Takmicenja i Druzenja Takmicenja - iza Paravana

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
prda
Ribolovac
Ribolovac
Posts:154
Joined:05 Mar 2012, 15:39
Takmicenja i Druzenja Takmicenja - iza Paravana

Post by prda » 16 Dec 2012, 20:10

Za mene i nisu takmicenja u saranskom ribolovu gde treba da bacis petsto kila hrane i izvadis tonu ribe da bio peti.
Zato mi je uvek bilo lepo otici u Hrvatsku velike vode,treba da se pomucis da nadjes ribu da je dovuces pa posle tri cetri dana pobedi ekipa sa sto kila ribe,to je pecanje.
Kod nas se malo zastranilo,moje misljenje nemora da znaci da je ispravno.
Basijanu i volim najvise iz razloga sto ides stvarno da pecas,da vidis koliko ti vredi mamac i koliko znas o ribolovu,a ponajvise sto je totalno nepredvidiva voda,jer na proslogodisnjim takmicenjima su pobedjivala skoro sva mesta.
Taman mislis da si nesto nasao a on predje da jede kukuruz.
Prosle godine smo bili na druzenjima koja su sve bila sem druzenja,i nikad ih vise necu pecati jer je ljudima bitno da pobede pa nebiraju sredstva ni nacin,ej bre na druzenju gde nema nagrada sem pehara.
Sta ti pricam bio si i sam video si,ali tako je svugde gde god se napravi neko druzenje.
Ovako se lepo zna toliko platis ako otpecas dobro toliko dobijes,kako cujem sudice sudija sa licencom pa da vidimo hoce li piti muljanja.
Sve u svemu prijavio sam se :.D pa se vidimo na vodi ,naravno sa nadom da cu na kraju 1::

damir.dj
Ribolovac
Ribolovac
Posts:101
Joined:13 Jan 2012, 06:10
Location:Đakovo/Slavonija

Re: Takmicenja i Druzenja Takmicenja - iza Paravana

Post by damir.dj » 16 Dec 2012, 21:22

prda wrote:Za mene i nisu takmicenja u saranskom ribolovu gde treba da bacis petsto kila hrane i izvadis tonu ribe da bio peti.
Zato mi je uvek bilo lepo otici u Hrvatsku velike vode,treba da se pomucis da nadjes ribu da je dovuces pa posle tri cetri dana pobedi ekipa sa sto kila ribe,to je pecanje.
Kod nas se malo zastranilo,moje misljenje nemora da znaci da je ispravno.
Basijanu i volim najvise iz razloga sto ides stvarno da pecas,da vidis koliko ti vredi mamac i koliko znas o ribolovu,a ponajvise sto je totalno nepredvidiva voda,jer na proslogodisnjim takmicenjima su pobedjivala skoro sva mesta.
Taman mislis da si nesto nasao a on predje da jede kukuruz.
Prosle godine smo bili na druzenjima koja su sve bila sem druzenja,i nikad ih vise necu pecati jer je ljudima bitno da pobede pa nebiraju sredstva ni nacin,ej bre na druzenju gde nema nagrada sem pehara.
Sta ti pricam bio si i sam video si,ali tako je svugde gde god se napravi neko druzenje.
Ovako se lepo zna toliko platis ako otpecas dobro toliko dobijes,kako cujem sudice sudija sa licencom pa da vidimo hoce li piti muljanja.
Sve u svemu prijavio sam se :.D pa se vidimo na vodi ,naravno sa nadom da cu na kraju 1::


ovo mi se razmišljanje sviđa i iz tog razloga volim carp cup na Boroviku...160ha vode pa ti brate nađi ribu...odredi dobru taktiku i sve ostalo što znaš.....na ovakvim vodama cijeni se znanje i iskustvo za dobar plasman....

User avatar
prda
Ribolovac
Ribolovac
Posts:154
Joined:05 Mar 2012, 15:39

Re: Takmicenja i Druzenja Takmicenja - iza Paravana

Post by prda » 17 Dec 2012, 05:59

Ralika je sto je ovo Damire mala voda svega dva i po hektara nije da nema sarana ali ga treba naci,to daje draz.
meni se najvise svidjalo u Nasicama lepa voda teska za pecanje,a ljudi ekstra,kao i u cepinu,doduse manja je voda ali je isto zajebana za takmicenje, as to sam upoznao tamo sarandzije to je nesto neprocenjivo

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Takmicenja i Druzenja Takmicenja - iza Paravana

