Jezero Žabar

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
reuf1234
Piskaralo
Piskaralo
Posts:70
Joined:10 Jul 2012, 14:42
Location:Ljubljana Slovenija
Re: Jezero Donji Žabar

Post by reuf1234 » 16 Mar 2015, 17:47

Miki puno hvala koliko vidim biće po nešto i za one koji ne vole spavanje u šatoru i sedenje pod kišobranima kad pada kiša . a biće i dobra hladovina kad upeče sunce .
born to fish forced to work

miki0
Napredan clan
Napredan clan
Posts:43
Joined:02 Nov 2014, 19:58
Location:BOLEČ

Re: Jezero Donji Žabar

Post by miki0 » 16 Mar 2015, 18:17

reuf1234 wrote:Miki puno hvala koliko vidim biće po nešto i za one koji ne vole spavanje u šatoru i sedenje pod kišobranima kad pada kiša . a biće i dobra hladovina kad upeče sunce .
Tako je druze.A sto se tice hladovine bice je na pretek,jer je posadjeno preko 150 sadnica,kako breza,topola vrba tako i voca raznog a parking ce biti pokriven sa novo zasadjenim sadnicama oraha.Radi se danonocno i sve ce biti gotovo do zvanicnog otvaranja sezone/26.04.2015/ :HH

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Jezero Donji Žabar

Post by Masterbih » 16 Mar 2015, 19:36

Extra izgleda! 2::u

User avatar
Dane
Ribarcina
Ribarcina
Posts:415
Joined:15 Jan 2012, 23:00
Location:Šabac

Re: Jezero Donji Žabar

Post by Dane » 17 Mar 2015, 08:48

Svaka cast,kako se sve sa paznjom i planski radi.Ova zaista prelepa voda ce uskoro postati najbolja na Balkanu 1::
Image

User avatar
holcer
Guru
Guru
Posts:786
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Bosanski Brod R.S. BiH...

Re: Jezero Donji Žabar

Post by holcer » 17 Mar 2015, 20:17

Sve pohvale...
U poslednje vrijeme kad god sam bio na jezeru nesto novo se gradilo
,stvarno su neumorni i zele da dovedu jezero do savrsenstva...
...Nije lako biti budala... Takav se moras roditi...
Destinations Point

miki0
Napredan clan
Napredan clan
Posts:43
Joined:02 Nov 2014, 19:58
Location:BOLEČ

Re: Jezero Donji Žabar

Post by miki0 » 25 Mar 2015, 13:44

Lepa vest!
Juce novo poribljavanje. 73 komada kapitalnih matica smuđa prosecne tezine 4,8kg kl:: bravo:

User avatar
borac
Ribarcina
Ribarcina
Posts:415
Joined:12 Jan 2012, 17:34
Location:Hrvatska- Međimurje

Re: Jezero Donji Žabar

Post by borac » 25 Mar 2015, 14:01

Zanima me a zašto smuđ? Za blinkaroše ili? Jer znam da je dosta skup.

miki0
Napredan clan
Napredan clan
Posts:43
Joined:02 Nov 2014, 19:58
Location:BOLEČ

Re: Jezero Donji Žabar

Post by miki0 » 25 Mar 2015, 14:31

borac wrote:Zanima me a zašto smuđ? Za blinkaroše ili? Jer znam da je dosta skup.
Pokusacu da odgovorim.Prvo odredjena kolicina smudja je pozeljna u ovakvim revirima,a njihovu funkciju poznajemo. Drugo, ubacen je jer ce u zimskim mesecima ovo jezoro biti "raj"za blinkarose,znaci od ove godine jezero ce biti otvoreno i za ovu vrstu sportskog ribolova.

User avatar
DucicM
Piskaralo
Piskaralo
Posts:93
Joined:21 Nov 2012, 11:06

Re: Jezero Donji Žabar

Post by DucicM » 26 Mar 2015, 07:38

miki0 wrote:
borac wrote:Zanima me a zašto smuđ? Za blinkaroše ili? Jer znam da je dosta skup.
Pokusacu da odgovorim.Prvo odredjena kolicina smudja je pozeljna u ovakvim revirima,a njihovu funkciju poznajemo. Drugo, ubacen je jer ce u zimskim mesecima ovo jezoro biti "raj"za blinkarose,znaci od ove godine jezero ce biti otvoreno i za ovu vrstu sportskog ribolova.
Koliko je to pametno s obzirom na scene sa Pelagiceva koje smo vidjeli vezano za varalicarenje?

miki0
Napredan clan
Napredan clan
Posts:43
Joined:02 Nov 2014, 19:58
Location:BOLEČ

Re: Jezero Donji Žabar

Post by miki0 » 26 Mar 2015, 15:24

DucicM wrote:
miki0 wrote:
borac wrote:Zanima me a zašto smuđ? Za blinkaroše ili? Jer znam da je dosta skup.
Pokusacu da odgovorim.Prvo odredjena kolicina smudja je pozeljna u ovakvim revirima,a njihovu funkciju poznajemo. Drugo, ubacen je jer ce u zimskim mesecima ovo jezoro biti "raj"za blinkarose,znaci od ove godine jezero ce biti otvoreno i za ovu vrstu sportskog ribolova.
Koliko je to pametno s obzirom na scene sa Pelagiceva koje smo vidjeli vezano za varalicarenje?
Na ovom jezuru se sprovode mere stroge kontrole, u interesu ocuvanja ribljeg fonda,tako da smatram da to,sto se desilo u Pelagicevu ovde verujem nece moci da se desi.Mislim da razumete.Saram moze da se zakaci,ali se ne sme vaditi,prenositi,meriti,slikati i sli.vec sto pazljivije otkaciti i pustiti.
To je moje uverenje,a videcemo uostalom.Pozdrav

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”