Tvrdoglavost...

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Tvrdoglavost...

Post by čipo » 18 Oct 2014, 15:40

Konačno sam i sam odlovio Pjeskaru...naravno zašto bi sve bilo normalno jer kod mene nikada ništa nije normalno...
Kao prvo nisam uopće znao da se pozicije rezerviraju,mislio sam da se samo najavljuje i šta sada ,ništa zovem u četvrtak,zadnji dan i dobijam ne baš presjajnu poziciju jer su favoritske oko oraha,a mene zapada malo dalje,nema veze...idemo punom parom,neke informacije dobijam od kolege Darka i put pod noge.
Kao drugo samu većer prije polaska i ujutro me ulovi u kičmi i cijelo vrijeme sam bio na zaldiarima...




Image




Po uputstvima kolege i po karti,sigurno stižem na Pjeskaru u Lipiku i odlazim na poziciju,dvije pozicije od mene lovi jedan dečko odandje i kroz razgovor mi govori okvirno šta i kako jer nisam baš bio upoznat sa bilo čim tamo,osim šta mi je pomogao kolega Darko...
Nalazim na 70-80 m tvrdoću i tu odlučujem loviti...Hranim poviše i partiklom i boilama rolanima od komponenti Masterbiha u koje imam potpuno povjerenje,a lovim na Premium Fish Mix samo u različitim mirisima...
Jedan štap razvlačim skroz desno pod jedan grmić na dva metra od kraja gdje hranim iz ruke...

I na taj štap imam prvi na jezeru sramežljiv griz i ribu...amura,sačim ga,slikam se i puštanje...




Image




A dalje,dalje dosta loše...love dečki kod oraha i imaju ribu,ne previše,ali love kao i dečki sa druge strane u navratima...
Pokušavam sve,ali riba se jednostavno preselila gore višlje prema kućici,tamo dečki i love i riba se izbacuje...
Uza sav trud uspijem dobiti jednog šarana i malo mi je lakše...




Image




Poslije toga dobivam jednog amura,drugog,trećeg,...sve pod grmom...amuri su lijepi,ali bih volio loviti šarane...




Image




Image




Na hranilištu se ništa ne događa premda sam izmjerio daljinu u metar i tako poriktao i raketu i lovne štapove,ali ništa...
I onda konačno griz na hranilištu,aaaaaliii opet amur...




Image




U međuvremenu imam i dva otkvačivanja...




...pa opet amura...




Image



Dečko koji je lovio do mene,bliže boljim pozicijama,ostaje bez griza, kupi pribor i šator i odlazi,kaže da je jako loše i ne ispalti mu se ostajati.
Odlazim do susjeda,dva brata koji su i ulovili nešto lijepih riba i pričam s njma,oni mi jednostavno sugeriraju da primaknem hranilište bez obzira na tvrdo dno koje sam našao i gdje sam hranio..malo mi je stvarno ludo to napraviti,ali ipak odlučujem tako jer oni ipak love...
Većer polako pada i odlazim u krpe jer me kičma još zateže...u noći bip,bip...biiip...bip...iii naravno!!!! Deverika bez koje ne mogu krezi::
Vidi se boila i popupica i Masterbih Pineapple & N-Butyric.
Cijeli ribolov sam lovio u kombinaciji sa njima i sa popupicama Masterbih Peanut & Honey .






Image





Imam još jedno otkvačivanje i to je to...niti se trudim baš previše...kičma no:: ...
Ujutro se dižem i uživam u prekrasnom izlasku sunca...





Image





Tog dana kada su amuri krenuli pod grmom bili su ludi kao noć!!
Ulazili su nemalo sami u podmetać,a onda na obali...divljanje do bola...
Pokušaji slikanja...





Image





Image





Image




Neke sam slikao na podlošci,a par nisam uopće krezi::




Image




Image




pa jedan mali hihi:: ,mislim mali prema ostalima krezi::




Image




Pa još jedan...




Image




Naravno bilo je i otkvačivanja krezi::
Odlazim opet do braće i kroz razgovor oni mi kažu da love na smrad...bilo kakav,a da im voće jako slabo radi... Z.: ,a ja tvrdoglavac...nisam niti probao nikakav smrad, otuda i naslov ovoga osvrta...uvijek vjerujem u voće...,a dečki me zezaju da sam složio cijeli sladoled od mirisa na koje sam lovio buh::




Okrećem se naglo za 360 stupnjeva i prelazim na smrad,jedini koji sam imao,monster crab + popupica nekakva crna koju mi je Masterbih poslao na testiranje još prošle godine,mislim da je nekakav Squid & Octopus,a svi dipovi od Nine ostali doma...ona ima sve same smradove... ::oo ,a lijepo mi je rekla da ponesem...
U noći imam na hranilištu više grizeva nego do sada uopće,ali lovim samo dvije ribe,jednog prekrasnog vretenca i jednog pitomog ljuskaša,dvije ribe mi se otvaćuju...zanimljivo je da su sve ribe koje sam ulovio u ovom ribolovu bile ljuskaši...
Vretenac koji mi je priredio dril za ne vjerovat...veliki fajter!





Image





i još jedan ljuskaš...





Image




u zoru opet ..ljuska :.D




Image





Nakon nekog vremena imam luđački griz i ludu borbu... ura::
Najveća i najljepša riba ovog ribolova!!




Image




A onda riba staje skroz...slabo prima, svuda...osim na najdaljoj,odnosno najbližoj poziciji do kućice,dva dečka još i love,a mi ostali bez obzira na trud jako loše...,ali!!
uzevši u obzir moju tvrdoglavost,ne prenajbolji ribolov,lošiju poziciju...prezadovoljan sam sveukupno sa ribolovom ali ipak mislim da mi je Pjeskara ostala pomalo dužna koju ribu :.D
Tako se nadam ponovnom susretu...i sa Pjeskarom i sa susretljivim ljudima i sa ovim lijepim ribama koje plivaju njenim vodama :HH

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”