prijedlog za druzenje forumasa

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica
Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Daiwa » 01 Nov 2012, 17:35

Linear wrote:Dobra ideja Daiwa samo ima ono jebeno ALI u svemu tome. U nas ljudi tesko vodu da mjenjaju a kamoli da zapice u drugu drzavu radi sarana. Takvi su kod nas rijetki ali ih hvala Bogu ima! Ja ne vidim nekih vecih izdataka kada se to dobro isplanira. Do septembra je ipak gotovo godina dana. Onako ugrubo mislim da bi dostatno bilo nekih 500 eura, manje vise. Mada mislim cak da bi se mozda moglo proci i sa manje para. Po meni najveci dio tu ide za gorivo koje je skupo u pm. Vidjet cemo na sta ce tema izaci. Mozda se i skupi par zainteresovanih, sto da ne!?


Tare nema tu ALI ako covjek ima te pare 210€ koje treba uplatiti znaci odlucio je da ide na tu vodu e sad ako nesto iskrsne ozbiljno kao naprimjer nedaj Boze bolesti ili smrtnog slucaja onda propada 210€ ,mislim onda nebi ni pomislio na te pare sto su propale jer stvarno je debeo razlog . A sto Ti rece moze se to sve i jeftinije organizovati naprimjer da neko od ekipe ima nekakv kombi kao (Ford transit) ili( VW Karavelle ) e tu se mogu 4 covjeka potrpati i sva oprema i onda podjeliti putne troskove na cetvoricu sto je dosta povoljno . Samo da napomenem da ovde ljudi koji znaci samo nazovu i rezervisu jezero uzimaju 140€ po osobi znaci nije 7 dana pecanja 210 nego 350 € Z.: ali raja hoce da ima citavo jezero za sebe i nece zasebno da idu i pecaju sa Zabrima sto se placa dodatnih 140€ de:: . Eto ja i plus moja dvojica jarana racunam i na Tebe Tare znaci ima nas cetvorica jos samo 12 Djetica i ekipa je tu krezi:: .

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Beli 059 » 01 Nov 2012, 17:52

Daiwa wrote:
Linear wrote:Dobra ideja Daiwa samo ima ono jebeno ALI u svemu tome. U nas ljudi tesko vodu da mjenjaju a kamoli da zapice u drugu drzavu radi sarana. Takvi su kod nas rijetki ali ih hvala Bogu ima! Ja ne vidim nekih vecih izdataka kada se to dobro isplanira. Do septembra je ipak gotovo godina dana. Onako ugrubo mislim da bi dostatno bilo nekih 500 eura, manje vise. Mada mislim cak da bi se mozda moglo proci i sa manje para. Po meni najveci dio tu ide za gorivo koje je skupo u pm. Vidjet cemo na sta ce tema izaci. Mozda se i skupi par zainteresovanih, sto da ne!?


Tare nema tu ALI ako covjek ima te pare 210€ koje treba uplatiti znaci odlucio je da ide na tu vodu e sad ako nesto iskrsne ozbiljno kao naprimjer nedaj Boze bolesti ili smrtnog slucaja onda propada 210€ ,mislim onda nebi ni pomislio na te pare sto su propale jer stvarno je debeo razlog . A sto Ti rece moze se to sve i jeftinije organizovati naprimjer da neko od ekipe ima nekakv kombi kao (Ford transit) ili( VW Karavelle ) e tu se mogu 4 covjeka potrpati i sva oprema i onda podjeliti putne troskove na cetvoricu sto je dosta povoljno . Samo da napomenem da ovde ljudi koji znaci samo nazovu i rezervisu jezero uzimaju 140€ po osobi znaci nije 7 dana pecanja 210 nego 350 € Z.: ali raja hoce da ima citavo jezero za sebe i nece zasebno da idu i pecaju sa Zabrima sto se placa dodatnih 140€ de:: . Eto ja i plus moja dvojica jarana racunam i na Tebe Tare znaci ima nas cetvorica jos samo 12 Djetica i ekipa je tu krezi:: .
Moze li i koji Srbin ili mogu samo DJetici-hahahah
Ja sam zainteresovan

