Indikatori

Moderator:Masterbih

Post Reply
Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija
Re: Indikatori

Post by Limar » 30 Oct 2012, 22:09

Macane kume,da li je ovaj tvoj risiver koji si okacio Gardnerov?
Nemogu na telefonu da vidim lepo.....nasao sam do jaja povoljno,razmisljam da odem da kupim ali imam nedoumicu....Zna li neko da li Gardner ATTX pasuje na Delkime?
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Indikatori

Post by Delboy » 31 Oct 2012, 05:43

@limar... E jbg iznenadjuje me da ti neznas da ATTX pasuje ili ne... Pa naravno da pasuje samo moras uzeti dzekove 3,5 mm... (Cini mi se da je tako) .... Hajde malo guglaj sa tim telefonom limarevicu.... Hahhaah

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Indikatori

Post by Limar » 31 Oct 2012, 08:03

Delboj brate,ta odakle da znam,hahaha.....ja umem nesto drugo a videh ovu centralu neki baca donosi iz Madjarske za 95e tako da prema nekom mom racunu ako je ja sad nadjem u Segedinu moze biti i jeftinije:D
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Xanadu
Piskaralo
Piskaralo
Posts:51
Joined:12 Jan 2012, 17:08
Location:Ljubljana Slovenija

Re: Indikatori

Post by Xanadu » 31 Oct 2012, 09:14

Pozz kolege,
ja sam se dve godine zabavljao sa nekim kineskim indikatorima koji dapače su radili dobro, čak predobro. Ako je puhao vijetar su stalno pištali čak i na najmanji osijetljivosti. Konačno sam odlučio nabavit nešto što neću mijenjat godinama a da baterija traje barem 5-6 trodnevnih kampanja. Nabavio sam si komplet tihih Gardnerovih ATT i prezadovoljan sam. Kupio sam polovne u odličnom stanju ( korištene dva puta ) 3 indikatora, prijemnik, i rolne sa 4 magneta i originalni set za 240 €, sve u kutujima i još pod Gardnerovom dvo godišnju garanciju. Rade ko sat, vjetar ne utiče zbog sistema koji ima Gardner ugradjen, domet nije važan jer ne napuštam ribolovno mesto iako radi na 500 metara. Štelovanje samo ono što treba i bez nepotrebnih lightshowova. Griz ribe se javlja samo u prijemniku. Doslovno ti indikatori rade čak i pod vodom !??? U glavnom preporučujem svakome koi želi imat indikatore na dugu stazu odnosno puno godina. Cijena baterija za indikatore i prijemnik je oko 4 € za sve i traju i traju...
http://www.gardnertackle.co.uk/products/att/" onclick="window.open(this.href);return false;

Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Xanadu
Piskaralo
Piskaralo
Posts:51
Joined:12 Jan 2012, 17:08
Location:Ljubljana Slovenija

Re: Indikatori

Post by Xanadu » 31 Oct 2012, 09:44

Još nekiloko fotki i bistro svima
Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Indikatori

Post by Delboy » 31 Oct 2012, 10:58

@limar, daljinski i tri ona mala za spajanje sa delkimima 95 eura??? Ako je tako i ja sam musterija... Javi

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Indikatori

Post by Limar » 31 Oct 2012, 11:50

Da bre Delboj:D ....centrala i ta 3 odasiljaca sto ubodes u Delkim,malopre video kako i sta,bitno je samo da naglasis kad kupujes da treba za Delkim i to je to....uglavnom naj povoljnija kombinacija,za TXI treba 450e kako god okrenes!
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

macan154
Piskaralo
Piskaralo
Posts:94
Joined:10 Jul 2012, 13:40

Re: Indikatori

Post by macan154 » 31 Oct 2012, 12:57

Limar wrote:Macane kume,da li je ovaj tvoj risiver koji si okacio Gardnerov?
Nemogu na telefonu da vidim lepo.....nasao sam do jaja povoljno,razmisljam da odem da kupim ali imam nedoumicu....Zna li neko da li Gardner ATTX pasuje na Delkime?
evo gde sam ga našao..i jeste Gardnerov :

http://www.gardnertackle.co.uk/products ... -receiver/" onclick="window.open(this.href);return false;

a koliko si našo povojno??? ohh:
Last edited by macan154 on 10 Nov 2012, 17:50, edited 1 time in total.

ljutomer
Keder
Keder
Posts:18
Joined:31 Oct 2012, 17:03

Re: Indikatori

Post by ljutomer » 09 Nov 2012, 20:16

Ja koristim gardnerov komplet,po mom mišljenju vrhunska roba,bez nepotrebnih dugmadi.

dux
Keder
Keder
Posts:12
Joined:12 Nov 2012, 13:04

Re: Indikatori

Post by dux » 12 Nov 2012, 13:13

zdravo svima!
Kupujem nove indikatore pa me zanima dali iko koristi:
http://www.tacklefanatics.co.uk/item/40 ... alarm.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bolha.com/rekreacija-sport/r ... 69494.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ili ako moze da mi neko preporuci kvalitetne indikatore...

hvala

Post Reply

Return to “Rod podovi i indikatori”