Komarci

Satori, ležaljke, stolice itd..

Moderator:Masterbih

Carp lover
Napredan clan
Napredan clan
Posts:38
Joined:10 Nov 2012, 21:22
Location:BiH,Zenica
Re: Komarci

Post by Carp lover » 11 Dec 2012, 15:11

Da i ja nesto bar malo korisno napisem :)
Ja sam cuo i uvjerio se takodjer,najbolje za komarce je vatra,ali ne vatra da gori nego sa sto vise dima.
Neki stari ljudi praktikuju i kazu da najbolje dimi, da izvinete, suha kravlja balega krezi:: ...al ja bar mislim da se taj dim moze na laksi nacin proizvesti krezi:: krezi:: ...
A to za dim sam saznao od svog oca,koji se takodjer bavio malo ribolovom (veliki ljubitelj prirode),pa je jednom bio sa kolegom u Odzaku u ribolovu,kaze dosli kuci izujedani opasno krezi:: .I neki dido im tako rece da naloze "vatru" sa puno puno dima i da mirno spavaju... Di:: Di::

E sad neznam koliko je to izvodljivo sa satorom,koliko smeta pri ribolovu,malo je teze to raditi 5-6 dana konstantno,mozda cak na nekim vodama i da je zabranjeno paljenje vatre u najtoplijim danima,ali eto bar moze posluziti negdje i nekome pa ne mora to biti u ribolovu :.D :.D ...
Ovo takodjer itekako djeluje i protiv onih malih dosadnih musica
C&R

zajko
Keder
Keder
Posts:10
Joined:23 Apr 2013, 19:56
Location:Tuzla Bosna i Hercegovina

Re: Komarci

Post by zajko » 28 Apr 2013, 19:22

pokusao sam sa mnogo preparata protiv komaraca ali sa vrlo malo efekta,moja licna iskustva su najbolja sa kremom protiv komaraca i krpelja koju sam kupio nu tuzli u carp shopu koja je kostala samo 5 km,krema se zove SZUKU ja mislim da je to nesto iz madjarske i vjerujte da sam poslije nanosenja ove kreme bio miran po nekoliko sati,za razliku od svega drugog sto mi je bilo dostupno za nabaviti. :Dtt

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Komarci

Post by Delboy » 29 Apr 2013, 04:40

OFF za mene od tih prskalica djeluje najbolje, a sto se tice vatre, to je provjereno, predvece kad ih je navise nalozis vatru i baci malo na nju svjeze trave, tako ce ti dimiti ludo, malo je zeznuo zbog dima ali si bar siguran od napasti.

Post Reply

Return to “Kamping oprema”