Post by Linear » 17 Dec 2012, 10:58

prda wrote:Za mene i nisu takmicenja u saranskom ribolovu gde treba da bacis petsto kila hrane i izvadis tonu ribe da bio peti.
Zato mi je uvek bilo lepo otici u Hrvatsku velike vode,treba da se pomucis da nadjes ribu da je dovuces pa posle tri cetri dana pobedi ekipa sa sto kila ribe,to je pecanje.
Kod nas se malo zastranilo,moje misljenje nemora da znaci da je ispravno.
Basijanu i volim najvise iz razloga sto ides stvarno da pecas,da vidis koliko ti vredi mamac i koliko znas o ribolovu,a ponajvise sto je totalno nepredvidiva voda,jer na proslogodisnjim takmicenjima su pobedjivala skoro sva mesta.
Taman mislis da si nesto nasao a on predje da jede kukuruz.
Prosle godine smo bili na druzenjima koja su sve bila sem druzenja,i nikad ih vise necu pecati jer je ljudima bitno da pobede pa nebiraju sredstva ni nacin,ej bre na druzenju gde nema nagrada sem pehara.
Sta ti pricam bio si i sam video si,ali tako je svugde gde god se napravi neko druzenje.
Ovako se lepo zna toliko platis ako otpecas dobro toliko dobijes,kako cujem sudice sudija sa licencom pa da vidimo hoce li piti muljanja.
Sve u svemu prijavio sam se :.D pa se vidimo na vodi ,naravno sa nadom da cu na kraju 1::
I Ti Prdo kada se uozbiljis covjek Te ne bi prepoznao u pisanju. piv::

Kazes zgadila Ti se ta druzenja - takmicenja. kemija::

E recimo kod nas ovamo u BiH ljudi grade sebi imena na takvim shit takmicenjima pod opaskom druzenja a na neko ozbiljnije ne smiju niti da se prijave a i ako se prijave nerijetko se desi da budu istamburani ko dva i dva na putu.
Najsmjesnije kod tih kvazi takmicenja je to sto ti isti koji zele da se "druze" ako im riba ne legne na hranu oni bi samo da se "druze" i nista vise od toga i taj izgovor "druzenje" i "mi smo dosli samo da se druzimo, pecanje nam nije primarno" im je alibi za lose pecanje, a u slucaju da riba legne na hranu i da ostvare dobar rezultat e oni su tada veliki takmicari i onda kada pricas sa njima to ti je kao da pricas sa svjetskim prvacima a ne nekim nikogovicima koji su uz malo srece i povoljnu lunarnu prognozu plus (komsije se napile ko budale jer im nije radila riba) uzeli to neko shit "druzenje = takmicenje". buh:: Uglavnom na takvim takmicenjima svi bi dali guzice da pobjede a ako se to ne desi imaju vec alibi za to. Da nije smijesno bilo bi zalosno.

Na takva druzenja odavno ne idem jer ne zelim da trosim vrijeme, novac ni zivce na pogresnom mjestu u pogresno vrijeme. Tu mi je najvise zao vremena koje mogu provesti negdje na nekoj vodi cekajuci ribu koja zavrijedjuje paznju umjesto da ga trosim na tom shit takmicenju. Drzim da je Bogu bolje ukrasti dan u ribolovu sam ili sa odabranim drustvom (ne vise od 2 ili 3 covjeka), nego ga potrosit na nekom shit druzenju = takmicenju pa da poslije toga imas osjecaj da je Tebi Bog ukrao jedan ili dva dana Tvog zivota.

c:c

PS: odosmo u off hebiga...

Bdelitee izvini .:)
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Takmicenja i Druzenja Takmicenja - iza Paravana

Post by Beli 059 » 17 Dec 2012, 17:33

hahahahahahahaah

User avatar
bdelitee
Ribarcina
Ribarcina
Posts:350
Joined:12 Jan 2012, 18:33
Location:Beograd-Krnjaca
Contact:

Re: Takmicenja i Druzenja Takmicenja - iza Paravana

Post by bdelitee » 18 Dec 2012, 15:18

Linear nemas se zasta izvinjavati posto si napisao celu istinu, Ja pecam mnogo takmicenja, vecinom ta takozvana druzenja i znam da je bas tako kako si napisao.A i nismo otisli sa temom u Off posto je i ovo sto pisemo deo jedne najave takmicenja. :HH :HH :HH I mogu ti reci da i mene Prda tako nekad pozitivno iznenadi da se sav najezim kad citam kl::
Nisi izgubio kad te pobede,vec kad odustanes

User avatar
prda
Ribolovac
Ribolovac
Posts:154
Joined:05 Mar 2012, 15:39

Re: Takmicenja i Druzenja Takmicenja - iza Paravana

Post by prda » 19 Dec 2012, 18:32

Cika BD Elite ili ti svima nama znani Isus je jedan pravi primer.
Kod nas se pecala liga,tipa druzenje ustvari ima je na mnogo voda ali ovde sam ucestvovao pa znam kako je bilo.
Covek predje pedeset i vise kilometara nekad peca sam nekad sa klincem iz mog sela koga je i naucio pecati i zaboli ga djoka koji ce da bude,ali je zato kod Grileta u kafanici piv:: pola pecanja druzi se zeza se i to shvati bas tako kako i treba kao druzenje.
Dok neki na takvim druzenjima grizu,nebiraju sredstva kako ce da pobede,a ako se neudje u finale onda je to smak sveta,meni je to ekstra za podjebavanje ali se mnogi i naljute.
Inace na toj ligi nisam usao u finale,jos sam ja mlad naucicu pecati.

Isus je bio na vise druzenja pa ima i vise iskustva,a nebi bilo lose da cujemo jos neko iskustvo.

Post Reply

Return to “Ostalo”