prijedlog za druzenje forumasa

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica
prijedlog za druzenje forumasa

Post by Daiwa » 30 Oct 2012, 17:40

Voda koju planiram posjetiti iduce godine na 7 dana http://www.parcodelbrenta.com/" onclick="window.open(this.href);return false; u Italiji ,tu vodu posjecuje raja iz SWE 4 puta godisnje pa sam odlucio i ja iduce godine da je posjetim Di:: ali nesto mi kliknu zasto nebi mi sa foruma zajdno napravili jedno druzenje i dobro pecanje naravno ako ima zainteresovanih . Jezero ima 22 pozicije i navodno na svakoj mogu po dvojica da pecaju a dabi se rezervisalo citavo jezero potrbno je 16 pecarosa krezi:: znaci odma bi izbacili 6 pozicija da se nebi gurali , a dnevna dozvola kosta 30€ sto dodje za 7 dana 210€ . Ako ima zainteresovanih da pokusamo to odraditi tamo iduce godine krajem 9 ili pocetkom 10 mjeseca , jezero je bogato saranom ,amurom i jesetrom sto se moze pogledati na njihovoj stranici . Pa hajde da vidimo mozemoli skupit ovde na forumu 16 sarandzija koji bi odpecali u Italiji 7dana ,ja u svakom slucaju ako Bogda idem na godinu dali sa rajom sa foruma dali sa Swedama ili sa svojim hababom !

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Delboy » 30 Oct 2012, 17:52

jako jako jako ljepo... rao ali kao sto neki sa foruma znaju ja nemogu obecati nista i to zbog svog posla.... a predlog za druzenje je extra samo mozda negdje na ovim terenima jer je vecina forumasa sa balkana...

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Masterbih » 30 Oct 2012, 17:58

Vec odavno neke kombinacije motam po glavi, i imam par ideja, ali ostavit cu ih za zimu i caskanje krezi::

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Daiwa » 30 Oct 2012, 18:00

Drug pa nije ova voda daleko ni od Sarajeva ni od Zagreba a ni od Begisa ,samo da kazem da ja imam do te vode preko 1600km :HH :HH , znaci jezero se mora unaprijed rezervisati i uplatiti a sad Boze moj nikad covjek nezna sta mu moze iskrsnuti u zivotu ,znaci kad rezervises samo te (me ) moze nesto ozbiljno sprijeciti zato imamo dovoljno vremena da pokusamo to organizovati ako nas ima dovoljan broj !
Last edited by Daiwa on 30 Oct 2012, 18:02, edited 1 time in total.

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Delboy » 30 Oct 2012, 18:02

ma misli da je to jaka ideja pravo.... samo da se dobro organizuje.... i naravno Daiwa da nista nije daleko nisam ja to rekao... :)

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Daiwa » 30 Oct 2012, 18:06

Masterbih wrote:Vec odavno neke kombinacije motam po glavi, i imam par ideja, ali ostavit cu ih za zimu i caskanje krezi::
Pa eto Boris rasmisli i o ovoj vodi , pa cak to druzenje moze i da bude testiranje ili pecanje na Masterbih proizvode, plus nikom dole nije daleko osim meni Z.:

PS: samo da napomenem da ja mogu jos dvojicu povesti sa sobom!

Sto se mene tice moze se druzenje organizovati i u FR na Gigantica krezi:: !
Last edited by Daiwa on 30 Oct 2012, 18:46, edited 1 time in total.

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Daiwa » 30 Oct 2012, 18:39

Delboy wrote:jako jako jako ljepo... rao ali kao sto neki sa foruma znaju ja nemogu obecati nista i to zbog svog posla.... a predlog za druzenje je extra samo mozda negdje na ovim terenima jer je vecina forumasa sa balkana...
Delci znam da Ti je posao vrlo tezak krezi:: , ma znas da ti Tvoji poslodavci imaju skoro citavu godinu izplaniranu pa eto planiraj spram njih a mi spram Tebe 1:: !

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Limar » 30 Oct 2012, 20:00

Koliko braca kosta to pecanje?......ugrubo 1500e .:)
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Daiwa » 30 Oct 2012, 20:17

Limar wrote:Koliko braca kosta to pecanje?......ugrubo 1500e .:)


Bracika pecanje kosta 210€ , 7dana e sad ne racunam ostale troskove krezi::

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Limar » 30 Oct 2012, 22:55

Kvalitetno pecanje bez 1500e nema Boga da prodje:D ....za druzenje Masterbiha izmisljeno Pelagicevo,svima na pljuvomet;)
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

Post Reply

Return to “Ostalo”