Hesova 19.-20.8.18.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 19.-20.8.18.

Post by čipo » 13 Oct 2018, 23:40

Uhhhh,dosta je ribolova odrađeno,a nisam ni stigao pisati reportaže jer se ili radilo ili lovilo...
Jedan od ljepših ribolova bez ne znam koliko riba,aliiii priroda me nagradila sa pregršt fotografija...od zalaska sunca,izlaska sunca do raznih fotografija životinja...
Jedan sam od onih koji uživaju u sitnim detaljima naše oštećene prirode...
I još kada je tu obitelj...uživanju nema kraja...





Image





Image





Image





Image





Image





Image





Image





Image





Image





Image





Na zadnjoj fotki opet isti glavni krivac koji mi je donesao jako puno riba ove sezone, Masterbihova Plum & Shelfish boila.
Lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

User avatar
spaceman0102
Pocetnik
Pocetnik
Posts:9
Joined:06 Sep 2018, 12:17

Re: Hesova 19.-20.8.18.

Post by spaceman0102 » 14 Oct 2018, 11:50

Predivne fotke i odlični izvještaji, a još prekrasni ulovi kl::
Htio bih te pitat ako se dobro sjećam izvještaja sa Hesove da tamo ima cverglana a vidim da loviš na boile i da si više njih koristio i to uspješno [superr] . Ima li kakva taktika protiv tih napasti, tipa da li baciš pa čekaš duže ili zabacuješ češće?
Znam da je svaka voda za sebe al čisto da čujem mišljenje tvojih iskustva s cverglanom.
I pošto si imaš velikih iskustva sa amurima (a ja baš i ne) kako amur ide u ovo doba i da li ga dodatno prihranjuješ boilama?
:.D

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Hesova 19.-20.8.18.

Post by čipo » 20 Oct 2018, 14:57

spaceman0102 wrote:
14 Oct 2018, 11:50
Predivne fotke i odlični izvještaji, a još prekrasni ulovi kl::
Htio bih te pitat ako se dobro sjećam izvještaja sa Hesove da tamo ima cverglana a vidim da loviš na boile i da si više njih koristio i to uspješno [superr] . Ima li kakva taktika protiv tih napasti, tipa da li baciš pa čekaš duže ili zabacuješ češće?
Znam da je svaka voda za sebe al čisto da čujem mišljenje tvojih iskustva s cverglanom.
I pošto si imaš velikih iskustva sa amurima (a ja baš i ne) kako amur ide u ovo doba i da li ga dodatno prihranjuješ boilama?
:.D
hvalaaaaaa...ovako...cvergla je bilo,ali su prije nekoliko godina nemalo svi pokrepali tako da sada i nema nekih problema...
sta se tice voda gdje ih ima...uzaludan je svaki otpor...jednostavno su kao termiti...
A što se pak amura tiče...kod nas je specifična situacija nije kao negdje drugdje,trpaj na hrpu i lovi,ne kod nas samo kobra i to ne previse i to je to... 2::u

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”