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Daiwa » 01 Nov 2012, 17:59

E Beli sad ga ti udari na crnjaka buh:: buh:: nema ovde mi- vi -oni i ostali ,znaci samo mi sarandzije :HH :HH eto vec 5 ljudi hajde vidjecemo koliko nas ce se skupiti i ka dadodjemo do kriticne cifre od 16 ljudi onda ce neko od nas da stupi u kontakt sa ljudima u Italiji i da se to oraganizuje 1::

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Daiwa » 01 Nov 2012, 18:00

Fly and Carp Fishing wrote:Ideja je odlicna svakako. Za nas ovdje balkance vjerovatno nedostizna, al se takodzer nadam da ce se naci neko i da ce se otici na tu vodu, a ko ode nas koji nismu u situaciji izfinansirati sve to pocaste bar lijepom reportazom.

Drugo...
Mozemo li mi bar iz bivse juge koji nebi isli u Italiju iskupiti se na npr pelagicevu i odloviti jednu finu kampanju od 4,5,6 dana koliko ko mogne. Ako nas bude dovoljno mozemo organizovati i kao neko forumsko takmicenje, da malo zainteresujemo ribolov. Nemora to biti nista vezano za masterbih testere ili testiranje, nego jednostavno druzenje raje sa foruma, kao sto to rade i kamaru drugih foruma.

Bistro i piv:: piv::

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Daiwa » 01 Nov 2012, 20:07

Evo jos jedan prijedlog od mene , ako Boris bude raspolozen da ide u Italiju onda bi bilo naj bolje ako se skupi odredjeni broj ljudi da uplatimo svi na Borisov racun po tih 210€ i da on tu lovu prosljedi u Italiju i znaci onda na nama je samo da dodjemo na vodu jer drugcije nemoze jer nemoze svako za sebe da uplacuje , sta vi kazete na prijedlog a naravno i Boris krezi:: !

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Limar » 01 Nov 2012, 20:44

Brate,u Srbiji se ni svadba ne planira unapred godinu a ne pecanje :D
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Daiwa » 01 Nov 2012, 21:02

Limar wrote:Brate,u Srbiji se ni svadba ne planira unapred godinu a ne pecanje :D
Bez ljutnje Limar , zato vam je dole kako vam je od danas do sutra a za prekosutra ko ziv ko mrtav . Boziji robe radi, zivi, stvaraj, planiraj kao da ces zivjeti 1000godina a nadaj se da sutra mozes da ne osvanes, ako nisi zinteresovan reci na mene nemojte racunati i toje to a sad da balavimo bezveze nema smisla ,mislim nevodi nicemu suplja prica ,ako bude zaiteresovanih idemo zajedno da se druzimo ako nebude dovoljno ljudi Boze moj nikom nista barem smo probali nema se sta izgubiti naprotiv mozemo samo dobiti . Sklopiti nova poznastva ,upoznati dobre ljude ,dobre saradzije itd

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Limar » 01 Nov 2012, 21:39

A sto ti baca mislis da je nama tako kako nam je,od danas do sutra?
Ti druze nisi cuo za salu?verovatno neznas da sam ja u 3 dana organizovao posao,spremio se i zapalio negde iza Banovica da upoznam ljude Masterbih-a....
A cisto da imas predstavu kako je kod nas ovde,kad se izadje okrene se jedna tura za tu tvoju dozvolu ma kolko god se tamo neko ugradjivao u cenu!....zato sto je nama ovde kako ti kazes od danas do sutra mi idemo svaki vikend na pecanje,ja licno i svaki drugi a ti rodjo tamo gde planiras godinu unapred odradi tih 2-3 pecanja u toj godini! POZZ
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Linear » 01 Nov 2012, 22:09

Cuj ovog ugradjuje se neko u cijenu. Jebiga Limare basa sam mislio da si ozbiljniji Image

To sto covjek planira unaprijed neke ribolove ne znaci da ne peca nikako kako Ti skonta dragi Limare buh::

I dobro Ti je rekao, ako mozes i ako si zainteresovan reci da ili ne i to je to a ne ovako sa nastupom tipa: koliko tu koga ima u toj prici. Stvarno je bezveze! Di::
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Limar » 01 Nov 2012, 22:38

Aj dobro,nastavljam da zivim 'vako kako mi je :D
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

Post Reply

Return to “Ostalo”