Sator , lezaj , stolica

Satori, ležaljke, stolice itd..

Moderator:Masterbih

AleksaVip
Keder
Keder
Posts:23
Joined:13 Jan 2012, 21:09
Location:Stara Pazova
Re: Sator , lezaj , stolica

Post by AleksaVip » 30 Jan 2012, 15:41

čipo wrote:specijalna lezaljka muahaha: muahaha:

Image
Jesi li ovo u nekom parku pecao? muahaha:

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by Masterbih » 30 Jan 2012, 18:10

Zena ga izbacila iz kuce, a nama prodaje pricu kako je slika iz ribolova spava::
Bio je vjerojatno drugaciji scenario..
Ma znas sta, napolje i ti i tvoj smrdljivi pribor. kuh::

Sala :.D

User avatar
MegaSkot
Keder
Keder
Posts:11
Joined:01 Feb 2012, 14:20

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by MegaSkot » 07 Feb 2012, 13:21

Danas stigao JRC contact 2 man bivvy. Ne deluje loše. oo::L

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by Limar » 07 Feb 2012, 13:34

Ljudi,kako stojite s vrecama za spavanje?...sigurno ima nekog koga zanimaju pa da podelimo iskustva...
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
MegaSkot
Keder
Keder
Posts:11
Joined:01 Feb 2012, 14:20

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by MegaSkot » 07 Feb 2012, 13:45

Krevet i vreća su sledeće... mhm::

scorp_breza
Piskaralo
Piskaralo
Posts:55
Joined:15 Jan 2012, 21:14

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by scorp_breza » 07 Feb 2012, 13:49

Koristim Trakker Big Snooze + uz koju dođe i termalni pokrivac, jednostavno savrsena vreca.

Image

User avatar
MegaSkot
Keder
Keder
Posts:11
Joined:01 Feb 2012, 14:20

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by MegaSkot » 07 Feb 2012, 14:11

Trakker Big Snooze+ Sleeping Bag = £49.99 + par EU poštarine.

Nije strašno a večno.

User avatar
GRGA RI
ViP
ViP
Posts:565
Joined:12 Jan 2012, 20:33
Location:HR RIJEKA

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by GRGA RI » 07 Feb 2012, 14:13

Limar wrote:Ljudi,kako stojite s vrecama za spavanje?...sigurno ima nekog koga zanimaju pa da podelimo iskustva...
Jedan moj prijatelj ribič je rekao kako bi trebali ulagati u "sebe" i u pribor za ribičiju.
Drugim riječima kad možeš kupiti štapove i role koje želiš, potrošiti brdo novaca, onda možeš i sebi kupiti kvalitetnu vreću za spavanje, na primjer.
Tako da sam u to vrijeme dao prioritet upravo vreći za spavanje. Želio sam uzeti vreću "5 season", jer je kao debela, topla i slično.
Kod kupovine u ribičkom dućanu mi je prodavač dao jedan odličan savjet. Kaže, kupi vreću od dream tackle "4 season" i kupi deku (pokrivač) od istog proizvodžača (iznutra je ona fina topla felpa).
U zimi kada spojiš ta dva proizvoda imaš kvalitetu "5 seson". Deku možeš koristiti ljeti, jer ti je vreća pretopla za taj dio godine a vreću ujesen i slično.
Uglavnom imaš dvije mogućnosti i kombinirati ih po želji.

scorp_breza
Piskaralo
Piskaralo
Posts:55
Joined:15 Jan 2012, 21:14

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by scorp_breza » 07 Feb 2012, 19:18

MegaSkot wrote:Trakker Big Snooze+ Sleeping Bag = £49.99 + par EU poštarine.

Nije strašno a večno.
Jos je bolja ova verzija koju sam ja kupio Trakker Big Snooze + Sleeping Bag PLUS Thermal Cover, a nije ni mnogo skuplja, ona kosta £69,99.
Sa njom jednostavno nema zime.

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: Sator , lezaj , stolica

Post by Daiwa » 07 Feb 2012, 20:26

GRGA RI wrote:
Limar wrote:Ljudi,kako stojite s vrecama za spavanje?...sigurno ima nekog koga zanimaju pa da podelimo iskustva...
Jedan moj prijatelj ribič je rekao kako bi trebali ulagati u "sebe" i u pribor za ribičiju.
Drugim riječima kad možeš kupiti štapove i role koje želiš, potrošiti brdo novaca, onda možeš i sebi kupiti kvalitetnu vreću za spavanje, na primjer.
Tako da sam u to vrijeme dao prioritet upravo vreći za spavanje. Želio sam uzeti vreću "5 season", jer je kao debela, topla i slično.
Kod kupovine u ribičkom dućanu mi je prodavač dao jedan odličan savjet. Kaže, kupi vreću od dream tackle "4 season" i kupi deku (pokrivač) od istog proizvodžača (iznutra je ona fina topla felpa).
U zimi kada spojiš ta dva proizvoda imaš kvalitetu "5 seson". Deku možeš koristiti ljeti, jer ti je vreća pretopla za taj dio godine a vreću ujesen i slično.
Uglavnom imaš dvije mogućnosti i kombinirati ih po želji.
Slazem se kolega to sto velis za ulaganje u opremu koja nam cuva zdravlje, po meni to su naj bitnije stvarcice !

moja naj bolja investicija sto se tice opreme je Anaconda Climate Plus II Schlafsack , vreca koja vrijedi i vise od cjene , plus sto kolega rece u vezi deke itd, ova vreca ima tu deku u sebi to jest flic koji se patent sistemom ljeti moze skinuti da nebi prokuho hehehhee . O kakvoj se vreci radi dovoljno je reci da vaze skoro 6kg ohh: a ovako izgleda kada se smota 6kg materijala :Dtt


Image

Uploaded with ImageShack.us

evo ovde ko hoce moze da pogledati

Code: Select all

http://nordfishing77.at/schlafsaecke-decken-cover/anaconda-climate-plus-ii-schlafsack.html
Last edited by Daiwa on 10 Feb 2012, 17:06, edited 1 time in total.

Post Reply

Return to “Kamping oprema”