Izvestaji takmičenja

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

User avatar
GRGA RI
ViP
ViP
Posts:565
Joined:12 Jan 2012, 20:33
Location:HR RIJEKA
Re: Izvestaji takmičenja

Post by GRGA RI » 15 Jun 2015, 22:31

Pozdrav svima!

Završilo je 3. kolo interne šaranaške lige na Tribaljskom jezeru.
Ovo kolo je obilježila velika vrućina. Svi smo pečeni ko rakovi, crveni ko paprike, ali uz odlično pečenog odojka i vrhunskog gulaša, bilo je lakše podnijeti sve te vrućine.
Deset ekipa se borilo za bodove u ovom kolu, i postigli smo rezultat za respekt... ulovila se tona ribe u vremenu od 44 sata.

Sljedeća interesantna stvar je da smo svi imali jako puno otpadanja ribe, neki i preko 50%. To ćemo svakako pokušati izmijeniti...

Poredak ekipa bi bio sljedeći:

1. Zmajevi..... 208 kg

Image

2. Tigrovi..... 141 kg

Image

3. Masterri..... 136 kg

Image


Ekipa za poželjet!

Image

Image

Image

O mamcima i ulovima uskoro.

:HH

User avatar
reuf1234
Piskaralo
Piskaralo
Posts:70
Joined:10 Jul 2012, 14:42
Location:Ljubljana Slovenija

Re: Izvestaji takmičenja

Post by reuf1234 » 16 Jun 2015, 04:31

sad mi još žalije što nisam mogao doć :-( , čestitke svima
born to fish forced to work

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Izvestaji takmičenja

Post by Beli 059 » 16 Jun 2015, 12:12

Bravo momci.....

Sa rio sam se cuo a ovim putem zeli i tebi Grga i nasem podmlatku cestitati na uspehu i neizmernomi je drago da ste dobeo otpecali!!!

Naravno zelim VAm jos puno uspeha!!! bravo:


Vas Di::

Bistrooooo!!!

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Izvestaji takmičenja

Post by Beli 059 » 16 Jun 2015, 12:20

Moja ekipa je ucestvovala na takmicenju na jezeru Okno gde se posle dve godine odrzava saransko takmicenje...ovoga puta 19 vrlo jakih ekipa...nazalost po katastrofalno vrucem vremenu riba je slabo radila i veliki vroj riba kje spadao sa udica usled mekanih usta od pretople vode.

Moja ekipa nije uspela uci u plasman ali smo imali naj ribu kao utesnu nagradu ....nije lose ..sledeci put vise srece Di::

Evo par slikica:

Image


Image

Image


Sad onaj lepsi deo hihihihihih

Image

Image

Image

Do sledeceg vidjenja bistrooo bdr: piv::

User avatar
GogoRush
Guru
Guru
Posts:804
Joined:15 Jan 2012, 19:05
Location:Zagreb, HR

Re: Izvestaji takmičenja

Post by GogoRush » 16 Jun 2015, 12:41

Vremenski uvjeti puno znaće, pa nekad i odlučuju i o odlasku u ribolov. Kad je neko takmićenje tu nema izbora već šta je tu je.
U svakom slučaju bez obzira na (ne)prilike, Beli ti si uspio. Naj ulov je ipak uspjeh, a to svi mi težimo da uhvatimo naj ribu bilo to na takmičenju ili na ribolovu od gušta.
Čestitam [superr]

rio
Ribarcina
Ribarcina
Posts:322
Joined:12 Jan 2012, 19:31

Re: Izvestaji takmičenja

Post by rio » 16 Jun 2015, 13:00

Bravo Beli majstore, ti jednostavno neznaš sa takmičenja otići bez bilo kakve nagrade, još ćemo mi svi od tebe puno naučiti kl::

User avatar
GRGA RI
ViP
ViP
Posts:565
Joined:12 Jan 2012, 20:33
Location:HR RIJEKA

Re: Izvestaji takmičenja

Post by GRGA RI » 16 Jun 2015, 15:35

Beli 059 wrote:Bravo momci.....

Sa rio sam se cuo a ovim putem zeli i tebi Grga i nasem podmlatku cestitati na uspehu i neizmernomi je drago da ste dobeo otpecali!!!

