Jedan ili ....

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

dejak
Ribarcina
Ribarcina
Posts:290
Joined:12 Jan 2012, 18:33
Location:Bačka Palanka
Re: Jedan ili ....

Post by dejak » 23 Jul 2013, 18:45

Ljudi meni bi bilo jako drago kada bih mogao odvojiti par dana(5,6,7...) za riboov ali je to u zadnje dve godine jako teško.Obaveze stisle na sve strane i sve se uglavnom vrti oko posla jer je u firmi nas sve manje a posla sve više.
Mislio sam kada dete poraste (pošto oboje radimo-supruga i ja ) biće pecanja kao u priči ali..........................
Postalo je problem i na godišnji ići i uvek se svodi na MORAŠ LI BAŠ SAD ? Jedva sam izboksovao da potrošim 5 dana od prošle godine inače propadoše.Imam ceo ovogodišnji odmor i preko 100 prekovremenih sati ali ih nemam kada potrošiti
Po mom direktoru idealno bi bilo kada bi se na letovanje išlo negde polovinom decembra ili još bolje NIKAD.Mi imamo samo firmu a porodica i ostale životne obaveza i uživanja ne postoje.
Sada kada ugrabim dva- tri dana hoću da se šutam u dupe od sreće i iskreno vam zavidim na višednevnom uživanju ali ja to na današnji dan nisam u mogućnosti.
A riba velika ili mala svejedno nekad ne mora ni pecati važno je samo pored vode sedeti i uživati

Post Reply

Return to “Ostalo”