete ponovo zatvoriti putem zip zatvaraca u pakovanju.

Image

Inovacija u proizvodnji boila i drugih hrana za ribolov, sa visokokvalitetnim sastojcima i uz pomoc par ljudi koji imaju dugogodisnji staz u izradi mamaca je tajna naseg uspjeha.
Ova cinjenica nam stavlja obavezu da svakodnevno radimo na pronalasku novih visoko kvalitetnih komponeneti, unapredjenu tehnologije, a samim tim radimo na poboljsanju kvalitete nasih proizvoda.

Neke od nasih Premium vocnih boila su po nizim cijenama (8-10€) u odnosu na druge, ali ih jos nema na cjenovniku do Januara 2013

Nas cjenovnik mozete pogledati ovde: Cjenovnik Masterbih - Maloprodaja
Nekih proizvoda nema jer se javni MPC cjenovnik updejtuje po stanju na lageru.

Sonic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:56
Joined:26 Feb 2012, 13:35
Location:Ludbreg

Re: Cijene Masterbih Proizvoda

Post by Sonic » 06 Dec 2012, 21:39

ček..jel koristite tu komponentu ili je namjeravate koristit?

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Cijene Masterbih Proizvoda

Post by Masterbih » 06 Dec 2012, 23:08

Koristimo, a opet smo je narucili jer nam ponestaje.

Nije ovo jedina koja ima visoku cijenu, ovo je samo naj svjezije od juce pa me podsjetilo.

Sonic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:56
Joined:26 Feb 2012, 13:35
Location:Ludbreg

Re: Cijene Masterbih Proizvoda

Post by Sonic » 07 Dec 2012, 04:41

OK...pitam pošto znam njemački, a vidim da je ovo ponuda na vaš upit i da su uvjeti plačanja za prvu naruđbu avans (plačanje unaprjed)...ko da prvi puta kupujete od te firme

User avatar
CandR Bn
Piskaralo
Piskaralo
Posts:74
Joined:27 May 2012, 09:23

Re: Cijene Masterbih Proizvoda

Post by CandR Bn » 07 Dec 2012, 08:08

OK,potpuno vas razumijem i vjerujem.Mislio sam,a trebao sam to napisati u prvom postu,da je,mozda,bilo bolje da ste za pocetak krenuli s nesto nizim cijenama.U svakom slucaju,zelim vam svu srecu.

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Cijene Masterbih Proizvoda

Post by Masterbih » 07 Dec 2012, 12:13

Posto znas njemacki, onda bi trebao vidjeti i da je ovo Angebot, tj. snizena cijena na nas upit koja vazi samo do 26.12.
Posto smo ranije vec dosta toga kupili, probali smo da upitamo za neki popust krezi::
Za ovakve iznose i narudzbe koje se cekaju par sedmica, u vecini slucajeva se sve placa avansno-unaprijed.
Ali, kao da je i bitno to.. F::
Sonic wrote:OK...pitam pošto znam njemački, a vidim da je ovo ponuda na vaš upit i da su uvjeti plačanja za prvu naruđbu avans (plačanje unaprjed)...ko da prvi puta kupujete od te firme

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Cijene Masterbih Proizvoda

Post by Masterbih » 07 Dec 2012, 12:21

Postovani CandR Bn,

Razmisljali smo o tome, ali smo shvatili da ako nakon izvjesnog vremena podignemo cijene, ta varijanta nece valjati jer je kupci i trgovci docekaju na noz.
Bolje je da se cijene spuste kasnije vremenom, ako budemo imali mogucnost, a svi su izgledi da cemo moci uticati na to.
Svaki pocetak je tezak i potrebno je vremena da dobijemo jos povoljnije cijene kao stare musterije za neke komponente koje diriguju cijenu proizvoda.
Trudit cemo se da zadrzimo visok kvalitet i omogucimo svakom ribolovcu cijenom da si priusti nase proizvode.
CandR Bn wrote:OK,potpuno vas razumijem i vjerujem.Mislio sam,a trebao sam to napisati u prvom postu,da je,mozda,bilo bolje da ste za pocetak krenuli s nesto nizim cijenama.U svakom slucaju,zelim vam svu srecu.

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: Cijene Masterbih Proizvoda

Post by Daiwa » 07 Dec 2012, 22:38

Masterbih wrote:Posto znas njemacki, onda bi trebao vidjeti i da je ovo Angebot, tj. snizena cijena na nas upit koja vazi samo do 26.12.
Posto smo ranije vec dosta toga kupili, probali smo da upitamo za neki popust krezi::
Za ovakve iznose i narudzbe koje se cekaju par sedmica, u vecini slucajeva se sve placa avansno-unaprijed.
Ali, kao da je i bitno to.. F::
Sonic wrote:OK...pitam pošto znam njemački, a vidim da je ovo ponuda na vaš upit i da su uvjeti plačanja za prvu naruđbu avans (plačanje unaprjed)...ko da prvi puta kupujete od te firme
Bravo boris Na svaku imas dogovor a naj vise mi se Svidja milovnje po celi F:: can::

Sonic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:56
Joined:26 Feb 2012, 13:35
Location:Ludbreg

Re: Cijene Masterbih Proizvoda

Post by Sonic » 09 Dec 2012, 15:08

Borise...pošto znam Njemački onda mogu vidjet samo da je ovo Angebot tj ponuda i da po njihovim uvjetima vam mogu dati tu cjenu. Dali to znači da su vam umanjili cjenu...??
Ako si več htio nešto dokazat, mogao si stavit račun kojim bi to i dokazao, a ne tamo neku ponudu. Ako stavljate skupe komponente...stavi brate taj račun (ako več moraš to dokazivat na taj način), a ne ovaj papir kojim tu dokazujete da vi imate upite/ponude za skupe i kvalitetne komponente

No kao da je to i bitno F::

Tako i onako...meni svejedno

Samo naprjed i želim vam mnogo uspjeha

Post Reply

Return to “Ostalo”