Iskustva sa Masterbih proizvodima

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

User avatar
crniigor
Ribarcina
Ribarcina
Posts:359
Joined:12 Jan 2012, 16:56
Location:Postojna, Slovenija
Iskustva sa Masterbih proizvodima

Post by crniigor » 13 Jan 2012, 17:17

Kolege, verujem da su neki od vas koristili proizvode Masterbih, pa bi Vas zamolio da nama ostalim, koji još nismo bili u kontaktu sa tim proizvodima, malo opišete šta ste koristili, gde ste lovili i kakve ste imali rezultate? mmbbhh
Image Image & Image

User avatar
rocko
Ribolovac
Ribolovac
Posts:151
Joined:12 Jan 2012, 03:45
Location:Austria

Re: Masterbih proizvodi

Post by rocko » 13 Jan 2012, 18:36

Do sad sam imao priliku probati Premium river, tuti fruti, carp feeder i csl pelete.
Pecao sam na vise voda u Austriji, Bosni i Holandiji.
Za tu cijenu nisam mogao kupiti bolje, a kvalitet je nevjerovatan.
Ispocetka sam bio malo skeptican (priznajem), ali nakon sto sam probao navedene stvari otvorile su mi se oci te ih redovno koristim.
Najvise od svega koristim premium river boile jer pecam u 80% slucajeva na divljim vodama (rijekama, napustenim jezerima, kopovima itd..), a na komercijale idem kad nemam vremena za pravi divlji izlet.
River boila na komercijalama skida gace svakoj, a evo jedne anegdote sa ribolova iz holandije.
Dogovorim se sa rodjakom i par kolega da odemo na jedno jezero u blizini Roterdama, bilo nas je 4 i uzeli smo svako po jednu poziciju.
Imao sam u torbi 2kg Nutrabaits, 1kg DD baits i 1kg premium river, a ostalo mi samo oko pola kesice cls peleta masterbih.
Nakrmimo mi tako ( ja sa nutrom, a kolege su lovili na dynamite i richwort) i cekamo, pola dana prodje, a mi sve ukupno upecali 3 ribe hm::
Odlucim se da posllim sa cls peletima i par river boila, za sat vremena je bio spektakl ihii::
Do pred mrak (nekih 5-6h ribolova) ja sam ulovio 33 komada, a nijedan nije bio ispod 7kg dok su kolege sve zajedno ulovili 12 riba (ne racunajuci 3 ribe jer sam im dao samo po jednu river boilu da se uvjere) de::
Od tad sam redovan kupac!
Imao sam dobrih rezultata i na tuti fruti kad sam ciljano lovio amure u kombinaciji sa carp feeder hranom koja je za moje potrebe trenutno jedna medju najboljim, kad koristim praskaste hrane onda je to Sensas i Masterbih carp, drugo nista.

User avatar
DOX
ViP
ViP
Posts:670
Joined:09 Dec 2011, 23:26
Location:Teslic BiH(RS)

Re: Masterbih proizvodi

Post by DOX » 13 Jan 2012, 19:03

Evo od mene nesto iskreno ja od kako sam upoznao mmbih: proivode samo njih koristim eto, mogu najvise od svih proizvoda da izdvojim Premium river, jer mi donjeo najvecu ribu, ali to ne znaci da podcjenjujem druge proizvode bas suprotno i na druge sam dobio dosta finih primjeraka carp:: Bistro i samo da se tako nastavi i da bude jos dosta dobrih i novih proizvoda.
Bboy OR DIE !!!

