Rod pod u vodi

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

User avatar
carpier
ViP
ViP
Posts:628
Joined:13 Jan 2012, 11:10
Location:Murska Sobota, Slovenija
Re: Rod pod u vodi

Post by carpier » 10 Jan 2015, 14:48

dejak wrote:Ponavljam se:AKO POSTOJI RAZLOG prepreke iza leđa,dugačak plićak .......RAZUMEM
Ali sam isto tako viđao i da na obali bez prepreka i normalnoj dubini vode rod pod stoji u vodi e taj mi deo nije jasan.I meni su vrhovi štapova tik iznad vode- ponekad i potopljeni i taj deo mi je jasan
Imaš čist teren i nemaš potrebu da gaziš vodu svako malo i to ne malu vodu 10-15 cm nego 0,5m i više i dalje mi nije jasno kako se to zove ali poštujem .Samo pošto mi i dalje nije jasno molio bih da neko malo razjasni kakva je to potreba i šta se dobije sa tim
Pecam i ja divlje vode i razumem potrebe i kada se mora ali sve čisto a ja u vodi .......
I dalje ne razumem
:) Kolega neki vole, da im nitko ne smeta kad pecaju, jer se rod pod ne vidi sa svih strana ako je maknut sa obale...drugo-na obali ostaje više mjesta za njih, šator, opremu....a treče i najvažnije-ESTETIKA FOTOGRAFIJE....sve se vremenom mijenja. Mi, ribe, posao, prijatelji, djeca, žene hihi:: , pa tako i fotografije. Sve ide napredkom na bolje...Pogledaj fotografije ispred 15-20 godina i danas i sve če ti biti jasno. Sad što neki to zovete preseravanje....to je vaša priča. Ja kad vidim lepu, estetski dovršenu fotografiju diže mi se....kosa i dlake. :HH
I was born a carp angler and I‘ll die a carp angler.

darko.glumac
Ribolovac
Ribolovac
Posts:181
Joined:14 Mar 2015, 18:04

Re: Rod pod u vodi

Post by darko.glumac » 05 May 2015, 20:22

Dejak - u potpunosti se slažem s tobom - i ja sam vidio - rod - podove u vodi,po meni bez ikakvog valjanog razloga - osim možda iz - fore,to i meni nije nikako jasno - trčati u vodu na griz - hm - a nije potrebno,ne znam .Po meni je očito je da nas ima svakakvih - neki ribolovci - jednostavno zbog pozicije - moraju - u vodu,dok neki to rade za šminku :HH

Post Reply

Return to “Ostalo”