Najloni

Moderator:Masterbih

Dašo
U razvoju
U razvoju
Posts:25
Joined:14 Dec 2013, 17:16
Re: Najloni

Post by Dašo » 08 Mar 2014, 19:49

odgovor za linear;nisam siguran za veca pakovanja,ja vecinom kupujem najlone u fishermans partner wien jer imaju uvijek velik izbor i tu su im stalaze uvijek pune i bas sto se tice daiwe mislim da imaju cijelokupan asortiman najlona,uprednica i ostalo ali nisam vidio a ni pitao za vece pakovanje.Pakovanje od 300 m cini mi se da je 25 eura.

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Najloni

Post by Masterbih » 08 Mar 2014, 20:16

Daso,

Daiwa uvijek isporucuje vecim trgovinama i spule od 10-20 000 metara pa oni na licu mjesta namotavaju ljudima na role, a onda platis po metru i onoliko koliko ti treba.
Bistro.

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Najloni

Post by Beli 059 » 08 Mar 2014, 20:28

Postovane kolege ..koristim Zoga najlon Ruby u promeru 0,27 ili 0,29 ...neznam na koje vi daljine plasirate mamce ali ovaj najlon Vam odgovorno tvrdim zavrsava posao na distancama od 120 do 150 met ..bez sok predveza...uz manji pva ili pva traku bdr:

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Najloni

Post by Linear » 08 Mar 2014, 22:57

Daiwa wrote:Ma nisam ga nikad ni usavrsio :( , sto Delci rece muda se dobro oznoje dok odradim taj vez :) a znam da ga Ti vezes kao od sale , vidio sam to kada smo zajedno pecali na Pelagicevu !

Skickat från min GT-I9300 via Tapatalk
U septembru cemo ako Bog da to malo vjezbati na vodi zajedno... :.D
Nije to bas ni tako tesko svezat..... samo prakse malo i to je to...

Dašo wrote:odgovor za linear;nisam siguran za veca pakovanja,ja vecinom kupujem najlone u fishermans partner wien jer imaju uvijek velik izbor i tu su im stalaze uvijek pune i bas sto se tice daiwe mislim da imaju cijelokupan asortiman najlona,uprednica i ostalo ali nisam vidio a ni pitao za vece pakovanje.Pakovanje od 300 m cini mi se da je 25 eura.
Hvala za info Dašo piv::
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

Post Reply

Return to “Udice, Strune, Olova i sitni pribor”