Oproštaj...

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Oproštaj...

Post by čipo » 31 Dec 2015, 01:07

Naravno ne od ribolova krezi::
Oproštaj i završni ribolov u 2015. godini.
Trebao sam sa kumom odloviti već tradicionalni završni ribolov u ovoj godini,aliiii...na žalost kum Tičo je završio u Dubrovniku Z.: ,a meni vrag nije dao mira pa sam ipak otišao sam i to na Mrežnicu koja me prije par dana počastila sa ponekom ribom :.D .
Boila provjerena,a i pozicija slobodna,superr!!
Zauzimam mjesto i nadobudno kobram boile i što prije nestrpljivo zabacujem...,aaalii nešto mi smeta...nije kao zadnji puta... pih:: .
Daaaaaa...,petarde pucaju kao da je počeo treći svjetski rat...šta je najgore klici ih bacaju na patke u vodu i svaka kada pukne ječi duž cijele mrežnice Z.:
Kako je komentirao jedan frend na fejsu: ,,kaj se tice petarda u pravu si.ja jos nigdje nisam cul da se tolko puca ko tam i to baš tam,nit za novu godinu klinci kod nas ne spucaju kolko tam u jednoj noci.specificno baš...,,
Toliko o ribolovu Z.:
Aaaaali da je bilo samo malo sreće imao bih ribu jer sam oko 23,30 h imao lijepi griz,ali mi se riba otkvačila u travi još prije nego sam je uspio zategnuti kako spada...
A onda jutro počinje uz pucnjavu...ooopeetttt...,a vani me dočekuje maaaaloo hladnije vrijeme ZZ:: ZZ:: ...




Image




Image




Da se razumijemo..koliko god bila tamo Mrežnica spora...ipak teće id::




Image




Image




Image




Dao sam sve od sebe..,aliii petarde su napravile svoje Z.:




Image




Aaaaaa onda već kasnije sam se jednostavno predao jer nije bilo šanse...štapovi su poslužili u drugu svrhu buh::




Image




Nekakav rezime...imao griz,nisam ga realizirao,a uzevši ovakvio naglo zahlađenje u obzir kao i toliku pucnjavu...dobro sam i prošao...
I šta još...idemo ponovo u 2016. na još jače!! piv:: piv::
Bistroo!!!!! ihii::

User avatar
GogoRush
Guru
Guru
Posts:804
Joined:15 Jan 2012, 19:05
Location:Zagreb, HR

Re: Oproštaj...

Post by GogoRush » 31 Dec 2015, 08:19

Svaka čast čipo, po ovakvoj hladnoći (vidim termometar sa -10 C) je stvarno hrabrost i to još sam kl::.
Moje iskrene čestitke :Dtt .

User avatar
tomoZG
ViP
ViP
Posts:681
Joined:12 Jan 2012, 17:44
Location:Croatia-Zagreb

Re: Oproštaj...

Post by tomoZG » 31 Dec 2015, 08:53

Bravo... bravo:
Image

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Oproštaj...

Post by Beli 059 » 13 Jan 2016, 08:19

Hahahahah matoriii nemoj da ti predje u naviku to sa stapovima i susenjem vesa ..da bolja polovine neuzme za susenje pelena 1::

Post Reply

Return to “Ostalo”