Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica
Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Daiwa » 25 Apr 2013, 19:00

Hahahahaha nisi me uopste skonto krezi:: .
Prvo ovo jezero upste nije bilo poznato dok se ova mrcina nije pojavila .
A zbog koga i cega? Pa zbog sebe samog ,ja licno volim da pecam na vodama gdje ima velikih riba sto neznaci dacu je i upecati plus upoznas novu zemlju, kulturu probas novu hranu itd
Trece: Ja neznam dasam ista REKAO PROTIV PELAGICEVA ohh:

Ponovo Ti procitaj sta je pjesnik [dedda] napisao ,jer imam osjecaj kao dabi se svadjao p:p

User avatar
Andjelko
Guru
Guru
Posts:932
Joined:12 Jan 2012, 18:23
Location:Brcko Bosna I Hercegovina

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Andjelko » 25 Apr 2013, 19:22

Daiwa wrote:Hahahahaha nisi me uopste skonto krezi:: .
Prvo ovo jezero upste nije bilo poznato dok se ova mrcina nije pojavila .
A zbog koga i cega? Pa zbog sebe samog ,ja licno volim da pecam na vodama gdje ima velikih riba sto neznaci dacu je i upecati plus upoznas novu zemlju, kulturu probas novu hranu itd
Trece: Ja neznam dasam ista REKAO PROTIV PELAGICEVA ohh:

Ponovo Ti procitaj sta je pjesnik [dedda] napisao ,jer imam osjecaj kao dabi se svadjao p:p
nemam potrebe za svadjom a i nisam taj tip a ti ako hoces et u donji zabar ti je ubacen 30.520kg pa ga ganjaj do mile volje ako ga uhvatis,plus jezero jos nije tako poznato

User avatar
revilo
Ribarcina
Ribarcina
Posts:439
Joined:13 Jan 2012, 07:30
Location:Zrenjanin,Vojvodina

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by revilo » 25 Apr 2013, 19:23

Tih 28.5€ dnevno je za mene misaona imenica ,ko ima taj i neka placa neznam gde ti radis ,ali ako ti to mozes da izfinansiras kl::

rado bih se menjao sa tobom bdr:

User avatar
revilo
Ribarcina
Ribarcina
Posts:439
Joined:13 Jan 2012, 07:30
Location:Zrenjanin,Vojvodina

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by revilo » 25 Apr 2013, 19:27

Andjelko wrote:
Daiwa wrote:Hahahahaha nisi me uopste skonto krezi:: .
Prvo ovo jezero upste nije bilo poznato dok se ova mrcina nije pojavila .
A zbog koga i cega? Pa zbog sebe samog ,ja licno volim da pecam na vodama gdje ima velikih riba sto neznaci dacu je i upecati plus upoznas novu zemlju, kulturu probas novu hranu itd
Trece: Ja neznam dasam ista REKAO PROTIV PELAGICEVA ohh:

Ponovo Ti procitaj sta je pjesnik [dedda] napisao ,jer imam osjecaj kao dabi se svadjao p:p
nemam potrebe za svadjom a i nisam taj tip a ti ako hoces et u donji zabar ti je ubacen 30.520kg pa ga ganjaj do mile volje ako ga uhvatis,plus jezero jos nije tako poznato
Bice poznato

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Linear » 25 Apr 2013, 19:34

Andjelko wrote: nemam potrebe za svadjom a i nisam taj tip a ti ako hoces et u donji zabar ti je ubacen 30.520kg pa ga ganjaj do mile volje ako ga uhvatis,plus jezero jos nije tako poznato

Dobro bi bilo a i red je da vise i okacite sliku od te ribe. Cisto da vidimo tog ljepotana "DEBELOG" :D
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
Andjelko
Guru
Guru
Posts:932
Joined:12 Jan 2012, 18:23
Location:Brcko Bosna I Hercegovina

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Andjelko » 25 Apr 2013, 19:45

Linear wrote:
Andjelko wrote: nemam potrebe za svadjom a i nisam taj tip a ti ako hoces et u donji zabar ti je ubacen 30.520kg pa ga ganjaj do mile volje ako ga uhvatis,plus jezero jos nije tako poznato

Dobro bi bilo a i red je da vise i okacite sliku od te ribe. Cisto da vidimo tog ljepotana "DEBELOG" :D
ja bi je odma okacio al ovi oce da prvo bude na sajtu a aman neki radi ko puz,trebo sajt prosle sedmice bit gotov i svaki dan se zove i sutra pa opet sutra a tebi cu pokazat iz aparata sliku

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Masterbih » 25 Apr 2013, 19:46

To sto izadje 28,5€ dnevno je skroz normalna cijena, a cak i jeftina naspram ovog mog dijela, jer npr. u Austriji ili Njemackoj 12h pecanja na nekoj bezveze vodi kosta po 20-25€ i to samo za dan ili za noc, ako uzimas 24h, onda je 50€.
Druga stvar, ovakva riba u vodi, tj. rekord, mislim da uopste nije skupo sto cemo vidjeti u buducnosti kako ce da forsiraju ovu vodu upravo zbog rekorda.

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Linear » 25 Apr 2013, 19:50

Andjelko wrote:
Linear wrote:
Andjelko wrote: nemam potrebe za svadjom a i nisam taj tip a ti ako hoces et u donji zabar ti je ubacen 30.520kg pa ga ganjaj do mile volje ako ga uhvatis,plus jezero jos nije tako poznato

Dobro bi bilo a i red je da vise i okacite sliku od te ribe. Cisto da vidimo tog ljepotana "DEBELOG" :D
ja bi je odma okacio al ovi oce da prvo bude na sajtu a aman neki radi ko puz,trebo sajt prosle sedmice bit gotov i svaki dan se zove i sutra pa opet sutra a tebi cu pokazat iz aparata sliku

Kupite mu kucicu, haman taj puz bez kucice radi ahahahahhaaha
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Daiwa » 25 Apr 2013, 20:20

revilo wrote:Tih 28.5€ dnevno je za mene misaona imenica ,ko ima taj i neka placa neznam gde ti radis ,ali ako ti to mozes da izfinansiras kl::

rado bih se menjao sa tobom bdr:
Kolega takva se pecanja ne odradjuju svaki mjesec nego 1 eventualno 2 puta godisnje i ja to sebi mogu priustiti , ali nemogu si priustiti 20-30izlazaka po 2-3dana u toku godine sto neki mogu .
Ja nemogu iz razloga sto punoo radim imam obavezu prema familiji plus obaveza prema vikendici ,kucni prijatelji i kamara svakodnenvnih obaveza .
Ali necemo vise reaspravu voditi oko gluposti krezi:: nego stvarno ljepa riba 2::u

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Beli 059 » 25 Apr 2013, 20:21

Prelepa riba ...i zaista lepo videti tako nesto jos lepse doziveti to da ga imas na stapu...!!!

Post Reply

Return to “Ostalo”