Nepravda

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica
Nepravda

Post by Daiwa » 04 Mar 2012, 18:07

Evo pregledajuci jedan forum naletjeh na vrlo interesantne dvije teme i skonta da se radi o velikoj nepravdi ::oo barem se meni tako cini a ako grijesim neka me ispravi neko ko ima veze sa ove dvije teme !
A teme nose naslov riba godine i sezona 2011 , da ja nebih puno pisao postavicu ovde da se vidi i neka protumaci kako ko hoce ili neka mene ispravi neko ako sam ja pogresno skontao ove dvije teme

obatite paznju na redosled riba po kilazi
http://www.bih-ribolov.com/forum/index.php?topic=3122.0" onclick="window.open(this.href);return false;


pogledati 19 stranicu krezi:: na kojoj Boris fakticki ima najvecu ribu 2011, ali ga dali slucajno ili namjerno nema u konkurenciji za ribu godine ohh: , ali ako Boris nije htjeo da njegova riba ulazi u konkurenciju za ribu godine na tom forumu onda sam ja pogrijesijo naslov teme ;-)

http://www.bih-ribolov.com/forum/index.php?topic=3097.0" onclick="window.open(this.href);return false;

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Nepravda

Post by Masterbih » 04 Mar 2012, 18:24

Evo pogledah sad ovo, ali iskreno, nisam ni znao ovo za ribu godine, a isto tako ni uslove, da li je to kilaza ili slika..
Mozda se moralo prijaviti za ribu godine, ali ja to sad nisam pronasao nigdje?
Mozda se nije mjerila kilaza, ali po postovima i redoslijedu izgleda da jeste, ali opet kazem, nisam siguran.

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Re: Nepravda

Post by Delboy » 04 Mar 2012, 20:16

mislim Masteru da se nisi ti morao prijavljivati, jer ako sam dobro primjetio sve ostale slike je postavio moderator, znaci da je on izgleda bio zaduzen za tu stvar ali nekako si izostavljen sa tog takmicenja..... no medjutim nista cudno.... ajde bice vecih i boljih..... :)

Sonic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:56
Joined:26 Feb 2012, 13:35
Location:Ludbreg

Re: Nepravda

Post by Sonic » 05 Mar 2012, 06:40

Masterbih wrote:Evo pogledah sad ovo, ali iskreno, nisam ni znao ovo za ribu godine, a isto tako ni uslove, da li je to kilaza ili slika..
Mozda se moralo prijaviti za ribu godine, ali ja to sad nisam pronasao nigdje?
Mozda se nije mjerila kilaza, ali po postovima i redoslijedu izgleda da jeste, ali opet kazem, nisam siguran.
Pozdrav Boris...
Za ribu godine nisi se trebao prijavljivat...automatski se ulazi prema večeoj kilaži...
Tek sada sam i ja vidio da se desio propust. Osobno nisam obračao pažnju na te stvari, a nisam ni uređivao temu. Takva stvar i natjecateljski duh mi nije u krvi...al eto dobro je da imamo ljude kojima je to posebno bitno i koji paze na takve stvari...
Ako treba možemo odmah to sredit, uz ispriku ako je potrebna...
No Scorp če morat i meni neke stvari objasnit....
Naime postoji i mjesečni najulov (prema kilaži ribe) gdje sam ja, mislim u kolovozu, trebao bit sa svojom ribom. Nitko me nije tamo stavio, a kamoli dobio nagradu (nagrada je pakiranje boila jedne firme)....zato scorp dobit češ po tamburi kad te vidim krezi::

Neznam otkud Delboyu ideja da to nije slučajno??
Prema Master BiH firmi su se svi u šaranskom dijelu foruma odnosili korektno i svi su im iskreno željeli uspjeh (osim jednog bivšeg člana, a sadašnjeg člana ovog foruma) i nevidim razlog da bi osim slučajno ili nepažnjom, kolega bio izostavljen iz konkurencije za ribu godine.

Fakat niste normalni ohh:

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Nepravda

Post by Delboy » 05 Mar 2012, 06:56

Sonic gdje ti vidje da pise slucajno u mom postu? Napisao sam nekako si izostavljen.... Pa i ti si si bio nekako izostavljen.... Ne kontam te druze??? Sta ces ti sada na svaki moj post odgovarati cak i ako tebi nije bio upucen???

Sonic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:56
Joined:26 Feb 2012, 13:35
Location:Ludbreg

Re: Nepravda

Post by Sonic » 05 Mar 2012, 07:02

Gle neznam kome si točno namjenio post...prozivaš moderatora sa tog foruma, a to sam i ja...pa odgovorio
Dobro možda sam krivo shvatio kombinaciju riječi...(nekako izostavljen..no ništa čudno)..

Ne neču Delboy odgovarat na svaki tvoj post osim ako se vidim prozvanim....nadam se da če toga bit što manje...

NHF

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Nepravda

Post by Delboy » 05 Mar 2012, 07:51

Nemoj se osjecati prozvanim druze niti u jednom mom postu... Ne brini ima mnogo precih stvari od prozivanja tebe ili bilo kog drugog, ako vec prozivam onda cu to i naglasiti... Uzivaj

scorp_breza
Piskaralo
Piskaralo
Posts:55
Joined:15 Jan 2012, 21:14

Re: Nepravda

Post by scorp_breza » 05 Mar 2012, 09:17

Ocigledno se ovdje desio propust pa se ja na tome iskreno izvinjavam.
Ako je neko opravdanje nismo za proslu sezonu osigurali nikakve nagrade, sve nase resurse je iscrpilo organizovanje BiH-Ribolov saranskog druzenja u Orasju, pa smo zbog toga dosta manje obracali paznju na neke druge stvari.
Mislim da je Boris svjestan da smo svi na saranskom dijelu bili uvijek korektni prema MasterBiH-u i podrzavali ga, tacnije svi osim jednog naseg bivseg clana. Drago mi je da je bas taj bivsi clan sada Masterov tester jer mi je bilo nekako glupo da prvo pljuje po necemu pa onda proba. Sada ce barem imat iskustva iz prve ruke F::

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: Nepravda

Post by Daiwa » 05 Mar 2012, 18:24

Ocigledno da se mi ovde svi pravimo malo mutavi ohh: i niko ne zeli da stoji iza svojih izgovorenih (napisanih ) rijeci ili namjerno ne napisanih. I pokusavamo svoj jad i cemer oprati preko drugog tako sto ce mo ga napasti sa nekim argumentom kojeg vec duze vrijeme drzimo u rukavu samo da bi u datom trenutku sebe ko fol oprali ali na pamet nam nemoze pasti dase makar malo zastidimo i zacrvenimo i laganice se povucemo u nasu misiju rupu no::

jedna vrlo poucna pjesma koja bi nekima trebala malcice otvoriti oci ;-)




Sonic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:56
Joined:26 Feb 2012, 13:35
Location:Ludbreg

Re: Nepravda

Post by Sonic » 05 Mar 2012, 19:57

daiwa....
Što se mene tiče... bezveze!

Post Reply

Return to “Ostalo”