prijedlog za druzenje forumasa

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

User avatar
Andjelko
Guru
Guru
Posts:932
Joined:12 Jan 2012, 18:23
Location:Brcko Bosna I Hercegovina
Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Andjelko » 31 Oct 2012, 01:15

backo ima sad i donji zabar ce bit spreman do leta,pofino se ribe ubacilo

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

prijedlog za druzenje forumasa

Post by Delboy » 31 Oct 2012, 05:38

@andjelko, daj reci sto se tice tog zabara, slike? Pozicije? Infrastruktura?

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Limar » 31 Oct 2012, 09:32

Naravno Andjelko da ima i Zabar bara,po meni izuzetna voda al problem je u tom sto nije zvucno ime pa automatski X njih nebi dosli tu....
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Andjelko
Guru
Guru
Posts:932
Joined:12 Jan 2012, 18:23
Location:Brcko Bosna I Hercegovina

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Andjelko » 31 Oct 2012, 16:24

limarudoce svi zbog ribe al o tome na prolece kad sajt bude spreman,reci cu ti pp,a delci rade se pozicije i ostalo,bice sve samo ti trebas doc i izvuc 31kgsarana

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Daiwa » 31 Oct 2012, 16:32

Limar wrote:Kvalitetno pecanje bez 1500e nema Boga da prodje:D ....za druzenje Masterbiha izmisljeno Pelagicevo,svima na pljuvomet;)


Moj limarevicu pa gdje Ti skupi 1500€ carp:: za pecanje od 7dana , pa da idem na Giganticu gdje se moraju njihove partikle kupovati takodje i boile cak i palete nebi me toliko izaslo !


quote="Limar"]Naravno Andjelko da ima i Zabar bara,po meni izuzetna voda al problem je u tom sto nije zvucno ime pa automatski X njih nebi dosli tu....[/quote]


Sto se mene tice skroz je nebitno kako se voda zove i koliko je poznata nego sta ima u toj vodi ,koliko riba pliva u njoj i koje velicine , odvojiti 7 dana na nekoj vodi koja je siromasna sa vecim ribama i nedaj Boze jos da je ta voda poribljena sitnijim saranima pa to je ravno samoubistvu krezi:: . Ima jedna voda u Francuskoj od 10 hektara i za 7 dana pecanja kosta 250£ a u toj vodi pliva samo 300 sarana e tu se treba razmisliti dali otici ili ne c:c

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Limar » 31 Oct 2012, 16:56

E moj Daiwa...pecanje recimo na jednom nasem jezeru od 48 sati moze u najboljem slucaju da te kosta 240e...sto je na 90km od Pazove!....naravno da bi bilo jako lepo otici tako negde pa probati kako to izgleda ali nasi ljudi se krecu u radijusu 300km a i to su ekstremi,kriza brate:D
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Daiwa » 31 Oct 2012, 17:11

Drug ja sam samo predlozio druzenje i pecanje ,a normalno da kosta ali nije bas toliko koliko Ti rece krezi:: .Ja imam do italije prko 1600km znaci nafta +trajekt +pecanje izaslo bi me oko 750evrica znaci dolazim iz SWE . E sad ima dole raje koja moze odvojiti 500€ za pecanje a naravno nisu svi na forumu sa balkana ima nas i koji zivimo u EU ,moja je zamisao bila ako se moze skupiti tih 16 ili vise sarandzija sa foruma zasto nebi probali jednu vodu koja je puna kao sipak ribom + ima velikih riba + nepoznata voda za nas sve sa foruma . Ali kao sto vidim izgleda nista od toga jer dosad niko da kaze pa eto ja bih volio odpecati na toj vodi krezi:: .

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Linear » 31 Oct 2012, 20:54

Dobra ideja Daiwa samo ima ono jebeno ALI u svemu tome. U nas ljudi tesko vodu da mjenjaju a kamoli da zapice u drugu drzavu radi sarana. Takvi su kod nas rijetki ali ih hvala Bogu ima!

Ja ne vidim nekih vecih izdataka kada se to dobro isplanira. Do septembra je ipak gotovo godina dana. Onako ugrubo mislim da bi dostatno bilo nekih 500 eura, manje vise.

Mada mislim cak da bi se mozda moglo proci i sa manje para. Po meni najveci dio tu ide za gorivo koje je skupo u pm.

Vidjet cemo na sta ce tema izaci. Mozda se i skupi par zainteresovanih, sto da ne!?
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

macan154
Piskaralo
Piskaralo
Posts:94
Joined:10 Jul 2012, 13:40

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by macan154 » 31 Oct 2012, 21:26

Svaka čast ko može tako ... :Dtt nisam zavidan i ja bih išao da mogu , ali mi je ipak drago da neko ima i mogućnosti i sredstava...mislim da zadovoljstvo nema cenu :Dtt
ja sam nekad išao po 55km biciklom u jednom pravcu i na kraju donesem 4 babuške, pa stoga i razumem da neko ima želju i 1000 km da pređe....
napred drugari i bistro 2::u 2::u
nadam se da ćete skupiti ekipu. piv::

User avatar
Fly and Carp Fishing
Ribarcina
Ribarcina
Posts:381
Joined:12 Jan 2012, 23:16
Location:Sarajevo, BiH

Re: prijedlog za druzenje forumasa

Post by Fly and Carp Fishing » 31 Oct 2012, 22:13

Ideja je odlicna svakako. Za nas ovdje balkance vjerovatno nedostizna, al se takodzer nadam da ce se naci neko i da ce se otici na tu vodu, a ko ode nas koji nismu u situaciji izfinansirati sve to pocaste bar lijepom reportazom.

Drugo...
Mozemo li mi bar iz bivse juge koji nebi isli u Italiju iskupiti se na npr pelagicevu i odloviti jednu finu kampanju od 4,5,6 dana koliko ko mogne. Ako nas bude dovoljno mozemo organizovati i kao neko forumsko takmicenje, da malo zainteresujemo ribolov. Nemora to biti nista vezano za masterbih testere ili testiranje, nego jednostavno druzenje raje sa foruma, kao sto to rade i kamaru drugih foruma.

Bistro i piv:: piv::
Image

Dođe ponekad vrijeme kad pametan zaćuti, glup progovori, a fukara se obogati.

Ivo Andrić

Post Reply

Return to “Ostalo”