Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH
Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Linear » 24 Apr 2013, 23:32

Kraljica Mary vise nije rekorderka.

Sada je to ovaj saran.

Image

Njegova tezina iznosi 45,800 kg, sretni ribolovac je Colin Smith. Riba je uzela boilu od firme Premier Bait.

Ovaj prelijepi monstrum od ribe, zivi u jezeru Etang La Saussaie u Francuskoj.

To jezero se moze zakupiti cijelo za nekih 2400 funti.

Image


Hocemo li mozda druzenje u nekim narednim godinama gore organizovati a ? id::
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Delboy » 25 Apr 2013, 04:59

A jest preljep saran... A i tezina mu je extra.... Sto moj drug kaze ovo je "pravi" saran....

User avatar
revilo
Ribarcina
Ribarcina
Posts:439
Joined:13 Jan 2012, 07:30
Location:Zrenjanin,Vojvodina

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by revilo » 25 Apr 2013, 05:37

samo 2400 funti prava sitnica , ali uhvatiti ovolikog sarka uffff

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Delboy » 25 Apr 2013, 06:25

Pa za cjelo jezero i nije pretjerano.... Kad se to podjeli i onda lagano....:)

User avatar
RELJIC CARP
Ribolovac
Ribolovac
Posts:220
Joined:02 Feb 2012, 10:30
Location:Valjevo

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by RELJIC CARP » 25 Apr 2013, 08:13

Prelepa riba svaka cas skidam :Dtt
Image

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Masterbih » 25 Apr 2013, 14:05

A nek su vala vise skinuli onu jadnu Mary, svi se redaju na njoj haha..
Bistro.

User avatar
Carpy
Piskaralo
Piskaralo
Posts:54
Joined:23 Mar 2013, 16:25

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Carpy » 25 Apr 2013, 15:40

Bit će i kod nas ovakvih primjeraka al za jedno 50-ak godina dok narastu :D krezi:: carp::
Prekrasan ljuskaš !!!!!!!!!!!
Image

User avatar
Jolač
Ribolovac
Ribolovac
Posts:241
Joined:12 Jan 2012, 17:45
Location:Bosanski Brod

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Jolač » 25 Apr 2013, 17:25

Odličan šarko nikad vidjeo tolikog uživo samo na slici sada bistro :HH

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Daiwa » 25 Apr 2013, 18:22

revilo wrote:samo 2400 funti prava sitnica , ali uhvatiti ovolikog sarka uffff
Kolega neznam dali stvarno mislis daje 2400£ puno ili malo ? Ali mi nakako zvuci ironicno 2400£ sitnica ili si stvarno mislio daje sitnica, po meni cjena i jeste sitnica jer kad se stavi na papir i olovku po osobi ispadne 172£ za 7dana sto po danu izadje 24,5£ sto dodje u evrima 28,5€ po danu sto je skuplje od Pelagiceva za 8€ po danu .
Naravno necu da kazem da pelagicevo nevalja, bas suprotno super voda ali jos u pelagicevu nepliva riba od 45kg .

Cak jezero mogu rezervisati samo 6 ribolovaca ali je cjena 400£ 7dana po osobi sto je za mene isto povoljno can:: , a evo i objasnjenja moja malenkost ide u oktobru u Italiju .
Ali idemo organizovano preko jedne prodavnice ribo opreme i moram da platim 393£ za 7 dana ,a normalno kosta 236£ ili 280€ znaci uzimaju nas lopatom ali toje biznis ohh: .
Ja sam htjeo da sam organizujem za sebe i prijatelja ali nemoze jer navodno te pozicije koje smo mi htjeli citav 9i 10mjesec su zauzete mada ja licno sumj´njam ipak take vode rade na vece organizacije , Tarik je svjedok jer on mije pisao upit jer sam slab sa engeskim .

ovde se mogu pogledati cjene
http://www.carpe-france.com/the-lakes.php" onclick="window.open(this.href);return false;

PS:zalosno je dase ovde na forumu nemoze skupiti ni 10 ljudi dase odradi neko poznato jezero bb::B

User avatar
Andjelko
Guru
Guru
Posts:932
Joined:12 Jan 2012, 18:23
Location:Brcko Bosna I Hercegovina

Re: Upoznajte najveceg ljuskara ikad izvadjenog!

Post by Andjelko » 25 Apr 2013, 18:38

Daiwa wrote:
revilo wrote:samo 2400 funti prava sitnica , ali uhvatiti ovolikog sarka uffff
Kolega neznam dali stvarno mislis daje 2400£ puno ili malo ? Ali mi nakako zvuci ironicno 2400£ sitnica ili si stvarno mislio daje sitnica, po meni cjena i jeste sitnica jer kad se stavi na papir i olovku po osobi ispadne 172£ za 7dana sto po danu izadje 24,5£ sto dodje u evrima 28,5€ po danu sto je skuplje od Pelagiceva za 8€ po danu .
Naravno necu da kazem da pelagicevo nevalja, bas suprotno super voda ali jos u pelagicevu nepliva riba od 45kg .

Cak jezero mogu rezervisati samo 6 ribolovaca ali je cjena 400£ 7dana po osobi sto je za mene isto povoljno can:: , a evo i objasnjenja moja malenkost ide u oktobru u Italiju .
Ali idemo organizovano preko jedne prodavnice ribo opreme i moram da platim 393£ za 7 dana ,a normalno kosta 236£ ili 280€ znaci uzimaju nas lopatom ali toje biznis ohh: .
Ja sam htjeo da sam organizujem za sebe i prijatelja ali nemoze jer navodno te pozicije koje smo mi htjeli citav 9i 10mjesec su zauzete mada ja licno sumj´njam ipak take vode rade na vece organizacije , Tarik je svjedok jer on mije pisao upit jer sam slab sa engeskim .

ovde se mogu pogledati cjene
http://www.carpe-france.com/the-lakes.php" onclick="window.open(this.href);return false;

PS:zalosno je dase ovde na forumu nemoze skupiti ni 10 ljudi dase odradi neko poznato jezero bb::B
mislim da nisi u pravu jer zasto treba bas tako poznato jezero,zbog cega zbog koga,a ja cu pecat gdje ja hocu a ne e tamo je upecan velik saran,koliko je vazno uhvatit ribu,vazno je i odradit sve do hvatanja ribe,a sto fali pelagicevu sad pogledaj prosejek na otvaranjima skoro 15kg,i jel to malo

Post Reply

Return to “Ostalo”