Naravno zelim VAm jos puno uspeha!!! bravo:


Vas Di::

Bistrooooo!!!


Hvala prijatelju!
Bitno nam je da se dižemo znanjem i iskustvom u svakom novom kolu. Kako kažeš, dobro grabimo, a ekipa sa vode se sve više češka po glavi. ohh:

A nama neugodno... hihi grk::

md_bait
Ribarcina
Ribarcina
Posts:478
Joined:12 Jan 2012, 19:38
Location:ub

Re: Izvestaji takmičenja

Post by md_bait » 16 Jun 2015, 20:48

Evo i ja da napisem par reci o takmicenju na fazaneriji.
Teze takmicenje nisam pecao u zivoti!Pun box ribe ali na povrsini i ni jedan preliv niti boil je nije mogao spustiti na cetiri metra dubine na koliko smo pecali sem tih nekoliko riba koje smo dobili nocu. Beli je bas bio kod nas kada je drugu noc krenula mini serija ali kad sam mislio da je to ono pravo samo je prestala da grize i to je nazalos bilo sve jer zadnjih jedanaest sati nismo uspeli da spustimo ni jednu.
I ako smo zavrsili kao sesti od devetnaest ekipa, ja sam prezadovoljan.
U jednom trenutku smo bili na kilogram od treceg mesta sto je u ovoj konkurenciji stvarno uspeh. Na kraju je po meni rezultat realan jer su ispred nas ekipe koje su u prosloj i ovoj godini imale dosta takmicenja a moja ekipa godinu i po nije imala ni jedno!

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Izvestaji takmičenja

Post by Beli 059 » 17 Jun 2015, 21:16

md_bait wrote:Evo i ja da napisem par reci o takmicenju na fazaneriji.
Teze takmicenje nisam pecao u zivoti!Pun box ribe ali na povrsini i ni jedan preliv niti boil je nije mogao spustiti na cetiri metra dubine na koliko smo pecali sem tih nekoliko riba koje smo dobili nocu. Beli je bas bio kod nas kada je drugu noc krenula mini serija ali kad sam mislio da je to ono pravo samo je prestala da grize i to je nazalos bilo sve jer zadnjih jedanaest sati nismo uspeli da spustimo ni jednu.
I ako smo zavrsili kao sesti od devetnaest ekipa, ja sam prezadovoljan.
U jednom trenutku smo bili na kilogram od treceg mesta sto je u ovoj konkurenciji stvarno uspeh. Na kraju je po meni rezultat realan jer su ispred nas ekipe koje su u prosloj i ovoj godini imale dosta takmicenja a moja ekipa godinu i po nije imala ni jedno!


Vidi doco nisam zeleo pisati o preblemu na vodi jer ja ovakvo nesto nisam dosada doziveo ...ali bice bolje sledeci put bar se nadam hihihihih bdr: bdr:

Zoran Slavkovic
Ribolovac
Ribolovac
Posts:192
Joined:10 Feb 2014, 20:05

Re: Izvestaji takmičenja

Post by Zoran Slavkovic » 21 Jun 2015, 17:19

WP_20150621_014.jpg
WP_20150621_014.jpg (1.03MiB)Viewed 14013 times
WP_20150621_010.jpg
WP_20150621_010.jpg (586.94KiB)Viewed 14013 times
Pozdrav svima
Pecao sam na TOP FISHING boila kupu na Tresetištu na Paliću i rezultati su sledeći,dok smo se mi borili da se upišemo ulovom druga polovina jezera pecala kao na traci.Razlog vrlo jednostavan,plitka voda i vetar koji je oduvao svu ribu na drugu stranu učinili su svoje,ali to nije razlog da ne spomenem da sam imao vrlo lepo prvo pecanje na MASTERBIH boile i neke komponente koje sam koristio za izradu boila.Tačnije prva riba se javila na river boilu što je meni bilo drago jer je to boila koja me je oduševila na prvu loptu još na druženju testera u Novskoj.
Last edited by Zoran Slavkovic on 21 Jun 2015, 17:26, edited 1 time in total.

Post Reply

Return to “Ostalo”