User avatar
koco
Ribolovac
Ribolovac
Posts:106
Joined:12 Jan 2012, 20:27
Location:Bjelovar,RH
Contact:

Re: Masterbih proizvodi

Post by koco » 14 Jan 2012, 15:14

E te Premium river su i meni najviše zapele za oko-jedva čekam da ih testiram na Dravi!
http://kocophotolog.blog.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;

User avatar
Fly and Carp Fishing
Ribarcina
Ribarcina
Posts:381
Joined:12 Jan 2012, 23:16
Location:Sarajevo, BiH

Re: Masterbih proizvodi

Post by Fly and Carp Fishing » 14 Jan 2012, 16:16

Ljudi. Nemojte me pogresno shvatiti, al nesto kontam kako ce se zvati tema u kojoj ce masterbih postavljati svoje proizvode na forumu. Mislim da bi ovaj naziv teme " Masterbih proizvodi " trebao ostati kao administratorski kutak za prezentaciju proizvoda, a ovu temu preimenovati u npr iskustva sa masterbih proizvodima ili slicno. Opet kazem to je samo moje misljenje. I sam kad sam kliknuo na ovu temu pomislio sam da su to proizvodi, a naisao sam na pitanje.
Bistro !!!
Image

Dođe ponekad vrijeme kad pametan zaćuti, glup progovori, a fukara se obogati.

Ivo Andrić

User avatar
Andjelko
Guru
Guru
Posts:932
Joined:12 Jan 2012, 18:23
Location:Brcko Bosna I Hercegovina

Re: Masterbih proizvodi

Post by Andjelko » 14 Jan 2012, 18:42

ja sam koristio bananau i skoljku i mogu reci da se lepo lovi na njih

User avatar
crniigor
Ribarcina
Ribarcina
Posts:359
Joined:12 Jan 2012, 16:56
Location:Postojna, Slovenija

Re: Masterbih proizvodi

Post by crniigor » 14 Jan 2012, 19:40

c&r carp wrote:Ljudi. Nemojte me pogresno shvatiti, al nesto kontam kako ce se zvati tema u kojoj ce masterbih postavljati svoje proizvode na forumu. Mislim da bi ovaj naziv teme " Masterbih proizvodi " trebao ostati kao administratorski kutak za prezentaciju proizvoda, a ovu temu preimenovati u npr iskustva sa masterbih proizvodima ili slicno. Opet kazem to je samo moje misljenje. I sam kad sam kliknuo na ovu temu pomislio sam da su to proizvodi, a naisao sam na pitanje.
Bistro !!!
Slazem se sa tobom, ali ova tema je bila postavljena u temu Ostalo, i hteo sam da nam ljudi koji su koristili proizvode malo opisu njihovu efektivnost.
Apeliram na admina i moderatora da postave novu POSEBNU temu na forumu u glavni meniju sa nazivom MASTERBIH PROIZVODI, kako bi svi mi odma uocili tu temu cim se ulogujemo na forum. To je moj predlog.
BISTRO
Image Image & Image

User avatar
dedoš
ViP
ViP
Posts:627
Joined:12 Jan 2012, 17:11
Location:Hrvatska, Slavonija

Re: Iskustva sa Masterbih proizvodima

Post by dedoš » 14 Jan 2012, 20:23

Kao prvo zahvalan sam dečkima na njihovim dojmovima o mmbih: proizvodima.
I sam jedva čekam da nešto isprobam od svega toga.Imam neki osječaj da će to biti pun pogodak za vode gdje ja lovim.
A što se tiće o nazivu teme mišljenja sam da će to ADMIN odraditi profesionalno te da čemo biti zadovoljni svi.

Bistro. :HH
Bog je svakom po rođenju odredio broj dana koliko će živjeti, u to jedino ne ulaze dani provedeni u ribolovu.

User avatar
Rada TRIGA Jovanovic
Ribolovac
Ribolovac
Posts:100
Joined:14 Jan 2012, 14:22
Location:Novi Sad,Srbija

Re: Iskustva sa Masterbih proizvodima

Post by Rada TRIGA Jovanovic » 14 Jan 2012, 21:24

Dali mi neko moze reci nesto vise o microencapsuleted pojacivacima i explosiv oxygenu,iste komponente se nalaze u feeder primami Masterbih? ohh: cek:: :?: :idea: pec::
Nista snaga,samo glava....

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Iskustva sa Masterbih proizvodima

Post by Masterbih » 14 Jan 2012, 22:03

Bit ce rijeci i o tome kad nam pristignu fiderasi..

Post Reply

Return to “Ostalo”