Izvestaji takmičenja

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

Zoran Slavkovic
Ribolovac
Ribolovac
Posts:192
Joined:10 Feb 2014, 20:05
Re: Izvestaji takmičenja

Post by Zoran Slavkovic » 25 May 2016, 09:12

U nedelju 22.5 .2016 održano je prvo kolo lige šarandžija Kačareva na Debeljačkim jezerima i moj tim je zauzeo prvo mesto.
Ja sam zbog obaveza prema prvoj ligi došao malo kasnije na takmičenje i preokrenuo u našu korist konačnu listu.
Premium Mulberry aroma od Masterbih je bila na visini zadatka, a i gumeni kukuruz je dao lepe rezultate Di::

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Izvestaji takmičenja

Post by Masterbih » 25 May 2016, 23:54

Cestitam kolega! 2::u

rio
Ribarcina
Ribarcina
Posts:322
Joined:12 Jan 2012, 19:31

Re: Izvestaji takmičenja

Post by rio » 04 Oct 2016, 13:14

Završila i naša interna carp liga Tribalj 2016. U ovih pet kola bilo je svega, od borbe za zlato do totalnih fijaska da bi se na kraju opet u najnapetijoj završnici do sada borili za treće mijesto ukupnog poretka. Ovaj put nam je pobijeglo za nevjerovatnih 5 kg. ali bez obzira na sve moramo kako Grga reče biti zadovoljni, bronca u zadnjem kolu i najveća riba natjecanja sprali su gorčinu sa usana. Evo i par slikica...

Image

Image

Manje ribe nismo slikali a još jednu osamnajsticu smo ostali dužni, najme kako je do kraja takmičenja bilo još pola sata i padala je jaka kiša slikati jednostavno nismo stigli ali zato ovog macana jesmo...

Image

Najveća riba natjecanja za 2016 godinu uhvačena na Masterbih boilu rađenu iz spice tuna mixa u shelfish varijanti

Image


Proglašenje...

Image

I na kraju sunčane naočale kao nagrada za najveću ribu, donacija našeg kolege i člana Vijeke Hadroića kojem se ovim pute zahvaljujem...

Image

A ovo su pobjednici ukupnog plasmana...

Image

Pozdraav svima od ekipe MasterRi koja je i u ovoj godini dala sve od sebe da Masterbih firmu pokaže u što boljem svijetlu kako i priliči.

Image

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Izvestaji takmičenja

Post by Beli 059 » 06 Oct 2016, 08:53

Sve cestitke momci!
Bravooooo!

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Izvestaji takmičenja

Post by Masterbih » 11 Oct 2016, 21:08

Cestitke i veliki pozdrav za sve!
P.S. Imam neki osjecaj da ce sledeca godina biti u vasem znaku 1::
Bistrooo..

Post Reply

Return to “Ostalo”