Mazohizam

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Mazohizam

Post by čipo » 26 Jul 2015, 09:32

Kako sam promjenio poziciju jer mi je na prošlu poziciju vjetar nanio gomilu smeća hranio sam dva dana samo sa po malo boila...
Prvi ribolov imam jedno cvikanje iliii pucanje predveza,a odmah potom...jučer imam otkvačivanje dva amura...jedan mi je opet doslovno izašao iz podmetača,a jednoga sam izgubio prije B:(
Napominjem da lovim po dva tri sata,doslovno i super sam zadovoljan sa grizevima,ali realizacija je stravična...zbog čega...e pa zbog lopoča...




Image




Šta bi ste vi napravili u mom slučaju...nastaviti i nadati se d će biti bolje...ili odustati????




I kornjače vole Mastera :.D




Image

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Mazohizam

Post by Beli 059 » 26 Jul 2015, 14:57

cuj dragi Cipo ako nestavljas leadcore kao deo istema to odmah obavezno jer ce ti u mnogome pomoci da ribu lakse provedes kroz lokvanj i travu na poziciji na kojoj pecas ...i nepredaj se jer nakon takvih stvari voda obavezno nagradi bogato!!


Na mnogim jezerima iu Srbijije sve veci problem sa kornjacom jednostavno jedu sve!! ohh:

User avatar
holcer
Guru
Guru
Posts:786
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Bosanski Brod R.S. BiH...

Re: Mazohizam

Post by holcer » 27 Jul 2015, 18:49

Lijepo mjesto,ja ga nebih napustio,pogotovo posle tih grizeva a
mislim da trebas poslusati kolegu Belog osim ako vec ne koristis leadcore...
:HH
...Nije lako biti budala... Takav se moras roditi...
Destinations Point

darko.glumac
Ribolovac
Ribolovac
Posts:181
Joined:14 Mar 2015, 18:04

Re: Mazohizam

Post by darko.glumac » 01 Feb 2017, 08:28

U potpunosti se slažem - ne napuštaj mjesto - ( ni za živu glavu :) ), pokazalo se kao odlično za tako kratko vrijeme - toliko grizeva - ma super. Beli je dao dobar savjet, na to ja bih još dodao. probaj ga što više izmoriti dok je na čistom, da što umorniji uđe u lopoč . :HH

Post Reply

Return to “Ostalo”