Nash Monster Carp Cradle

Satori, ležaljke, stolice itd..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
žile
Napredan clan
Napredan clan
Posts:44
Joined:13 Jan 2012, 08:27
Location:Bjelovar - Hrvatska
Nash Monster Carp Cradle

Post by žile » 24 Jan 2012, 10:25

Do sada sa koristio razne prostirke, raznih proizvođača, a zadnjih 3 godine koristio sam Nashovu Carpcot XL prostirku. Riječ je o vrhunskoj prostirci ogromnih dimenzija (135 X 75). Toplo bih ju preporučio svima.
Image

Prije par dana sam naručio novu Nash Monster Carp Cradle prostirku. Trebala bi mi stići početkom idućeg mjeseca, pa kada dođe, napravit ću mali test, a do tada evo bar ovako u slikama kako ista izgleda. Naravno da ću napisati i kompletan izvještaj čim ju isprobam u konkretnom slučaju, tj u prvom ribolovu. Do sada sam o njoj čuo samo riječi hvala, pa se nadam da ću i ja biti zadovoljan. Jedina mana joj je cijena cca 100€. Kod nas u Hr još uvijek je nema ali čuo sam se sa vlasnikom Škorpiona u Zagrebu koji je ujedno i uvoznik za Nash, da bi od proljeća trebala stići i kod nas u Hr. Ja nisam mogao čekati do tada, pa sam ju naručio iz Njemačke.
Eto toliko za sada!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Ovo je riba od 22+ kg u njoj
Image

Slike sam preuzeo s jednog drugog foruma, a nadam se da mi Pero neće zamjeriti. Dok ne dobijem svoju, morao sam ovako.
Catch & Release

User avatar
nyko_10
Ribarcina
Ribarcina
Posts:327
Joined:16 Jan 2012, 17:40
Location:Našice

Re: Nash Monster Carp Cradle

Post by nyko_10 » 24 Jan 2012, 11:44

Sve je to odlicno, lijepo izgleda, idealna :D Samo ko sto si rekao, cijena... no::
Image

Burzum
Piskaralo
Piskaralo
Posts:55
Joined:16 Jan 2012, 18:02

Re: Nash Monster Carp Cradle

Post by Burzum » 24 Jan 2012, 11:50

Cuo sam da je jako nestabilna u praksi i kada se šarko počne ritat da šipke lete na sve strane , lično to neznam samo sam dobio take informacije :)

User avatar
ledeni
Ribolovac
Ribolovac
Posts:155
Joined:18 Jan 2012, 18:29
Location:Našice, Hrvatska

Re: Nash Monster Carp Cradle

Post by ledeni » 24 Jan 2012, 14:37

odlična stvar samo možda da nije na tim nogama

eo recimo kao ovo

Image

Uploaded with ImageShack.us

User avatar
nyko_10
Ribarcina
Ribarcina
Posts:327
Joined:16 Jan 2012, 17:40
Location:Našice

Re: Nash Monster Carp Cradle

Post by nyko_10 » 24 Jan 2012, 20:32

Vjerojatno te nogu i nabiju tak cijenu, obicna kada je sasvim u redu.
Image

User avatar
CarpeR
Ribolovac
Ribolovac
Posts:129
Joined:12 Jan 2012, 18:28
Location:Ludbreg, Hrvatska

Re: Nash Monster Carp Cradle

Post by CarpeR » 24 Jan 2012, 21:11

Image
Image
Image
Image
Ja imam Nash Monster "kadu" i prezadovoljan sam, jest da je skuplja od drugih al na tom djelu opreme nisam htio šparat, htio sam imat pravu stvar, da je čim bolje za ribu. Nisam htio kupovat podloške koje su od platna, već one od najlona, nekako vjerujem da su ove bolje (manje oštećuju sluz-nisu hrapave), i htio sam oblik "kade", ne sviđaju mi se neke koje kad se namoće skoro da se stranice preklope. Nash je to rješio šipkama od fiberglasa koje drže te stjenke ravnima, to mi se sviđa, plivajuća je, unutra ima jastuk debeli jedno 4 cm, koji se da maknut van da se lakše sklopi pri transportu, te dolazi uz torbu. Pozdrav

User avatar
tomoZG
ViP
ViP
Posts:681
Joined:12 Jan 2012, 17:44
Location:Croatia-Zagreb

Re: Nash Monster Carp Cradle

Post by tomoZG » 09 Mar 2012, 18:04

Anaconda je izbacila nešto slično ovoj nashovoj čak mi se čini malo jednostavnija za transport http://www.angelzentrale-herrieden.de/s ... a-Mat.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Image

scorp_breza
Piskaralo
Piskaralo
Posts:55
Joined:15 Jan 2012, 21:14

Re: Nash Monster Carp Cradle

Post by scorp_breza » 09 Mar 2012, 19:14

Prijatelj s kojim lovim ima ovu Nash Monster Carp Cradle

Image

Ono sto se meni kod nje ne sviđa jeste da se sipke znaju razletit kada se saran mnogo prevrce u njoj. To nam se nekoliko puta desilo.

Ono sto je dobro jeste da se vrlo jednostavno rasklapa i omogucava da se riba u njoj odnese do vode, ali mislim da je bas to uzrok da se ponekad i razleti kada saran zalupa u njoj.

Image
Image

Post Reply

Return to “Kamping oprema”